4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Gdyby nie ta fatalna skuteczność w meczach to i dziurawa obrona nie przeszkodziła być nam wyżej w tabeli ;)
4
@NeroTFP Tak jak mówi @NeroTFP bo inaczej ten plebiscyt FCBARCA będzie mijał się z celem.. Skoro teraz nominują tylko wyłącznie użytkownicy strony, to i tak samo powinno wyglądać późniejsze głosowanie.
0
@Nihas Raczej aktorów to się nie tyczy ;p "Ściema" przez którą przemysł filmowy jest w słabym stanie ;p
4
Tom Cruise na pełnym wk*rwie ostrzega ekipę MISSION: IMPOSSIBLE 7, że jeśli jeszcze raz zobaczy, że ktoś nie przestrzega zasad anty-COVIDowych, to zostanie dyscyplinarnie "wypi**dolony".
https://x.com/PeteJColeman007/status/1338995013267632128
2
Trudny do przewidzenia mecz nas czeka, nie wiadomo co nasi odpierdzielą. Tu może być zarówno 1:1, jak i 0:4.
6
@Guffi Akcja jest prosta. Wpierw Koeman walnął focha, po czym Puig walnął focha, a następnie ludzie walneli focha na to, że Koeman ma focha na Puiga.
0
@macio_944 Niech to powiedzą moim głupiutkim NPC, którzy nie potrafią minąć mojego samochodu stojącego na drodze, przez co tworzy się za mną wężyk z samochodów :D
0
@kamilop To ja wiem, że był taki zwyczaj, a jaka jest tego geneza? Wujo uzależniony od jedzenia opłatka, dlatego był chowany pod talerzem? ;D
2
@kamilop A przed kim chowasz?
3
@macio_944 Szkoda, że poświęcili czas na takie smaczki, a na największe mechaniki w grze jak chociażby AI NPC'ów to już nie mieli czasu.. Naprawdę, to już Vice City z 2002r. miało lepszą sztuczna inteligencje..
0
@IronSanHybrid Ja się pytam, po jaką ch*lere ten baner w Madrycie? Chyba po to, żeby zrobić show..
0
@Fenelon Bo to są takie strzały na odjeb, byle żeby dopisać do statystyk.. Gdy zobaczyłem jak Busquets, czy Pjanic ostatnio strzalał to się złapałem za głowę.
1
@MasnyTed Zaraz wrzutka wleci, i na aferę wpadnie. Tyle osób w polu karnym..
2
O, to Raul Garcia nie gra w Atletico, a to ci numer xD
1
Kurła, ale by było. Guardiola po sezonie wydupa do PSG i do tego wszystkiego Messi do nich dołącza
3
@Witekk10 Kur*ami sypał na ławce i pomogło.
1
@MrCule_X Albo po prostu data ważności kończy się za kilka dni..
7
@cchesterr43 A już przed nami kolejny mecz Barcy, mecz tysiąca podań i jednej wrzutki. Marze o tym, żeby Barca potrafiła tak skutecznie wrzucać piłkę jak Real.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Typowo, a jak postawiłem w tamtym tygodniu na Wilki to oni przegrali w ostatnich sekundach ;DDD
27
Sponsorowane streamy piłkarzy PogU
0
@IronSanHybrid Nigdy nie zrozumiem jej fenomenu, pełno ich takich. Wygląda jak typowo zadbana Polka ;D
3
@Janas11224 Uwierz mi, nie jest łatwo. Sam pracuje w dosyć dużej restauracji, gdzie wcześniej nie mieliśmy coś takiego jak wywozy i takie ceny nie są nam na rękę, ale to musi jakoś ustać..
PS Co to za kebs, że dostawa od 60 ziko? ;D (Screen or didn't happen.)
6
@Bogan Czym jest ten "FootballTransfers", bo nawet google nie chce mi tego wyszukać ;D
2
@DaPi A co z gaciami? Na spodnie?
0
@Pogba Tym komentarzem wcale nie poprawiasz atmosfery na stronie.
1
@VenoM Robi mi się jakieś dziwne uczulenie na dupce od jedzenia mandarynek, dlatego pomarańcze.
0
@marcin62 Ja to raczej bym przyklaskiwał, że nasza społeczność na stronie taka zjednoczona i łapie bakcyla od drugiej osoby, no ale dobra.. Zacznijmy entą dyskusje o Neymarze i wróćmy do szarych tematów z życia ;D
2
O, widzę, że wszystkie dowcipy pousuwane. Szkoda, że wklejanie memów tak samo nie traktujecie. Gdzie tu logika, ja się pytam ;D
2
@Guffi Chociaż mu stoi, nie to co poniektórym ( ͡° ͜ʖ ͡°)