4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Bamboleo Tak, potrafi zapierdzielać w taki sposób, że znika na 3/4 spotkania.
0
@Nano22 "Mówi się że piłkarz to zawód jak każdy inny. Trochę racji w tym jest, różnica jedynie taka że piłkarz zarabia przeogromne pieniądze za swoją pracę. Suárez przez ostatnie 6 lat pracował w Barcelonie i za tą pracę otrzymywał miliony euro. Tylko jakie to ma znaczenie"
Do czego zmierzasz, bo chyba nie zrozumiałem? xD
0
@kamiVeB Jutro ma się odbyć pożegnanie.
0
@Barca1992 Tego się obawiałem od początku. Teraz na koniec to każdy będzie zawyżał cenę, bo nie będę mieli zastępcy za danego piłkarza, ale Barcelonka niczym na zajęciach w szkole, zawsze spóźniona.
2
@cules100pro Zapewne duże zasięgi.
4
@tristan87 Na treningu to każdy może być Messim ;)
5
@Triv44 Kiedyś robiłem tak za dzieciaka. Tylko zamiast chleba, była bułka i wyobrażałem sobie, że jem burgerka :D
1
Samiczka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@justfootball Nie, mamy na myśli Paryż.
1
@cules100pro Tak, na Najmanie.
0
@cules100pro 60k był rekord.
1
Paris jaka kulturka ;D
2
@Ojciec5tkidzieci i ty masz czas na takie rzeczy z piątką dzieci ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@Hubso Hejt Park zawsze szedł w tą stronę, patrząc na to kogo się sprowadza do programu i nie widzę w tym nic złego, choć ze sportem ma to mało wspólnego.
1
@SiSenior Po czymś takim to nie miałby wstępu na ziemie Włoską :D
4
@Lucky_Luke 2017- Neymar
1
@norbi77 Serial trzyma poziom z pierwszego sezonu, to się ceni.
Tak poza tym to zuważyłem, że same ładne dziewuchy grają w tym serialu ;D
0
@Olkovsky9 Dramatem to będzie jak zostaniemy tylko z Roberto, więc może to i lepiej.
0
Czy jestem w stanie w FM2020 przyśpieszyć sezon o jeden do przodu (2020/21)?
0
Mam jakąś dziwną ochotę na shake z Maka. Orientuje się ktoś w jakiej są cenie?
0
@Albus54 To, że "sprzedają" to nie oznacza od razu, że nikogo nie znajdą w jego miejsce. Wydaje mi się, że Depay tak czy siak finalnie trafi do nas
0
@Ghotti Ah $hit here we go again
1
Ludzie narzekali na brak rewolucji. Teraz nagle coś ruszyło ze sprzedażą piłkarzy, a o nowych nic nie słychać, żeby zaraz z przesytu nie zrobiły się braki w kadrze ;D
2
@LeoMessi1994 Nie, nigdy nie był to teraz i nie będzie na "starość".
0
@MESSIah16 Mo rata, rozumiesz? Rata xDD
5
@Witam Jak p*jebany. Usiedzieć na dupie nie potrafię, tak mnie roznosi energia.
2
@Triv44 Czy ty chcesz powiedzieć, że masz coś do Czarnego humoru, hmm?!
76
@Chakalaka "Proszę mi pokazać podstawę prawną, że muszę się ewakuować"
Wpisz wymaluj, nasz Polak rodak XDDD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@Zieliniak Rakieta nie dostał to co dopiero taki Suarez.