4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Boże, chroń Albe przed płaczem.
2
@MesQueUnClub96 To niech na siłkę się zapisze.
0
@Pilka_jest_okragla No, jak Messi niedługo zawita w PSG to nie dziwo, że jest już szczesliwy i chce zostać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@tbas A mnie sie wydaje, że właśnie gładko pójdzie, Messi na wk*rwie po ostatnim meczu z Bilbao załaduje z 2 bramki.
5
@NaFazieHitman "Macie jeszcze trochę tego piwka?"
31
Mina Najmana, jakby cos Krzysiowi dorzucił do piwa ;D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
8
@Yosemite Chłop policzył ilość kolejek w League 1, nie patrząc na to kiedy Neymar grał. Uj z tego, że zagrał 9 meczy, minęły 22 kolejki i tak będzie liczone xDD
1
@macio_944 To jak najpierw Musk skrytykował Cp po czym zmienił zdanie, bylo aż nad wyraz podejrzane. Teraz zaczyna się powoli rozjaśniać dlaczego ;D
0
@Pilka_jest_okragla Messi oddaje się w ręce innego klubu? A to ciekawe.
0
@tmQbassive Za dużo roboty, to już wolę nutelle opierdzielić ze słoika.
8
@patry295 Co za czasy, że nawet w spokoju nie można już zakapturzyć mnicha, bo zaraz ktoś cię wystalkuje..
0
@LuisSalvano U mnie dolną część jest bardziej do ściany przechylona, bo telewizor mam ciut wyżej od mojego siedzenia.
0
@Messiah10 Niech zaczną puszczać "Jestem zwycięzcą" co mecz, może im się coś przestawi ;D
5
@clyde Chyba trochę za mały, żebyś mogła się w nim schować.
1
@kaamil1910 Jakieś wino weź ze sobą, to wszystko.
2
@CatalanDream Oni w każdym sezonie idą po tryplet ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@VirtuoZ Wszystko zależy od tego jak szybko stracimy pierwszego gola ;p
1
@Sznejk Dlaczego tyle osób uważa, że to ma obniżyć morale drużyny ;D Ta drużyna nie potrafi grać w presji, bo zaraz opuszczają głowę jak coś nie wychodzi i to widać od kilku lat. Obrał inną taktykę podchodzenia do tej drużyny.
1
@itmustbejoke Wystarczy, że Walduś miał zdrowego Suarez i Messiego, żeby mieć lepszy skład od obecnego, bo tylko tyle wystarczyło do zdobycia ligi. W LM i tak dostawali bęcki, mimo posiadając doświadczonych piłkarzy w tych rozgrywkach
6
@PatrychoO Tu nie chodzi o nastawienie, tylko o rozluźnienie gry i presji tej drużyny, bo w stresie to oni kurła nie wiedzą co się dzieje na boisku. Co wiele razy pokazali to na boisku. Koeman po prostu objął inną taktykę, może to i lepiej, zdejmie z nich ten ciężar, bo ciągłe powtarzanie, że walczymy o wszystkie trofea robi się montonne tak samo jak nasza gra..
3
@Kapitan_SW Presja na tych piłkarzy źle działa, ich to nie motywuje. Tylko podchodzą z podkulonym ogonem przeciwko silniejszemu rywalowi. Może to i lepiej jak Koeman mówi, że mają nikłe szansę na trofea, może to rozluźni ich grę
2
@VamosRakieta Dobrze, że się wypowiedział. Teraz Barca będzie wiedziała co zrobić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
3
@Kamiloza91 Widzę, że nie jestem jedyny ;D
83
Czy tylko ja łapię laga mózgu, gdy widzę, "obserwowani - obserwujący" Zawsze to muszę chwilkę się zastanowić nad tym, którzy to którzy xD
0
@ArterkHD Powolnymi krokami zbliżamy się do letniego okienka, więc spina dupke, żeby go nie sprzedali ( ͡° ͜ʖ ͡°)
43
Podsumowanie ostatnich meczów pewnych zawodników :D
6
@macio_944 Pop-up? To już w ogóle strona chodziłaby z prędkością żółwia. Wystarczyłby nick na czerwono.
0
@pele1282 Czekaj, to one jeszcze obowiązywały? A to ciekawe ;D