0

@MarcelNJ11 Ja do dzisiaj się zastanawiam czemu nie został on naszym trenerem. Na pewno byłby to lepszy wybór niż Koeman :P

61

Boniek co znalazł sobie kumpla na twitterze ;D

0

@student97r A, że się tak zapytam. Jaki jest sens usuwania konta, wystarczy na niego nie wchodzić ;D a jeszcze z czasem może ci się zmieni i będziesz chciał coś napisać.

2

@itmustbejoke A mnie się wydaję, że prędzej czy później by się przebudzili. Potrzeba zgrania i współpracy w tej drużynie.

1

Co jest kurła?! Gdzie wszyscy poszli? Przyszedłem na karne..

1

Potężny Osumamu Dembełe

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Cornella czarne konie pucharu Króla. Najpierw Atletico, teraz Barca..

1

Panie, jest po 22, a jakieś chłopy biegają mi tu po boisku. Zaraz będę dzwonił na milicję!!

2

Ten bramkarz pod tym hełmem chowa czipa ಠ_ಠ

2

Zobaczcie jak Barcelona dla nas kibiców się troszczy. Wydłuża ten spektakl, żeby widzowie mogli obejrzeć karne :)

1

Oby nie strzelił, bo bym jeszcze sobie dogryweczke obejrzał.

1

@DanielOOL Nie, po prostu to jest typowy wychowanek z wiecznym talentem, ot co. Drugi Denis Suarez czy Alena itd.

1

Na tym boisku to powinni walić petardę ziemia powietrze z polowy boiska, a nie bawienie się w klepkę..

1

@sabeot Narada bojowa w autokarze xD

4

A tak poza tym, to gdzie panowie schodzą do szatni? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

Dawaj Grubego na bramkę!

2

@Firestone Seba stoi z linijką przy linii, po ci Var?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

30

Ej no, miałem z kumplami pokopać sobie piłeczkę, a tu jakaś Barcelona zajmuje bojo..

0

@ObiektywnyKibic121 Żeby siąsiad mógł podejrzeć przez okno ;p

3

Strach się bać, jeżeli Puig zagra dobre zawody z potężną Cornella to na La Rambli będzie czczony niczym Bóg ;D

0

@blaugrana1980 Co najwyżej remis byczku

2

#SOUSAOUT ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

Boniek ma podać nazwisko nowego selekcjonera na tej konferencji, bo nie jestem w temacie?

15

Śniegu wróć ; (

3

@jaras121 To podaj konto.

2

@pride1899 Trochę taka prawda :(

1

Te uczucie, kiedy przesyłka została wydana do doręczenia o 5 godzinie i nadal nie przyszła..
https://imgflip.com/i/4uitac

0

@Witekk10 Polityka mnie tyle interesuje co faceci w bikini. Po prostu nie mogłem się powstrzymać, żeby nie zaśmieszkować ;p

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?