4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@VamosGirl Raczej słabo.
Chłop ma tą samą specyfikacje co ty. Gra na najmniejszych ustawieniach i ma srednio 50fps.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
@Stasiuburza Żadnego. Pozdrawiam.
8
@xVENUMx Na uju bym sobie wytatuował linijkę.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@clyde Myślisz, że naprawdę uwierzymy, że jesteś kobietą, Clyde..
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@TheNekro94 Aha? :D Skąd ten pomysł?
PS Na pewno nie wrócą do swojego poprzedniego poziomu i to nie trzeba być nawet znawcą, żeby to stwierdzić ;D
0
@ricardo0705 Akurat PSG będzie chciało się zemścić po ostatniej kompromitacji z nami, więc na pewno wyjdą zmotywowani w porównaniu do naszych..
7
@Profesorek Album z nudesami od Profesorka.
0
@Fawrf PSG już miało szanse nas skompromitować, ale im się nie udało. Jak tym razem znowu dostaniemy 4;1 to już w rewanżu się nie podniesiemy tym razem.
12
@TheNekro94 Jak ma traktorek to po co mu traktorek.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@7black4 Nidy nie była twoja byczku. Dziunia jest moja.
10
@NeroTFP "A tutaj, w*ebiemy jeszcze jedną 10 na boisko, Levante się zesra."
92
@Bobo25 Gadasz jakby to na rowerku jednokołowym jeździł w trakcie meczu. Te wszystkie cieszynki, i głupie miny są kierowane do jej córki. Nie każdy musi być napięty jak plandeka na żuku, bo nie zawsze idzie to w parze z dobrą grą.
62
Gupek xD
https://x.com/ryghtanplus/status/1338228862505848835
1
@Zip Chcesz kolejny zespół do kolekcji? To już wolę dostać znowu od Bayernu ;D
0
@Hanok Kolega to chyba wrócił z 2030 roku, gdzie walczymy o utrzymanie w tabeli ;D
0
@ProMILs Klątwa Bartomeu.
1
@PsychoFanBlaugrana2 Oni aktualnie mają takie same problemy w ofensywie co my, nie potrafią wsadzić piłki do brwmki. 6 remisów z rzędu.
4
[Z ostatniej chwili]
Puig utopił się w swoim stroju meczowym. Rozmiar okazał się za duży
0
@ciema Chcesz o tym porozmawiać?
0
@ObiektywnyKibic121 Czyli jak go traktuje? Powiedział na początku sezonu, że uja zagra, leć na wypożyczenie chłopaku, a on nie posłuchał. To kogo to jest wina? Dostał jasny przekaz. Sam sobie jest winien.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
No i co się lampisz? ( ͠° ͟ʖ ͡°)
To tylko kolejny bezsensowny komentarz, przewijaj dalej.
2
@ObiektywnyKibic121 Zapewne w kontrakcie ma zapisane, że musi rozegrać daną liczbę minut w sezonie ;p
2
@VeB 1899 Udało mu się przejść na skip B
0
Aubameyang bramka samobójcza, podsumowanie aktualnego sezonu Arsenalu..
15
@Pilka_jest_okragla Ale bulshit, masz co chwilę Desta, Trincao, Pedriego w składzie. Oni to pewnie nie młodzi, co..