2

Jeszcze tylko Milan na kuponie. Może w końcu przerwę passę 25 przegranych kuponów z rzędu xD

3

@tristan87 Koszuleczka pewnie od najlepszego ziomusia, Najmana ;D

2

@Colon W przypadku połączeniu wszystkich stanów w jeden może wyjść tylko jedna nuta :D
"America F*ck Yea!"


0

@MesQueUnClub_87 Ale kto mówi, że tego nie pamiętam. Odnoszę się tylko do tych wszystkich komplikacji na YT ;D

2

@MesQueUnClub_87 Ahh te komplikacje na YT.
Z nich to można ukazać jakim to wspaniałym zawodnikiem był chociażby (nie)sławny Douglas z Barcelony ;D

1

@Tomo1989 Trzeba budować napięcie, jak to na USA przystało ;D

0

Można, gdzieś obstawić kiedy wprowadzą lockdown w Polsce
( ͡° ͜ʖ ͡°)

2

@Kwasiak98 Cavani.

PS Moim zdaniem mógłby być lepszy od Suareza w Barcelonie. Wydaje się być bardziej poukładany i ogólnie przyjazna mordka z niego.

0

@BorzyKrzys Mbappe to raczej ciśnie z tego beczke.

1

@Kwiatek67 Haaland już pokazał, że ma większe ego niż Ronaldo, a jeszcze nic nie osiągnął, ja mu podziękuję. Wybieram Mbappe.

15

Taki tam debiucki.

0

@Encore Mów za siebie, Puig ma już 21 lat, to już większe wrażenie zrobił na mnie 17 letni Pedri. Mógł pójść na wypożyczenie i pokazać swoją wartość, ale tego nie zrobił, bo mu najwidoczniej za dobrze w Barcelonie

0

To niezły Messi, na uj on się pakuje między 5 piłkarzy..

0

Dobry mecz na sen, aż Barca Valverde mi sie przypomniała ;)

0

@MaTt_BarcaFan Rezerwy* Dynamo nas cisną.

0

@FafitFCB Futbol idzie do przodu, a Barcelona stoi w miejscu. Troche to smutne.

0

Chłopy co trenują sobie wrzutki.

2

@FafitFCB Bo takie jest nasze DNA xD

2

Koeman widać, że załamany skutecznością ;D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Nie no, Antkowi to zaraz całkiem psycha się rozsypie ;D

0

@DawidekFCB Tvp sport

1

Blyat, na uj ja wystawiał tą nogę.

1

@Piatus98 Żeby nie gwizdali

0

To jak, niemoc w ataku Barcelony, a Dynamo obrona Częstochowy? ;D

0

@Varg Oj byczku, nie powiedziałbym. Wczoraj Atletico 1.37, dzisiaj United 1.44.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Czy tylko ja mam takiego pecha w bukmacherce, 25 przegranych zakładów z rzędu, i w większości to oczywiście 1 meczyk nie wchodzi ;d

2

Messi oczywiście puszczony do gry z potężnym Dynamo. Musi nabić sobie statystyki, żeby kibice przestali się jego czepiać ;D

3

@Barca1992 Reszta ma gdzieś tego Covida.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?