1

@MesQueUnClub_87 Ten rok wydaje mi się lepszy niż poprzedni pod względem ilości fajnych tytułów.
God od War Ragnarok
Far Cry 6
Resident Evil Village
Lord of the Rings Gollum
Horizon 2
Back 4 blood (left 4 dead 3)
Ghostwire: Tokyo
The Medium
Panie, skąd brać na to pieniądze ;D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@eryk0501 Dziękuję serdecznie. Moja rodzinka pozdrawia twoja rodzinkę.

0

@eryk0501 Witam, u mnie dobrze. A co u rodzinki?

0

@clyde Jak będzie Ci mało, to nowa część też jest zacna ;D

1

@PatrychoO Panie, Wieśka 3 łatali ponad rok, z Cyberpunkiem będzie podobnie.

0

@FC1899Barca Warto dodać, że to nie jest jedno zdjęcie, tylko dwa wklejone przez Photoshopa ;D

2

Na poprawę humoru, kiedy troll trafi na drugiego trolla ;D


2

@Mario96w Uj, robie jutro giveawaya na PlayStation 5, wysadzę te stronę w pi*du z przeciążenia ;D

0

@michal26 Szachownica już zamówiona? ;D

1

@MesQueUnClub_87 Trudno powiedzieć. Dla mnie Sekiro było łatwiejsze niż Dark Souls, bo gameplay był bardziej płynny, ale wiem, że wielu uważa, że jest na odwrót

1

@Pogba A to mieliśmy jakiegoś prezydenta przez ostatnie lata ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@MesQueUnClub96 Chlopy lecą na jakiś dropsach w tym sezonie ;D

0

@IronSanHybrid Pewnie, że im szybciej to lepiej. Zaraz skończą się Laporte osoby, które może pucować przed mediami ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@SantiSant Kto ty?

0

@clyde Klimatyczna gierka, ale szybko się nudzi ciągłe uciekanie.

4

@koksik2700 Może coś ukrywa, przyjrzyj się jej kroczu jak ją spotkasz, tylko nienachalnie.

1

@Witam Dobry chłopak z niego był, zawsze dzień dobry na klatce mówił, a teraz jak zyskał popularność to zapomniał o swoich przyjaciołach.

5

@Jacu327 A ja w reprezentacji Argentyny :)

3

@MesQueUnClub96 Eh, ale to życie jest nudne.

2

@msmsms Przyszłościowy gościu, nic w tym dziwnego. Samochody elektryczne, które w niedalekiej przyszłości będą często spotykane, satelitarny internet, jeszcze trochę i podróż na Marsa.

0

@BorzyKrzys A tak nie jest? U niego wszystko przechodzi przez translator ;D

1

@lucas/catalan Ja byłem szczepiony tą lepszą szczepionką, więc co ty możesz wiedzieć.

1

@tobiasson92 Ale dlaczego? XD

0

@Prezes_sycylijczyk i o to te całe zamieszanie? ;D

3

Co zrobił ten Kotleszka, że tak głośno się o nim nagle zrobiło?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

25

@ShowMe A to kogoś obchodzi nowy tatuaż Viniciusa? :D

9

@tristan87 A do czego innego służy tiktok? ;P

2

@koksik2700 Tiktoka? Przecież ma ;D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?