2

@DLFCB Nie było testów na korona, bo nie wiedzieli co to? A wiedziałeś, że SARS również należał do koronawirusów ;)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@NaFazieHitman Ale aktualnie filmy od Marvela to są bajki xD

8

@Chwytliwy Takich to ze świecą szukać, nie wyjdzie na przerwę dopóki robota nie będzie zrobiona ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@KidusFCB Plotka jak każda inna, ale pelikanów co nie miara na tym świecie, więc łykają ile wlezie. Nad GTA VI na pewno pracują już od dawna, ale po co ogłaszać coś jeżeli, GTA Online to dalej kura znoszące złote jaja.
PS Mam nadzieję, że pierwszym co ogłosi Rockstara będzie druga część Bully'ego, bo temat jest niewyczerpany do końca, a zawsze to będzie jakaś odmiana niż kolejna część GTA.

46

Boateng i grillowanie ;D


0

@`Sin To może coś mniej mainstreamowego np. Zło we mnie 2015. Ma niesamowicie powolny, ciężki klimat, jeżeli lubisz taki styl. Jest to mieszanka horroru z thrillerem. NIe sugeruj się słabą oceną na Filmwebie ;p https://www.filmweb.pl/film/Z%C5%82o+we+mnie-2015-725324

2

@`Sin Może Labirynt (2013) z Jackmanem?

3

O w pupę, Chips wieloryb. To musi być jakiś znak, dzwonie do Wróżbity Macieja.
https://ibb.co/dPJkycq

5

Kurła, gdybym cofnął się do czasów młodzieńczych to odwaliłbym teraz podobną manianę xD

0

@zmiter912576 Kiedyś poszedłem do X koma zapytać się co zrobić, jeżeli telefon samoczynnie się wyłącza. Chłop prostu z mostu powiedział mi, żeby już całkiem go rozwalić to wymienią mi na nowy telefon, ale musiałem tak to napisać, że uszkodzenie nie było spowodowane z mojej winy, więc oddając na gwarancję napisałem, że "Idąc ul.lipową nieznana mi osoba popchnęła mnie i telefon wyleciał mi z dłoni i się rozbił" i nówka nieśmigany telefon dla ojca został wręczony na urodziny. EZ LIFE

1

@Mario96w To jest bardziej dramat z elementami horroru ;D Również polecam.

7

@IronSanHybrid Myślałem, że ląduje na beton ;D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@macio_944 "GTA Online jest dla GTA 6 tym samym co Steam dla Half Life 3..."
Dopóki nie zobaczę to nie uwierzę. Tak poza tym to ostatnio poziom Gry-online spadł znacząco, wrzucają każdą, nawet najgłupszą plotkę. Pamiętam jak pół roku temu pisali o usunięciu z fasady plakatu promującego Red Dead Redemption 2, co miało zwiastować prawdopodobną prezentację GTA VI xD

0

Dzisiaj premiera Gwinta na androida, jeżeli ktoś się nudzi i chce sprawdzic.

8

4

@LuisSalvano Wystarczy powiedzieć, że jedziesz na zakupy, a ty kombinujesz z jakimiś lekami.

9

@Hushovt "Kaśka! Kaśka! Przestań się drzeć, ja tu serial oglądam!" Może pani poprosić Kaśkę? "Kaśka? Jakiś wariat z harmonią na dole, Cię woła!"

30

0

@Striker O w pytę, ale nabrałem nagłą ochotę na gofry.. Dzięki..

1

@Kamiloza91 Tego nikt nie wie.

0

@Transu96 Musisz się dotlenić, proponuje wyjście na spacerek.

0

@koksik2700 Raczej będą mieli wywalone. Mówisz, że jedziesz do pracy, jeżeli faktycznie ktoś cię zatrzyma ;p

4

@kerouac Już widzę jak to wszystkim zmniejszą wynagrodzenia oprócz Messiemu ;d

1

@NGTRX Zakazy są po to.. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

2

@DanielOOL I tak to się prędko nie skończy dopóki szczepionki nie będzie, wirus będzie wracał i wracał... Nie mamy mentalności chińczyków, że jak ktoś Ci każe siedzieć na dupsku to wszyscy będą siedzieć..

0

A co z moim drugim ja? Nie może wyjść ze mną?

5

@DanielOOL Mordo, możesz sobie siedzieć tydzień w domu i jednego dnia wyjść na zakupy i się zarazić, tyle będzie z twojego chowania się w bunkrze. Słoneczko świeci, a człowiek nie może wyjść z dzieckiem na spacer czy też pobiegać.. Macasz każdą osobę po drodze czy jak? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

6

@DanielOOL U mnie chopaki normalnie grają w gałe na boisku. Zapraszam na Podlasie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?