4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@koksik2700 Przechodzę, sprzedaje. Prędzej czy później i tak sprzedam konsole. Dodatkowo portfel nie odczuwa tak bardzo tych cen gier, jak się ciągle sprzedaje/wymienia.
0
@Kamiloza91 U mnie takie cudo. Może wejdzie ;D
https://www.efortuna.pl/ticketdetail?id=MzQyMDIwMzIxNzk5NjEwMTrhAAaiDddNhASVPfA=
0
@Esteban_ U mnie jest to i nagle zachciało im się strzelać..
0
Tak się to kończy, a mówiłem Niemcom - "Nisko na nogach!"
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@Colon Troll. Chyba najnormalniejszych z nich wszystkich :D
1
@Krzysiek_FCB GoT, gameplay jest 10x lepszy niż w AC.
1
@koziar Teraz powoli wszystko będzie szło w górę. Wbrew pozorom 60 euro za grę było już od dobrych kilkunastu lat, więc nie powinny dziwić podwyżki cen, koszty produkcji gier rosną, a że dla Polaka to dużo, no to już trudno. Natomiast jeśli gry będą trzymać swoją wartość to ma też swoje plusy. Obecnie posiadam Nintendo Switch i większość gier nawet kilku letnich kosztuje po 250 zł i wiesz co z tym robie? Wymieniam/sprzedaje za 2 stówki i kompletnie nie odczuwam straty pieniędzy.
4
@karlu105 Możesz mi go wysłać, aktywuje Ci ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A tak na serio to na górze po lewej stronie masz napis Origin < Wykorzystaj kod produktu
0
@Kretok W kolejnym roku, ale jest szansa na zdobycie jej w dniu premiery w media expert, media Markt, Neonet i RTV euro AGD
1
@cules_ Jeżeli włączysz termoobieg to jeden uj.
2
Inżynier najwyższego stopnia xD
0
Macie swojego Góralskiego xD
1
Hahahaha, Glik i te wybicie xD
0
Krycha z czerwoną kartka, jeszcze wspomnicie moje słowa :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
12
Trener Włochów wygląda jak James Gordon z Batmana :D
4
Kamera jakbym oglądał jakąś młodzieżówkę :D
3
Mistrzostwa Świata czy Liga Mistrzów?
Ja osobiście nigdy nie jarałem się piłką reprezentacyjną, dlatego i MŚ są dla mnie obojętne.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@clyde Pracuje praktycznie od początku 2x 12h i nigdy bym tego nie zmienił. Z początku było trudno, ale potem to już kwestia przyzwyczajenia. Po prostu nie wiedziałbym co ze sobą zrobić, gdybym wychodził po 15 z pracy. Wole mieć całe dni wolne niżeli jakieś połówki :P
1
@FafitFCB yebaniutki ma podpisany pakt z diabłem.
3
Ale reprezentacja Holandii ma zjazd po odejściu Koemana
2
@Criss18Barca Typowe zrzędzenie, że wcześniej było lepiej. Po prostu byłeś młodszy i inaczej to wszystko odczuwałeś do tego nie zwracałeś, aż tak bardzo uwagi co się działo wokół Ciebie dookoła.
12
No i wtedy ja mu mówię.... Weź siódmego dnia odpocznij.
1
@SkN Niezbyt, ale chciałbym "zobaczyć" na oczy takiego duszka :)
3
@Encore Opróżniam lodówke.
0
@Jakchcesz A ja bym spojrzał na to z drugiej strony. Obecnie to więcej pizd*czek w postaci facetów, którzy płaczą o byle co jeśli chodzi o kobiety, a sami nie mają nic do zaoferowania oprócz piwnego brzuszka i wyjeżdżają z tekstami w stylu pieniądze nie są najważniejsze, lecz nasza miłość XD
2
@pikass14 Na to wygląda. Ja również będę łapał okazję, ale wydaje mi się, że strony padną zaraz po minucie i nie liczyłbym na jakąś niesamowitą ilość egzemplarzy, bo aktualnie na całym świecie ich brakuje.
3
@NeroTFP Ronaldinho, bo nie obraża się na kolegów z drużyny ( ͡° ͜ʖ ͡°)