0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@sokot Raczej nie chodzi o to, że się skończył. Po prostu lepszy już nie będzie ;p

1

@eydem Ja bym na twoim miejscu poczekał z tym zwrotem, bo w tym tygodniu ma wyjść patch. Zobaczysz wtedy w jakim stanie będzie gra.

0

@pazio23 Raczej szanse są niskie.

1

@Encore Nie posiadam takich drogich kanałów.

1

@IronSanHybrid To ta lepsza Metaliczka. Nie zapraszam do dyskusji

4

@NaFazieHitman Dzień jak dzień, pewnie będę spał. No, ale rozumiem, że dla niektórych to prawie jak święto, bo mama pozwala później iść spać ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

Ale bym zjadł jakieś dobre ciperki i popił colką. Tylko wiecznie jak wejde do sklepu to nie mogę sie zdecydować. Jakie są wasze ulubione?

2

@maroon Dla dziecka świetne będzie Nintendo Switch. Konsola jest zarówno przenośna jak i można podłączyć do TV.

1

@Fenelon Kolega ma chyba jednak zamiar wystrzelać zakupione już fajerwerki ;D

0

@Katalończyk 99 Tego to nawet najstarsi górale nie wiedzą.

1

@tobiasson92 Chyba będę musiał zmienić zawód, albo i się wynieść z tego kraju

4

@BarcaInfo Kolega na dole był szybszy, prosimy nie powielać informacji ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@macio_944 Co jeszcze, może mam się dopłacać do nagrody dla zwycięzcy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@Cwaniak4 Możliwość zbanowania wybranej przez siebie osoby.

1

@kamilo0066 Mnie osobiście bardziej bawi kampania tego kolegi. Większość nominowanych traktuje to jako zabawę, a ten prosi o głosowanie na niego, jakby nagrodą było co najmniej wygranie wyjazdu do Barcelony :D

3

@badej60 Możemy to zatrzymać! Nie poddamy się! La Rambla potrafi by zjednoczona. Niech wszystkie głosy polecą na @VamosRakieta

1

@Kusco15 Mario w ostatnim czasie wyluzował co oczywiście mi się to nie podoba, bo wyróżniał się tym na tle innych.

Jeżeli chciałbyś mnie dojechać czy coś to śmiało, mogę być twoim workiem treningowym, zapraszam na PW. Pozdrawiam cieplutko :)
@MarioVeB!

7

@gryfiT. Dlatego musiał jeszcze zapraszać do głosowania na niego na Twitterze. Good bait, faktycznie go to nie obchodzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

5

@Transu96 Widzisz te 5 komentarzy pod postem. One zniknęły ( ͡° ͜ʖ ͡°)

4

@Bobo25 Kur.. Muszę w końcu zmienić ten Internet Explorer.

3

Jarosław! Jarosław!

9

@sebasek99 xDDDD
Edit. Z początku myślałem, że to zbiórka pieniędzy na jakąś pokrzywdzoną osobę

1

@NaFazieHitman I takiego kandydata to ja rozumiem! Masz mój głos, przywróć blask La Rambli!

PS A i muszę się zwierzyć, za każdym razem czytam twój nick jako "NaFazieHitler", nie wiem dlaczego xD

9

Witam serdecznie, jeżeli któryś z nominowanych jest zainteresowany to mam dobrze działające ruskie boty. Zapraszam do kasy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@mekston W przypadku przegranej to co poniektórym piłkarzom już w ogóle odechciewa się cokolwiek pisać :D

0

@macio_944 Ja po prostu nie jestem w stanie zrozumieć.. Gdybym miał zagrać teraz w Wiedzmina 3 i Cyberpunka i miałbym podać, która gra jest nowszą produkcją (nie znając dat wydania) to bez wahania bym powiedział, że jest to Wiesiek. Dla mnie to jest regres, choć w CP dalej dobrze się bawię, robie wszystkie zadania poboczne jak leci (prawie 50h) to i tak mam przed oczami widok zacofanej gry pod wieloma względami ;/

0

@Bykunn Dla mnie to trochę przerost ambicji nad treścią. Chcieli dobrze, widać przebłyski świetnej gry, no ale w niektórych aspektach po prostu nie dojechali i widać braki w produkcji takich gier z otwartym światem.

1

@barcelonaLM Czy wszyscy piłkarze mają wyuczone po 3 zdania tego samego? Czytam ciągle to samo w przypadku wygranej ;D

- "Ja bardzo szczęśliwy, skupiamy się na następny mecz"

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?