4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
"Będziemy w stanie go zmotywować. Uważam, że zostanie." Pewnie jeszcze większą gażę ;D
0
@marcin62 Ja to od rana oglądam streamy na Twitchu, spoilery mi nie straszne.
0
@marcin62 No niby tak, ale jak spojrzymy na takie Red Dead Redemption 2 to tak nie do końca ;D
0
Wspomnę tylko to co powiedział dzisiaj trener Benfiki o Todibo ;D
"Todibo nie zagra przeciwko Standard Liege. Nie ma warunków fizycznych ani taktycznych (do gry). Nie pracował z drużyną i nie jest piłkarzem, o którym myślę"
0
Jeez, ale Cyberpunk wygląda okropnie na PS4, jak gra z poprzedniej epoki, ale tam musiały być cięcia.
1
@puyol_presidend5 Moje zdanie jest takie, że po prostu dojadą Niemców, tak jak to było z Interem na Bernabeu.
0
@clyde Oni czasem w ogóle nie informują o dostępności. Warto zajrzeć od czasu na ich strony. Ja sam się załapałem na swoją sztukę dzień po premierze w Media Expert :) W media markt również czasami się pojawia, ale to razem z FIfa w zestawie.
0
@Mroziu U mnie wszystko w porządku z konsolą, a jak nie to zawsze można oddać bez podania przyczyny w przeciągu 14 dni, przynajmniej w Media Expert
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
6
Ale dzisiaj fajne mecze w LM. Najpierw Ajax z Atalanta o 18 będą walczyć o 2 miejsce, a później Real będzie bronił się przed spadnięciem do LE.
3
@clyde Przecież tak nie było ;D Topornie jak ch*lera wpadały te bramki, a drużyna grała lepiej w drugiej połowie, bo przeważnie pierwsza połowa kończyła się remisem to chyba logiczne, że będą bardziej spinać się w drugiej połowie, żeby wsadzić tą piłkę do bramki ;p
PS Za Valverde jak dostawali po 3 bramki to też brakowało im później motywacji do dalszej gry :p
0
@marcin62 No, coś na poziomie GTA V, ale odnoszę wrażenie, że wygląda ciut gorzej od Wieśka 3.
0
Myślałem, że Cyberpunk słabo wygląda tylko na konsolach, ale jak teraz ludzie zaczęli streamować wszystko na ultra z Ray tracingiem na PC to gra dalej wygląda średnio. Najwidoczniej 8 lat produkcji robi swoje.
2
@Janas11224 Akcja rewelacja, szczególnie, że w sklepie jeszcze nie dostaniesz ;D
0
@Archie U mnie wszystkie inne strony hulają normalnie tylko jak włączam fcbarca to ładuje się z taką prędkością, że to szok.. I to nie ważne czy odpalę na kompie czy telefonie
3
Ja pierdziele, ale ta strona chodzi jak traktor. Po odejściu Robertinho mam wrażenie, że jest coraz gorzej.
1
@FafitFCB Nie baw się znam, i powiedz od razu w którym roku. Czy to będzie jeszcze w tym stuleciu? ;D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@Comentateiro Oho, znowu wina słabego trenera. W takim razie powiedz mi, który trener na świecie by odmienił tą drużynę, bo aż jestem ciekawy ;D
1
@NeroTFP Kto będzie naszym Ibrahimoviciem? Może Cr7 kupimy ;D
3
@IronSanHybrid Jeżeli to faktycznie to tak zabrzmiało to sorry, ale ja bym się nie obraził za to, że ktoś powiedział do mnie "ten biały gracz" ;D No, ale wiadomo jakie mamy teraz czasy.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
To niezłe odwracanie kota ogonem...
3
Moje etapy emocjonalne z oglądania Barcy w ciągu ostatnich 3 lat..
Śmiech > Smutek > Czerpanie radości z gwałtu na Barcelonie.. To już chyba podchodzi pod masochizm :)
4
Jakieś sprawdzone sposoby na wyżycie się po meczu? :)
PS Od razu uprzedzam, że nie posiadam żony do bicia.
2
Może i lepiej byłoby gdybyśmy nie wyszli z grupy ;D Teraz to strach się bać na kogo możemy trafić.. Takie City to zaklepałoby nas na śmierć.
1
Z okazji, że udało mi się obejrzeć tą padakę do końca. Chciałbym pozdrowić kochaną mamusie, dziękuje.
8
Messi po meczu:
"Mam nadzieję, że niedługo zagram razem z Neymarem na jednym boisku"
0
@tbas Bronimy się przed manita. Co nam pozostało.
2
Kupujemy przeklętych piłkarzy. Najpierw kupiliśmy Coutinho przegraliśmy 4:0 z Liverpoolem, teraz Pjanic i przegrana z Juve ;D