1

Taktyka Mourinho. W tłumaczeniu, podajcie do Sona.

0

@koksik2700 Recki ma dobre, ale te wstawki to.. Zawsze się wykrzywiam jak to widzę, jakby jego odbiorcami byli dzieci i do nich było to kierowane ;d

0

@kiper09 U mnie pobiera 15 mb/s. Zmień po prostu region pobierania na Steamie. Dla mnie najlepszy jest Germany - Frankfurt, bo ten z Polski kwasi nie raz.

1

@NaFazieHitman Zapytaj kasjerkę czy może użyczyć swoją, bo ty zapomniałeś.

0

@Coutinho007 Najgorsze jest to, że Busquets to taki typ piłkarza, który nadaje się tylko do Barcy. Nikt nawet nie próbuje go kupić i niestety wcześniej niż z zakończeniem kontraktu się go nie pozbędziemy.

0

@marcin000019 To ty ( ͡° ͜ʖ ͡°)

2

@MesQueUnClub96 Gdyby nie LR to nie byłoby wielu z nas.

0

@juliacicha Zamknijcie La Ramble na jeden dzień, zobaczymy czy zwiększy się ruch pod artykułami ;D

3

@IronSanHybrid Wincyj filtrów, wincyj! ;D

6

@FC1899Barca Zawsze to może nie domknąć drzwi i wszystko będzie widać ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@jakub1906 Piszesz jakby to Barcelona miała być upośledzonym klubem bez Messiego.. Barcelona to nie Messi. To ja raczej Ciebie nie przekonam xD

1

@jakub1906 Najpierw kibicujesz Barcelonie, a twoim życzeniem jest, żeby Leo nie odchodził z klubu xD To życzysz w końcu klubowi dobrze czy Messiemu?

1

@jakub1906 No to mamy sprzeczne życzenia, bo ja z chęcią zobaczyłbym Leo w innej drużynie z Topki.

4

@lukaszbarca15 Koronaświrus przyatakował jakoś bardziej City i za zgodą PL mecz został przełożony.

1

Ogrywał ktoś NHL 21 i jest w stanie się wypowiedzieć czy gra warta jest zachodu? Nigdy wcześniej nie grałem w serię NHL od EA, a co rusz kusi mnie, żeby kupić..

4

Mina Messiego w stylu "Co on kur.. robi, miało być zdjęcie."

0

@TheNekro94 U mnie masz Kolega Siostry Neymara xDDD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@marcin62 Przecież to normalne przeceny Coda od x lat.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

@Nazio87 Jak przejdziesz kanałami to tak.

0

@Paradoks Sebik dobra morda ;D

0

@PatrychoO Jeszcze 2 dzień Świąt, byczku ;p

1

Co się stało po tym jak Skoda zderzyła się z kotem?
- Kot ma się świetnie, Skoda została odholowana do warsztatu

11

Wow, od redakcji chyba dostałem spam reklamy skody na Święta. Co jedno odświeżenie, to ta reklama..

0

Jak myślicie, pasterka przyczyni się do nagłego wzrostu zarażonych na covid?

2

@PatrychoO To mogłeś chociaż powiedzieć, panie dolej wody, ale po uj. Cykne zdjęcie, wrzucę na Twittera i się pożale ;D

2

@Coutinho007 Już wolę oglądać to niżeli biegające pipeczki po boisku, które padają od byle muśnięcia.

2

@kuz Oplułem monitor, dzięki xDDDD

1

@MSN30 Pójdzie na 100% xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?