4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Sprzedaż nowych konsol w pierwszych 5 tygodniach od premiery
PS5 3,73 mln
Xbox Series X 2 mln
[VGChartz]
0
@Pogba Z tego co wiem to oni jeszcze sami nie wiedzą czy w przypadku kontroli policji konieczny będzie jakiś dowód, że przemieszczamy się służbowo ;D
1
@Jakchcesz Wystarczy powiedzieć, że wracasz z pracy. Myślisz, że będą to sprawdzać ;D
0
@Denver A czy policja ma prawo wbić tak o sobie na chatę?
1
@PatrychoO +1 byczku. Dobrze to zrobi zarówno Barcelonie jak i Messiemu.
7
@FC1899Barca Wydaje mi się, że w*urwienie to już dawno było, teraz to tylko zmęczenie.
0
@Pilka_jest_okragla Leo Messi: To którędy do tego Paryża?
0
Tylko punkt nas dzieli od Ligi Europy. Może uda się w następnym roku :/
0
@Moriarty . . traż
2
@Dzemix111 Ta, spuszczometr wybije pod sufit..
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Gaz Ale nie wpuszcza, więc jeden uj, czy jest tutaj czy go nie ma ;p
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@kiper09 Czekaj, pójdę zapytać.
0
@Davideq Bo nie ma, taka jest prawda. Na pewno jest bardziej wyrównana niż kilka lat temu
1
@Transu96 Nie wejdzie i uj. Weźcie się z tym pogódźcie, bo to już nudniejsze niż telenowela o Neymarze xD
2
@umtiti Aha? xD Braithwaite to było jedno zagrożenie w ofensywie z naszej strony
0
@sebo939 Wszedł Trincao i strzelamy. Przypadek?
0
Ter Stegen co zje*bał Araujo.
0
@Tollusiek Wcześniejsze mecze dobrze grali, ale no tak mówmy, że źle grają bez Leo, bo w tym meczu nic nie idzie..
2
Araujo to ten którym się podniecacie i nie popełnia błędów co Minguez, tak?
0
@Shroud Jakoś trzeba nabić sobie staty do komplikacji na YouTube.
0
@arkasath A jak pan Xavi pokaże jedno wielkie zero w Barcelonie to co dalej? Pan Laporte stanie za sterami na ławce? xD
0
@IronSanHybrid Wejść wejdzie, ale zapewne dopiero po 80 minucie, chłop wrocil dopiero co po kontuzji, a wiadomo jak z nim jest, traktuje się go jak dziecko specjalnej troski.
0
@Fartlow Dembuś dopiero co po kontuzji wcześniej niż po 80 minucie bym się go nie spodziewał.
0
@Peniu Busi nie jest lepszy.. Pjanic chociaż nie traci piłki przy naszej bramce, co Busquetsowi zdarza się to nagminnie.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Panie, Dembela mnie tu daj na to pole
0
@SinMistico Na uj wracać do korzeni.. Powinniśmy iść z duchem czasu, a nie trzymać się tego ch*lernego DNA. Enrique był jedynym trenerem od dawna, który miał inny pomysł na grę i jak widac przynosiło to pozytywny skutek.
5
Ta telenowela o Puig'u na La Rambli staje się bardziej montonna niż Neymar w Barcelonie..