0

@deyna2018 Pac-Man

0

@Bykunn Nie, nie czuje takiej potrzeby ;p

0

Poleci ktoś jakiś przyzwoity sklep z maseczkami do kupienia, bo gdzie spojrze to w opiniach, że syf albo tandeta itd. Szukam zwykłej czarnej do wielokrotnego użytku.

2

@Jaca27 Dji Ryze powinien być spoko dla początkującego.
https://www.x-kom.pl/p/423247-dron-dji-ryze-tello.html

Tutaj masz dobrą recenzje tego drona


31

@LuisSalvano O w mordę. Świat nie był gotowy na takie Duo xD

54

@Piotr89Sand To, żeś porównał..

31

0

@rosser Jest na cda premium. Przetestuj konto premium na 14 dni za darmo. Subskrypcje możesz anulować od razu, będziesz i tak miał dostęp do niej przez 14 dni.

4

@Mankind Standardowo, czarny.

0

@DaPi Pewnie nic, bo nie mają umowy z Puma IKSDE

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@draxidox Z tego co pamiętam to aktualnie pierwszy miesiąc abonamentu z powodu koronawirusa jest za friko w Orange. Babka w punkcie o tym nie wspomniała?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@PatrychoO Zauważyłem, że Telewizyjny z Ciebie chłop. Myślałem, że tacy już wygineli ;D

34

Czy tylko ja przed posmarowaniem chleba Nutellą, smaruje najpierw masłem, a potem kremem? Dopiero teraz zdałem sobie sprawę, że robię tak przez całe swoje życie. Jakoś z samą Nutellą kanapka wydaje mi się sucha ;p

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Edoss Jak na razie sporo wskazuje na to, że padnie na czasy wikingów.

1

Aktualnie trwa transmisja z "zapowiedzi" nowego Assasina i jest ona dosyć nietypowa, bo chłop tworzy grafikę promocyjną, stopniowo dodając do niej kolejne elementy.
https://www.twitch.tv/assassinscreed

0

@IronSanHybrid Ten soczek? xD

0

@Nigaki A faktycznie, wczoraj coś wyciekło, ale jaja.

0

@norbi77 A jaki to mógłby być spojler na temat gry, która jeszcze nie wyszła? Chyba, że o czymś nie wiem i wyciekł scenariusz dwójki.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Encore Chłop co się tnie po czole xD

0

Co zrobi Bethany, jeżeli wiertarka się zablokuje?
https://streamable.com/epx27y

2

@Witekk10 Nie wiedziałem, że jesteś fanem Santosu. Może kiedyś wróci do nich
( ͡° ͜ʖ ͡°)

3

@l0Messini Klasyczek. "Coś" z 1982 r.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@NaFazieHitman Obejrzyj sobie.

3

@Encore Nie wiedziałem, że Shaqiri grał w NBA, ale jajca ;D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?