0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@clyde Łączę się w bólu. Ja wróciłem do oglądania starych horrorów z Lat 70-90, bo te obecne ani to straszne, ani klimatu nie mają..

0

@Encore To jest szok. Wystarczyło, że chłopowi zrobiło się fotę i z automatu memy się robią. Chodzący mem ;D

0

@eydem To samo robiłem w przypadku samochodów xDD Albo znikają, albo podmieniają się na inny model samochodu ;D

2

@eydem Jestem po prawie 100 h i Night City to co najwyżej jest ładnie artystycznie zrobione, bo do tętniącego życiem miasta to mu daleko.

PS No chyba, że postawisz samochód na środku drogi to się zrobi korek, bo npc w tej grze nie potrafią wymijać aut xD

9

@Kettger Mat Szewski, na niskim rankingu co 2 osoba próbuje to zrobić ;D

2

@marcin000019 To jest Pol xD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Tomo1989 Taka prawda.

0

Messi to, Messi tamto.. Kandydatura Laporte bardziej skupia się na samym Leo niżeli na Barcelonie..

3

@blaugrana_92 Został zaproszony na solówkę na parking przez Stanowskiego do Częstochowy. Najman jak to Najman wziął to na serio i przyszedł pod wskazany budynek i tak stał i czekał, a Stanowskiego oczywiście tam nie było,bo był w Warszawie. Ot, cała historia.

3

@norbi77 Bulshit, po prostu największy płacz słychać ze strony osób, które są przeciwko tym szczepieniom, a te osoby które mają się zaszczepić to po prostu o tym nie mówią, bo po co.

0

@Colon Simsy w wersji z Najmanem ;D

3

@FC1899Barca Chłop co się sam wyjaśnia, nie trzeba go nawet wkręcać xD
Edit. Oj, i tweet zniknął xDD

0

@marcin000019 Tryb oszczędzania albo coś w tym stylu

1

Ja pierdziele. Zgolenie zarostu, po dłuższym okresie czasu to jak zbrodnia, masochizm.. Czuję się nagi..

9

@robsesh Nie przepadam za Stanowskim, ale to mu wyszło. To nie jest zgrywanie kozaka tylko naśmiewanie się z przygłupa, tak jak to robi połowa internetu, bo to, że Najman łyka wszystko co mu się powie to jakiś fenomen. On we wszystko uwierzy..

0

@NeroTFP Przesadzasz, staro szkolny żart z niezbyt rozgarniętym oponentem ;D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

5

@Mario96w Mam tak samo, ale to mu wyszło xD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@xBoMBoWiECx U mnie to co poniektórzy znajomi mieli po całe zeszyty uwag ;D
PS Ja to mogę się pochwalić niechlubnym rekordem 11 jedynek z muzyki w jednym semestrze ;D

3

@MesQueUnClub96 Lepiej ich nie budź. Jak dowiedzą się kto wygrał to klęknął po raz kolejny.

2

Komentarz usunięty przez użytkownika

6

@AdiKingu96 Aha, a sam chcesz się z nami bawić. Hipokryta alert ;D
https://ibb.co/2tTTrD8

6

Ten Milan to na jakiś dropsach leci w tym sezonie ;D

0

@Pawlak1992 Mnie to lata koło uja, co on tam mówił ;D Nie oglądam jego, tylko piłkarzy na boisku

3

@Nano22 Jarosław, Jarosław!

0

@clyde Ja pier xD Zawał, a na kuponie miałem -2.5 gola

1

@MesQueUnClub96 Co to za wylew hejtu dzisiaj na PSG xD Czyżby Messi już gdzieś potwierdził odejście do Paryżan

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?