4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Jeszcze tylko Milan na kuponie. Może w końcu przerwę passę 25 przegranych kuponów z rzędu xD
3
@tristan87 Koszuleczka pewnie od najlepszego ziomusia, Najmana ;D
2
@Colon W przypadku połączeniu wszystkich stanów w jeden może wyjść tylko jedna nuta :D
"America F*ck Yea!"
0
@MesQueUnClub_87 Ale kto mówi, że tego nie pamiętam. Odnoszę się tylko do tych wszystkich komplikacji na YT ;D
2
@MesQueUnClub_87 Ahh te komplikacje na YT.
Z nich to można ukazać jakim to wspaniałym zawodnikiem był chociażby (nie)sławny Douglas z Barcelony ;D
1
@Tomo1989 Trzeba budować napięcie, jak to na USA przystało ;D
0
Można, gdzieś obstawić kiedy wprowadzą lockdown w Polsce
( ͡° ͜ʖ ͡°)
2
@Kwasiak98 Cavani.
PS Moim zdaniem mógłby być lepszy od Suareza w Barcelonie. Wydaje się być bardziej poukładany i ogólnie przyjazna mordka z niego.
0
@BorzyKrzys Mbappe to raczej ciśnie z tego beczke.
1
@Kwiatek67 Haaland już pokazał, że ma większe ego niż Ronaldo, a jeszcze nic nie osiągnął, ja mu podziękuję. Wybieram Mbappe.
15
Taki tam debiucki.
0
@Encore Mów za siebie, Puig ma już 21 lat, to już większe wrażenie zrobił na mnie 17 letni Pedri. Mógł pójść na wypożyczenie i pokazać swoją wartość, ale tego nie zrobił, bo mu najwidoczniej za dobrze w Barcelonie
0
To niezły Messi, na uj on się pakuje między 5 piłkarzy..
0
Dobry mecz na sen, aż Barca Valverde mi sie przypomniała ;)
0
@MaTt_BarcaFan Rezerwy* Dynamo nas cisną.
0
@FafitFCB Futbol idzie do przodu, a Barcelona stoi w miejscu. Troche to smutne.
0
Chłopy co trenują sobie wrzutki.
2
@FafitFCB Bo takie jest nasze DNA xD
2
Koeman widać, że załamany skutecznością ;D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Nie no, Antkowi to zaraz całkiem psycha się rozsypie ;D
0
@DawidekFCB Tvp sport
1
Blyat, na uj ja wystawiał tą nogę.
1
@Piatus98 Żeby nie gwizdali
0
To jak, niemoc w ataku Barcelony, a Dynamo obrona Częstochowy? ;D
0
@Varg Oj byczku, nie powiedziałbym. Wczoraj Atletico 1.37, dzisiaj United 1.44.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Czy tylko ja mam takiego pecha w bukmacherce, 25 przegranych zakładów z rzędu, i w większości to oczywiście 1 meczyk nie wchodzi ;d
2
Messi oczywiście puszczony do gry z potężnym Dynamo. Musi nabić sobie statystyki, żeby kibice przestali się jego czepiać ;D
3
@Barca1992 Reszta ma gdzieś tego Covida.