0

@PatrykBarca Ciężko, żeby nie miał, jeżeli on jest najczęściej przy piłce już nie wspominając o tym, że jest naszym rozgrywającym i przez niego każda piłka musi przejść ;D

27

@matirix20 Kij z cenami. Kto by chciał coś takiego, przecież to nawet nie jest śmieszne :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

8

@mindbender84 Ja nie jestem zszokowany, po tym jak zobaczyłem z jakim podejściem podszedł Leo do nowego sezonu..

4

To jest niesamowite, aż wręcz przerażające jak szybko technologia rozwija się w ostatnich latach. Okres ostatnich 30 lat to prawdziwy przeskok technologiczny, aż strach pomyśleć jak może wyglądać nasz świat za kolejne 30 lat.

1

@Batys Najlepszy XP to może i był, ale w swojej erze.
Natomiast jeśli chodzi o Ryzena to nie będzie problemu ze stabilnością. Chyba, że grasz w gierki to musisz liczyć się z tym, że niektóre działają wyłącznie na Windows 10

4

@Batys Co jak co, można narzekać na 10, ale to i tak jest aktualnie najlepszy system, jeśli chodzi o Windowsy.

1

@DanielOOL A to podobno Messi jest bardziej wszechstronny. Śmiech na sali ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@Damiano27psk Kiedyś byłem fanem Zimy, bo zima wyglądała jak zima, a teraz? Śmiech na sali..

0

@DonAndresFCB Ale bym sobie taki zespół oglądał ;D

0

2

@zadafcb Ten Cadiz to podstępny zespołu, nieźle sobie radzą. Oby bez niespodzianki.

1

@jeyx77x No niestety, grę już tyle razy przekładali, że jakby znowu to zrobili to ludzie zjedli by ich żywcem.

1

@kulka Tylko wynos, przynajmniej u mnie tak jest.

2

Cyberpunk dostał już patcha przedpremierowego do sciągnięcia, ważący 43 gb, a kolejny będzie w dniu premiery. Warto dodać, że sama gra będzie ważyć 72 gb. Chyba tworzą grę od nowa ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Pilka_jest_okragla Może nie tyle co wierzę, ale chciałbym zobaczyć Leo w innych barwach, a PSG byłoby dla niego ideolo.

0

@chudymc Wymień baterie, powinno pomóc. Miałem ten sam problem ze swoim starym S8.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@barcelonaLM Podobno była, kupon od kumpla, ale nie ręczę za niego ;D

8

@Prezes_sycylijczyk Chciałbym w to wierzyć, że Real odpadnie, ale to się nie wydarzy.. Po prostu w to nie wierzę :D W ważnych meczach kiedy muszą wygrać to po prostu to robią, wtedy im motywacji nie brakuje.

0

@PawkoFCB Przeglądaj reddita, albo 4chana. Posty i filmiki znikają tak szybko jak się pojawiają, bo są usuwane przez moderatorów.

Tutaj możesz śledzić https://www.reddit.com/r/GamingLeaksAndRumours/

1

@marcin62 Trzeba pamiętać, że osoby, które już dostały Cyberpunka dostali wersję sprzed dwóch miesięcy, kiedy osiągnęła Złoty Status, ale fakt co fakt. Wiedźmina łatali dobry rok, a Cyberpunk wydaję się jeszcze bardziej rozbudowaną grę, więc szybko się z tym nie uporają.

0

@sonek Nie zdziwiłbym się.

0

Pojawiają się pierwsze przecieki Cyberpunka i jest to czego się obawiałem najbardziej.. Gra jest zasrana bugami, crashami po brzegi.. Lewitujące przedmioty, animacje nie działają poprawnie, częste migotanie ekranu , pojazdy i NPC pojawiające się i znikające, atak klonów (NPC). Z ciekawych rzeczy jest to, że gra podobno działa na Xbox Series X w 60 fps.
Mam nadzieje, że Day One patch doprowadzi grę do używalności.

0

@ranger3120 Ach te dramy youtubowe.. Myślałem, że to już dawno wyszło z mody, ale widzę, że ten trend wraca..

0

@Kettger czy fifa to dalej gówno?

2

@Coutinho007 Przecież na PC również będzie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?