4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Taktyka Mourinho. W tłumaczeniu, podajcie do Sona.
0
@koksik2700 Recki ma dobre, ale te wstawki to.. Zawsze się wykrzywiam jak to widzę, jakby jego odbiorcami byli dzieci i do nich było to kierowane ;d
0
@kiper09 U mnie pobiera 15 mb/s. Zmień po prostu region pobierania na Steamie. Dla mnie najlepszy jest Germany - Frankfurt, bo ten z Polski kwasi nie raz.
1
@NaFazieHitman Zapytaj kasjerkę czy może użyczyć swoją, bo ty zapomniałeś.
0
@Coutinho007 Najgorsze jest to, że Busquets to taki typ piłkarza, który nadaje się tylko do Barcy. Nikt nawet nie próbuje go kupić i niestety wcześniej niż z zakończeniem kontraktu się go nie pozbędziemy.
0
@marcin000019 To ty ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2
@MesQueUnClub96 Gdyby nie LR to nie byłoby wielu z nas.
0
@juliacicha Zamknijcie La Ramble na jeden dzień, zobaczymy czy zwiększy się ruch pod artykułami ;D
3
@IronSanHybrid Wincyj filtrów, wincyj! ;D
6
@FC1899Barca Zawsze to może nie domknąć drzwi i wszystko będzie widać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@jakub1906 Piszesz jakby to Barcelona miała być upośledzonym klubem bez Messiego.. Barcelona to nie Messi. To ja raczej Ciebie nie przekonam xD
1
@jakub1906 Najpierw kibicujesz Barcelonie, a twoim życzeniem jest, żeby Leo nie odchodził z klubu xD To życzysz w końcu klubowi dobrze czy Messiemu?
1
@jakub1906 No to mamy sprzeczne życzenia, bo ja z chęcią zobaczyłbym Leo w innej drużynie z Topki.
4
@lukaszbarca15 Koronaświrus przyatakował jakoś bardziej City i za zgodą PL mecz został przełożony.
1
Ogrywał ktoś NHL 21 i jest w stanie się wypowiedzieć czy gra warta jest zachodu? Nigdy wcześniej nie grałem w serię NHL od EA, a co rusz kusi mnie, żeby kupić..
4
Mina Messiego w stylu "Co on kur.. robi, miało być zdjęcie."
0
@TheNekro94 U mnie masz Kolega Siostry Neymara xDDD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@marcin62 Przecież to normalne przeceny Coda od x lat.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
@Nazio87 Jak przejdziesz kanałami to tak.
0
@Paradoks Sebik dobra morda ;D
0
@PatrychoO Jeszcze 2 dzień Świąt, byczku ;p
1
Co się stało po tym jak Skoda zderzyła się z kotem?
- Kot ma się świetnie, Skoda została odholowana do warsztatu
11
Wow, od redakcji chyba dostałem spam reklamy skody na Święta. Co jedno odświeżenie, to ta reklama..
0
Jak myślicie, pasterka przyczyni się do nagłego wzrostu zarażonych na covid?
2
@PatrychoO To mogłeś chociaż powiedzieć, panie dolej wody, ale po uj. Cykne zdjęcie, wrzucę na Twittera i się pożale ;D
2
@Coutinho007 Już wolę oglądać to niżeli biegające pipeczki po boisku, które padają od byle muśnięcia.
2
@kuz Oplułem monitor, dzięki xDDDD
1
@MSN30 Pójdzie na 100% xD