35

Psycha siada.


0

@jeyx77x No nie powiedziałbym, jest o wiele więcej urazów we współczesnym futbolu niżeli wcześniej..

0

@jeyx77x Niestety, ale są to nie liczni piłkarze, a ile to młodziaków odpada już za młodu chociażby przez liczne kontuzje.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@ProMILs No właśnie, a przeciwniczka Igi wcale nie prezentuje się gorzej ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

2

Przesadzili z grafiką. Niech wyłączą te cienie, bo na ustawieniach ultra nie da się oglądać.

0

@arkasath To nie ta konkurencja byczku.

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

@Triv44 Pewnie dlatego, że oglądasz amerykańskie produkcje, gdzie za oceanem uwielbiają pizzę na grubym cieście i jest to pizza amerykańska, a nie włoska (cienkie ciasto).

1

@MSN1998 Burgerek. Koniec dylematu ;D

0

@robsesh Może i udowodni, ale nie w tym klubie. Już wolę oglądać Trincao niżeli Dembele, który tak naprawdę jest gorszą i bardziej łamiącą się wersją Traore z Wolverhampton..

1

@IronSanHybrid Użytkownik widmo ;D

5

@IronSanHybrid Przecież to nagranie sprzed kilku miesięcy. Było już o tym głośno.

0

Ostatnią Fifą w która grałem była 18, zdecydowałem się kupić 21 i co? Czy ta gra jest jeszcze bardziej drewniana niż była? Piłkarzami się steruje jak betoniarką bez względu czy grasz środkowym obrońcą czy klasowym skrzydłowy, wszystko chodzi tak mozolnie, że to szok, a już nie wspomnę o systemie kolizji, xD Pluje sobie w brodę, że nie skorzystałem najpierw z wersji 10 godzinnej z EA Play.. No, ale cóż będę dalej próbował może mi się coś przestawi, bo szkoda tych wydanych pieniędzy..

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

8

@MesQueUnClub_87 Nie mów, że dopiero pierwszy raz go obejrzałeś :D

0

2

@IronSanHybrid Właśnie to jest najlepsze z tego wszystkiego, bo te obecne filmy od Marvela mi kompletnie nie przypadły do gustu, są tak jakby kierowane dla nastolatków, a The Boys do starszej widowni.

4

@damianex10 Szybki, przyjemny, brutalny. Serial z superbohaterami, tylko, że dla dorosłych ;D

1

@IronSanHybrid O dziwo trzyma poziom, a może i jest ciut lepiej :D

4

Jeszcze z godzinka i powinien pojawić się ostatni odcinek The Boys :D

18

@draxidox U mnie Fati chciał podwyżke to mu powiedziałem, że dostanie po sezonie jak będzie dobrze sie spisywał. Chłop zrobił focha i powiedział, że wszystko powie mediom i zespołowi za to jak go potraktowałem xDDDD

2

@Hubso No, już od jakiś 2 tyg ;D

7

@cules_ Nie, mam głupią barierę, że nie potrafię pić przez 2 dni z rzędu. To przez dziadka alkoholika, sad story, ale lubie sie porządnie nayebać jednego dnia.

0

@justfootball Jak dziewczyny nie ma w domu to muszę radzić sobie sam, wtedy lecę na ręcznym

2

@HK23 Jeżeli będzie to na terenie lasu to tak ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

@kerouac Nie. Znajdą się może jakieś perełki, ale to w mniejszości.

0

@michal26 Moim takim Guilty pleasure jest nutka Eternal Flame (The Bangles). Jakoś jej głosik ma coś w sobie uspokajającego.


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?