4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@PatrykBarca Ciężko, żeby nie miał, jeżeli on jest najczęściej przy piłce już nie wspominając o tym, że jest naszym rozgrywającym i przez niego każda piłka musi przejść ;D
27
@matirix20 Kij z cenami. Kto by chciał coś takiego, przecież to nawet nie jest śmieszne :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
8
@mindbender84 Ja nie jestem zszokowany, po tym jak zobaczyłem z jakim podejściem podszedł Leo do nowego sezonu..
4
To jest niesamowite, aż wręcz przerażające jak szybko technologia rozwija się w ostatnich latach. Okres ostatnich 30 lat to prawdziwy przeskok technologiczny, aż strach pomyśleć jak może wyglądać nasz świat za kolejne 30 lat.
1
@Batys Najlepszy XP to może i był, ale w swojej erze.
Natomiast jeśli chodzi o Ryzena to nie będzie problemu ze stabilnością. Chyba, że grasz w gierki to musisz liczyć się z tym, że niektóre działają wyłącznie na Windows 10
4
@Batys Co jak co, można narzekać na 10, ale to i tak jest aktualnie najlepszy system, jeśli chodzi o Windowsy.
1
@DanielOOL A to podobno Messi jest bardziej wszechstronny. Śmiech na sali ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@Damiano27psk Kiedyś byłem fanem Zimy, bo zima wyglądała jak zima, a teraz? Śmiech na sali..
0
@DonAndresFCB Ale bym sobie taki zespół oglądał ;D
0
@bartekvisca Ten jest już potwierdzony przez jednego z deweloperów. https://www.gry-online.pl/newsroom/cyberpunk-2077-dostal-przedpremierowy-patch-az-43-gb-bedzie-jeszc/z51eec7
2
@zadafcb Ten Cadiz to podstępny zespołu, nieźle sobie radzą. Oby bez niespodzianki.
1
@jeyx77x No niestety, grę już tyle razy przekładali, że jakby znowu to zrobili to ludzie zjedli by ich żywcem.
1
@kulka Tylko wynos, przynajmniej u mnie tak jest.
2
Cyberpunk dostał już patcha przedpremierowego do sciągnięcia, ważący 43 gb, a kolejny będzie w dniu premiery. Warto dodać, że sama gra będzie ważyć 72 gb. Chyba tworzą grę od nowa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Pilka_jest_okragla Może nie tyle co wierzę, ale chciałbym zobaczyć Leo w innych barwach, a PSG byłoby dla niego ideolo.
0
@chudymc Wymień baterie, powinno pomóc. Miałem ten sam problem ze swoim starym S8.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@barcelonaLM Podobno była, kupon od kumpla, ale nie ręczę za niego ;D
1
@sonek Polecam :)
https://www.efortuna.pl/ticketdetail?id=MzQyMDIwMzM4NTk3MTYwMjr2ybyNV3kQ6CYE_a4%3D&kind=M
8
@Prezes_sycylijczyk Chciałbym w to wierzyć, że Real odpadnie, ale to się nie wydarzy.. Po prostu w to nie wierzę :D W ważnych meczach kiedy muszą wygrać to po prostu to robią, wtedy im motywacji nie brakuje.
0
@PawkoFCB Przeglądaj reddita, albo 4chana. Posty i filmiki znikają tak szybko jak się pojawiają, bo są usuwane przez moderatorów.
Tutaj możesz śledzić https://www.reddit.com/r/GamingLeaksAndRumours/
1
@marcin62 Trzeba pamiętać, że osoby, które już dostały Cyberpunka dostali wersję sprzed dwóch miesięcy, kiedy osiągnęła Złoty Status, ale fakt co fakt. Wiedźmina łatali dobry rok, a Cyberpunk wydaję się jeszcze bardziej rozbudowaną grę, więc szybko się z tym nie uporają.
0
@sonek Nie zdziwiłbym się.
0
Pojawiają się pierwsze przecieki Cyberpunka i jest to czego się obawiałem najbardziej.. Gra jest zasrana bugami, crashami po brzegi.. Lewitujące przedmioty, animacje nie działają poprawnie, częste migotanie ekranu , pojazdy i NPC pojawiające się i znikające, atak klonów (NPC). Z ciekawych rzeczy jest to, że gra podobno działa na Xbox Series X w 60 fps.
Mam nadzieje, że Day One patch doprowadzi grę do używalności.
0
@ranger3120 Ach te dramy youtubowe.. Myślałem, że to już dawno wyszło z mody, ale widzę, że ten trend wraca..
0
@Kettger czy fifa to dalej gówno?
2
@Coutinho007 Przecież na PC również będzie.