3

Sprzedaż nowych konsol w pierwszych 5 tygodniach od premiery
PS5 3,73 mln
Xbox Series X 2 mln
[VGChartz]

0

@Pogba Z tego co wiem to oni jeszcze sami nie wiedzą czy w przypadku kontroli policji konieczny będzie jakiś dowód, że przemieszczamy się służbowo ;D

1

@Jakchcesz Wystarczy powiedzieć, że wracasz z pracy. Myślisz, że będą to sprawdzać ;D

0

@Denver A czy policja ma prawo wbić tak o sobie na chatę?

1

@PatrychoO +1 byczku. Dobrze to zrobi zarówno Barcelonie jak i Messiemu.

7

@FC1899Barca Wydaje mi się, że w*urwienie to już dawno było, teraz to tylko zmęczenie.

0

@Pilka_jest_okragla Leo Messi: To którędy do tego Paryża?

0

Tylko punkt nas dzieli od Ligi Europy. Może uda się w następnym roku :/

0

@Moriarty . . traż

2

@Dzemix111 Ta, spuszczometr wybije pod sufit..

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Gaz Ale nie wpuszcza, więc jeden uj, czy jest tutaj czy go nie ma ;p

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@kiper09 Czekaj, pójdę zapytać.

0

@Davideq Bo nie ma, taka jest prawda. Na pewno jest bardziej wyrównana niż kilka lat temu

1

@Transu96 Nie wejdzie i uj. Weźcie się z tym pogódźcie, bo to już nudniejsze niż telenowela o Neymarze xD

2

@umtiti Aha? xD Braithwaite to było jedno zagrożenie w ofensywie z naszej strony

0

@sebo939 Wszedł Trincao i strzelamy. Przypadek?

0

Ter Stegen co zje*bał Araujo.

0

@Tollusiek Wcześniejsze mecze dobrze grali, ale no tak mówmy, że źle grają bez Leo, bo w tym meczu nic nie idzie..

2

Araujo to ten którym się podniecacie i nie popełnia błędów co Minguez, tak?

0

@Shroud Jakoś trzeba nabić sobie staty do komplikacji na YouTube.

0

@arkasath A jak pan Xavi pokaże jedno wielkie zero w Barcelonie to co dalej? Pan Laporte stanie za sterami na ławce? xD

0

@IronSanHybrid Wejść wejdzie, ale zapewne dopiero po 80 minucie, chłop wrocil dopiero co po kontuzji, a wiadomo jak z nim jest, traktuje się go jak dziecko specjalnej troski.

0

@Fartlow Dembuś dopiero co po kontuzji wcześniej niż po 80 minucie bym się go nie spodziewał.

0

@Peniu Busi nie jest lepszy.. Pjanic chociaż nie traci piłki przy naszej bramce, co Busquetsowi zdarza się to nagminnie.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Panie, Dembela mnie tu daj na to pole

0

@SinMistico Na uj wracać do korzeni.. Powinniśmy iść z duchem czasu, a nie trzymać się tego ch*lernego DNA. Enrique był jedynym trenerem od dawna, który miał inny pomysł na grę i jak widac przynosiło to pozytywny skutek.

5

Ta telenowela o Puig'u na La Rambli staje się bardziej montonna niż Neymar w Barcelonie..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?