0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

@FafitFCB "Kiedy stary dowiedział się o nowym sposobie wysyłania wiadomości"

0

@Prezes_sycylijczyk Sprzedaż piłkarzy to i jakieś pieniądze się znajdą, ale też nie ma co liczyć na jaką fortunę. Myślę, że maks 50 mln wydamy na transfery.

4

Wow, podobno HBO pracuję nad serialem


3

Ale dzisiaj śnieguje ( ͡o ͜ʖ ͡o)

17

@Dembouz1899 Chcesz wróżenie to masz..
19/20 Barcelona przegrywa mistrza
20/21 Barcelona przegrywa mistrza

1

@PatrychoO Może to i lepiej. 2 to przerost formy nad treścią, nie marnuj czasu na to ;p

3

@TheGoldenEleven W La Lidze i owszem, gorzej z LM, tam nic się nie zmieniło, jeśli chodzi o Suareza ;D

2

@Barca1992 Po części masz rację, ale z drugiej strony to pewnie dali wolną rękę Suarezowi do którego klubu chciałby odejść. To co zabronisz mu? Moim zdaniem zasłużył na to co najlepsze po tym co pokazał w Barcelonie. Głupotą natomiast jest to, że musimy opłacać część pensji Suareza..

32

@lj89 xDDDD Co wy macie ludzie z głową. Pewnie wolałby przegrać mecz niżeli zobaczyć zwycięskiego gola Puiga.. Jakby faktycznie coś do niego miał to już dawno by go odesłał do Barcy B..

1

@gumaz Najpierw to trzeba mieć, żeby go zgolić ;)

1

@Kwiatek67 Atletico nie jest na tyle głupie jak my, żeby opłacać taką pensję jaką mial w Barcelonie

6

@NaFazieHitman Niby tak, ale z drugiej strony w każdej chwili jeden z tych tłuków naskakujących na radiowóz mógł wyciągnąć gnata ;p

4

@Kapitan_SW La Rambla nigdy nie była pokorna. Nawet z samego początku. Do dziś pamiętam te rymowanki obrażające różnych użytkowników ;D

0

@LeoMessi1994 Myślę, że to może być fake ;D

0

@Jarema2000 Ja bym wyciągał, obawiam się, że może być remis.

0

@!34RC3!_0N4 Typowa La Bomba, a jeszcze w meczu z 3 ligowcem było pisane jaki to Puig jest słaby i już wiedzą, dlaczego Koeman go nie wpuszcza ;D

0

@xparix Niby dlaczego? Bo strzelił gola ;D

2

O uj, teraz to Riki będzie stawiany zaraz obok Boga na La Rambli po tym golu.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Avatarr Araujo, Mingueza..
PS Busquets nie gra z przymusu.

2

Witam, mogę dołączyć się do dyskusji?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Martinowi co Messi się włączył tym podaniem ;p

7

Co jak co, ale z Dembusia to czasami niezły rozgrywający ;p

2

@WiernyKibic111 Zaglądałeś pod kieckę, może to nie baba!?

1

Bohater, którego potrzebujemy, ale na którego nie zasługujemy,


0

@avexavi Sam sobie odpowiedz, a z jakiej przyczyny czekałeś właśnie na Ps5, a nie na Xboxa? Ja wybrałem Plejaka z tego względu, że posiadam PC, a wszystkie gry, które będą wychodzić na Xboxa będą wychodzić również na PC, więc zakup Xboxa był dla mnie bez sensu.

0

@PatrykBarca Dla mnie to kolejny wieczny talent z La Masii typu Denis Suarez, Alena.. Za kilka lat sprzeda sie go za 2 euroski, albo będzie rzucany z wypożyczenia na wypożyczenie.

4

@robsesh Oho, już się tryplety marzą ;D Dobrze będzie jak wygramy LM w kolejnych 10 latach, a ty mówisz coś o Tryplecie :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?