1

@VamosGirl Raczej słabo.

Chłop ma tą samą specyfikacje co ty. Gra na najmniejszych ustawieniach i ma srednio 50fps.


0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

@Stasiuburza Żadnego. Pozdrawiam.

8

@xVENUMx Na uju bym sobie wytatuował linijkę.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@clyde Myślisz, że naprawdę uwierzymy, że jesteś kobietą, Clyde..

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@TheNekro94 Aha? :D Skąd ten pomysł?
PS Na pewno nie wrócą do swojego poprzedniego poziomu i to nie trzeba być nawet znawcą, żeby to stwierdzić ;D

0

@ricardo0705 Akurat PSG będzie chciało się zemścić po ostatniej kompromitacji z nami, więc na pewno wyjdą zmotywowani w porównaniu do naszych..

7

@Profesorek Album z nudesami od Profesorka.

0

@Fawrf PSG już miało szanse nas skompromitować, ale im się nie udało. Jak tym razem znowu dostaniemy 4;1 to już w rewanżu się nie podniesiemy tym razem.

12

@TheNekro94 Jak ma traktorek to po co mu traktorek.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@7black4 Nidy nie była twoja byczku. Dziunia jest moja.

10

@NeroTFP "A tutaj, w*ebiemy jeszcze jedną 10 na boisko, Levante się zesra."

92

@Bobo25 Gadasz jakby to na rowerku jednokołowym jeździł w trakcie meczu. Te wszystkie cieszynki, i głupie miny są kierowane do jej córki. Nie każdy musi być napięty jak plandeka na żuku, bo nie zawsze idzie to w parze z dobrą grą.


62

1

@Zip Chcesz kolejny zespół do kolekcji? To już wolę dostać znowu od Bayernu ;D

0

@Hanok Kolega to chyba wrócił z 2030 roku, gdzie walczymy o utrzymanie w tabeli ;D

0

@ProMILs Klątwa Bartomeu.

1

@PsychoFanBlaugrana2 Oni aktualnie mają takie same problemy w ofensywie co my, nie potrafią wsadzić piłki do brwmki. 6 remisów z rzędu.

4

[Z ostatniej chwili]
Puig utopił się w swoim stroju meczowym. Rozmiar okazał się za duży

0

@ciema Chcesz o tym porozmawiać?

0

@ObiektywnyKibic121 Czyli jak go traktuje? Powiedział na początku sezonu, że uja zagra, leć na wypożyczenie chłopaku, a on nie posłuchał. To kogo to jest wina? Dostał jasny przekaz. Sam sobie jest winien.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

No i co się lampisz? ( ͠° ͟ʖ ͡°)
To tylko kolejny bezsensowny komentarz, przewijaj dalej.

2

@ObiektywnyKibic121 Zapewne w kontrakcie ma zapisane, że musi rozegrać daną liczbę minut w sezonie ;p

2

@VeB 1899 Udało mu się przejść na skip B

0

Aubameyang bramka samobójcza, podsumowanie aktualnego sezonu Arsenalu..

15

@Pilka_jest_okragla Ale bulshit, masz co chwilę Desta, Trincao, Pedriego w składzie. Oni to pewnie nie młodzi, co..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?