0

Również życzę wszystkim użytkownikom La Bomby szczęśliwego nowego roku.
Czekam na lajki.

4

@Leooo Masz reporta. Zobaczymy kto będzie śmieszkować ostatni.

1

@Esteban_ Ano właśnie +1 byczku, tak samo pomyślałem.

1

Czy na*ebanie kostek lodu do piwa, żeby go trochę schłodzić jest zbezczeszczeniem tego złotego trunku życia?

3

Czy panienki lekkich obyczajów mają prawo przemieszczać się do swoich klientów?

0

Życzeniem noworocznym Najmana to chyba będzie, żeby nie zostać znowu wrobionym przez Stanowskiego.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

14

@draxidox A co szukacie drugiej pary do zabawy?

0

@marcin62 Chłop chyba zapomniał w jakim stanie był jego Kingdome Come xDDD

0

@Barca1992 Ciekawe czy wyjdą, czy może im się zapomni..

3

@IronSanHybrid To gdzie ja kur.. jestem, jak u mnie strzelają od tygodnia xD

1

@Pawelsky To już lepiej usiąść na tą ramę, będzie miał większą pewność, że zablokuje srańsko.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@paweldunajecfcb Na*ebałem się wczoraj. Dzisiaj mi się już nie chce.

1

@eydem Sekiro, również od From Software ;) Jest bardziej płynniejszą i mniej toporną grą niż Dark Soulsy

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

7

0

@Szpenser Co kurła?

0

@neeed Czasem mam wrażenie, że ludzie bardziej cieszą się, że Real nie wygrał mistrzostwa niż gdyby Barcelona była mistrzem xD

0

No i uj z tego, że ten wasz arcy zły niedobry Real stracił punkty, jeżeli Atletico nic nie chce przegrać, a to on jest liderem i odjeżdża wszystkim xD

1

@szela1899 Skodą mnie nie kupili, ale nad takim kombajnem bym się już zastanowił. Kolega sąsiada Wójta pyta o linka.

0

@Suzu na LaPort go wysłali, rozumiesz? La Port xDDDD

0

@Coutinho007 W twoich oczach wydaje ci się, że biega w zwolnionym tempie, ale w oczach Busiego biegnie z taką szybkością, że mu łoniaki na jajach stają dęba.

18

@FC1899Barca Cały czas jak patrzę na to zdjęcie to odnoszę wrażenie, że ma wklejoną twarz. Jakaś taka nie symetryczna do reszty ciała xD

1

@Coutinho007 Bo u nas piłka ma zapierdzielać, a nie piłkarze ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@FC1899Barca Przypson, jeszcze wygrają LM to dopiero będzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

3

@Jakchcesz 200 ziko to dużo? Panie ja chciałem kupić Saturna V.. https://www.lego.com/pl-pl/product/lego-nasa-apollo-saturn-v-92176

2

@koksik2700 Panie, o co pan się pytasz. Tutaj połowa ludzi na stronie nie widziała Ronaldinho w prime ;D

0

@Image Mówię tu o wysoko budżetowej grze, a nie o roku produkcji :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?