4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Scyzor Coutinho przedtem też nie był w stanie wytrzymać pełnych 90 minut, bo oddychał rękawami, a teraz potrafi grać kilka męczy z rzędu i jest okej.
0
Siema byczki. Do Maka można normalnie wejść i wziąć żarcie na wynos, czy nie wpuszczają do środka?
10
@damian777 Nie.
2
Niech was szlag trafi z tym zmienianiem czasu. Jestem chyba 2 godziny do tyłu!!!
8
@ObywatelPL Już na ławce słabo się prezentował :D
5
@kuz Otóż to.
Edit.
@kuz i cyk komentarz usunięty. O co tu się rozchodzi ;D
3
@Mroziu Ale przecież on już nie pierwszy raz tak zrobił, dzisiaj oczy Ci się otworzyły czy jak? :P
7
O, dopiero teraz zorientowałem się, że dzisiaj w nocy jest zmiana czasu. Chyba wybrałem najlepszy moment na chlanie ;D
0
@geass Ważne, że ktokolwiek to zrobił ;D
https://www.efortuna.pl/ticketdetail?id=Mzk5MDEwMjk4NDQxNzAwMjoIec4L5DI_CQfSX34%3D&kind=M
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Liczę na Pjanica w drugiej połowie.
4
Dest jaki profesor.
7
@Kacper1432 Ciekawostka: Messi jest starszy od Viniciusa
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@Striker Ja to lubie się czasami pośmiać, porównując komentarze przed meczem i w trakcie.
7
Oby nie skończyło się płaczem na La Rambli po 30 minutach, że młodziaki nie potrafią podać prosto piłki, albo ile to piłek stracił itd. ;D
0
@geass Kij z tego, że stracili jednego gola jak zaraz strzelą 3 bramki :D
9
Śmialiście się, że nowy Xbox wygląda jak lodówka. No to proszę bardzo, Snoop Dogg ma lodówkę w kształcie Xboksa Series X ;D
1
@koziar To mogli poczekać z wydaniem gry dzień lub dwa..
1
@Transu96 Ogarnijtus sje!
1
@PatrychoO O, dobrze, że przypomniałeś byczq.
1
@Encore Niech Barcelona strzeli chociaż jednego gola to będzie cacy.
0
Czy tylko ja dostałem jakiś darmowy bonus o wartosci 20 ziko na Fortunie z powodu problemów technicznych w ostatnim czasie? ;D
3
@justfootball Tą opcję "Ignoruj" to można rozbić o kant dupy..
0
@Zip Jest już dostępny na Amazon Prime.
0
Oglądał już ktoś nowego Borata? Trzyma przynajmniej poziom poprzedniej części?
1
@clyde Egzorcysta - William Peter Blatty
2
@Bartek22 Jest i to sporo renomowanych restauracji. Sztuka Mięsa Restauracja, "Pawilon", "Świętojańska 21" prowadzona przez Ewelinę Łapińską (finalistka Top Chefa), "Czarna Owca" Grzegorza Chlebowicza czy chociażby poległa już "Inna Bajka"
5
Wow, znowu ograniczenia w funkcjonowaniu restauracji? Po prostu rewelacja. Już po poprzednich ograniczeniach większość dużych restauracji w Białymstoku podupadła albo były cięcia pensji o 30% dla pracowników. Teraz to już gastronomia w moim regionie będzie leżeć i kwiczeć.. Jedyne co mi zostało, to chyba się wyprowadzić :/