4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MarcelNJ11 Ja do dzisiaj się zastanawiam czemu nie został on naszym trenerem. Na pewno byłby to lepszy wybór niż Koeman :P
61
Boniek co znalazł sobie kumpla na twitterze ;D
0
@student97r A, że się tak zapytam. Jaki jest sens usuwania konta, wystarczy na niego nie wchodzić ;D a jeszcze z czasem może ci się zmieni i będziesz chciał coś napisać.
2
@itmustbejoke A mnie się wydaję, że prędzej czy później by się przebudzili. Potrzeba zgrania i współpracy w tej drużynie.
1
Co jest kurła?! Gdzie wszyscy poszli? Przyszedłem na karne..
1
Potężny Osumamu Dembełe
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Cornella czarne konie pucharu Króla. Najpierw Atletico, teraz Barca..
1
Panie, jest po 22, a jakieś chłopy biegają mi tu po boisku. Zaraz będę dzwonił na milicję!!
2
Ten bramkarz pod tym hełmem chowa czipa ಠ_ಠ
2
Zobaczcie jak Barcelona dla nas kibiców się troszczy. Wydłuża ten spektakl, żeby widzowie mogli obejrzeć karne :)
1
Oby nie strzelił, bo bym jeszcze sobie dogryweczke obejrzał.
1
@DanielOOL Nie, po prostu to jest typowy wychowanek z wiecznym talentem, ot co. Drugi Denis Suarez czy Alena itd.
1
Na tym boisku to powinni walić petardę ziemia powietrze z polowy boiska, a nie bawienie się w klepkę..
1
@sabeot Narada bojowa w autokarze xD
4
A tak poza tym, to gdzie panowie schodzą do szatni? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
Dawaj Grubego na bramkę!
2
@Firestone Seba stoi z linijką przy linii, po ci Var?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
30
Ej no, miałem z kumplami pokopać sobie piłeczkę, a tu jakaś Barcelona zajmuje bojo..
0
@ObiektywnyKibic121 Żeby siąsiad mógł podejrzeć przez okno ;p
3
Strach się bać, jeżeli Puig zagra dobre zawody z potężną Cornella to na La Rambli będzie czczony niczym Bóg ;D
0
@blaugrana1980 Co najwyżej remis byczku
2
#SOUSAOUT ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
Boniek ma podać nazwisko nowego selekcjonera na tej konferencji, bo nie jestem w temacie?
15
Śniegu wróć ; (
3
@jaras121 To podaj konto.
2
@pride1899 Trochę taka prawda :(
1
Te uczucie, kiedy przesyłka została wydana do doręczenia o 5 godzinie i nadal nie przyszła..
https://imgflip.com/i/4uitac
0
@Witekk10 Polityka mnie tyle interesuje co faceci w bikini. Po prostu nie mogłem się powstrzymać, żeby nie zaśmieszkować ;p