4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Również życzę wszystkim użytkownikom La Bomby szczęśliwego nowego roku.
Czekam na lajki.
4
@Leooo Masz reporta. Zobaczymy kto będzie śmieszkować ostatni.
1
@Esteban_ Ano właśnie +1 byczku, tak samo pomyślałem.
1
Czy na*ebanie kostek lodu do piwa, żeby go trochę schłodzić jest zbezczeszczeniem tego złotego trunku życia?
3
Czy panienki lekkich obyczajów mają prawo przemieszczać się do swoich klientów?
0
Życzeniem noworocznym Najmana to chyba będzie, żeby nie zostać znowu wrobionym przez Stanowskiego.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
14
@draxidox A co szukacie drugiej pary do zabawy?
0
@marcin62 Chłop chyba zapomniał w jakim stanie był jego Kingdome Come xDDD
0
@Barca1992 Ciekawe czy wyjdą, czy może im się zapomni..
3
@IronSanHybrid To gdzie ja kur.. jestem, jak u mnie strzelają od tygodnia xD
1
@Pawelsky To już lepiej usiąść na tą ramę, będzie miał większą pewność, że zablokuje srańsko.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@paweldunajecfcb Na*ebałem się wczoraj. Dzisiaj mi się już nie chce.
1
@eydem Sekiro, również od From Software ;) Jest bardziej płynniejszą i mniej toporną grą niż Dark Soulsy
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
7
Pojawiło się oficjalne logo 2021 roku
https://img5.dmty.pl//uploads/202011/1606030595_cj4e6b_500.jpg
0
@Szpenser Co kurła?
0
@neeed Czasem mam wrażenie, że ludzie bardziej cieszą się, że Real nie wygrał mistrzostwa niż gdyby Barcelona była mistrzem xD
0
No i uj z tego, że ten wasz arcy zły niedobry Real stracił punkty, jeżeli Atletico nic nie chce przegrać, a to on jest liderem i odjeżdża wszystkim xD
1
@szela1899 Skodą mnie nie kupili, ale nad takim kombajnem bym się już zastanowił. Kolega sąsiada Wójta pyta o linka.
0
@Suzu na LaPort go wysłali, rozumiesz? La Port xDDDD
0
@Coutinho007 W twoich oczach wydaje ci się, że biega w zwolnionym tempie, ale w oczach Busiego biegnie z taką szybkością, że mu łoniaki na jajach stają dęba.
18
@FC1899Barca Cały czas jak patrzę na to zdjęcie to odnoszę wrażenie, że ma wklejoną twarz. Jakaś taka nie symetryczna do reszty ciała xD
1
@Coutinho007 Bo u nas piłka ma zapierdzielać, a nie piłkarze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@FC1899Barca Przypson, jeszcze wygrają LM to dopiero będzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
3
@Jakchcesz 200 ziko to dużo? Panie ja chciałem kupić Saturna V.. https://www.lego.com/pl-pl/product/lego-nasa-apollo-saturn-v-92176
2
@koksik2700 Panie, o co pan się pytasz. Tutaj połowa ludzi na stronie nie widziała Ronaldinho w prime ;D
0
@Image Mówię tu o wysoko budżetowej grze, a nie o roku produkcji :P