0

Boże, chroń Albe przed płaczem.

2

@MesQueUnClub96 To niech na siłkę się zapisze.

0

@Pilka_jest_okragla No, jak Messi niedługo zawita w PSG to nie dziwo, że jest już szczesliwy i chce zostać ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@tbas A mnie sie wydaje, że właśnie gładko pójdzie, Messi na wk*rwie po ostatnim meczu z Bilbao załaduje z 2 bramki.

5

@NaFazieHitman "Macie jeszcze trochę tego piwka?"

31

Mina Najmana, jakby cos Krzysiowi dorzucił do piwa ;D


0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

8

@Yosemite Chłop policzył ilość kolejek w League 1, nie patrząc na to kiedy Neymar grał. Uj z tego, że zagrał 9 meczy, minęły 22 kolejki i tak będzie liczone xDD

1

@macio_944 To jak najpierw Musk skrytykował Cp po czym zmienił zdanie, bylo aż nad wyraz podejrzane. Teraz zaczyna się powoli rozjaśniać dlaczego ;D

0

@Pilka_jest_okragla Messi oddaje się w ręce innego klubu? A to ciekawe.

0

@tmQbassive Za dużo roboty, to już wolę nutelle opierdzielić ze słoika.

8

@patry295 Co za czasy, że nawet w spokoju nie można już zakapturzyć mnicha, bo zaraz ktoś cię wystalkuje..

0

@LuisSalvano U mnie dolną część jest bardziej do ściany przechylona, bo telewizor mam ciut wyżej od mojego siedzenia.

0

@Messiah10 Niech zaczną puszczać "Jestem zwycięzcą" co mecz, może im się coś przestawi ;D

5

@clyde Chyba trochę za mały, żebyś mogła się w nim schować.

1

@kaamil1910 Jakieś wino weź ze sobą, to wszystko.

2

@CatalanDream Oni w każdym sezonie idą po tryplet ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@VirtuoZ Wszystko zależy od tego jak szybko stracimy pierwszego gola ;p

1

@Sznejk Dlaczego tyle osób uważa, że to ma obniżyć morale drużyny ;D Ta drużyna nie potrafi grać w presji, bo zaraz opuszczają głowę jak coś nie wychodzi i to widać od kilku lat. Obrał inną taktykę podchodzenia do tej drużyny.

1

@itmustbejoke Wystarczy, że Walduś miał zdrowego Suarez i Messiego, żeby mieć lepszy skład od obecnego, bo tylko tyle wystarczyło do zdobycia ligi. W LM i tak dostawali bęcki, mimo posiadając doświadczonych piłkarzy w tych rozgrywkach

6

@PatrychoO Tu nie chodzi o nastawienie, tylko o rozluźnienie gry i presji tej drużyny, bo w stresie to oni kurła nie wiedzą co się dzieje na boisku. Co wiele razy pokazali to na boisku. Koeman po prostu objął inną taktykę, może to i lepiej, zdejmie z nich ten ciężar, bo ciągłe powtarzanie, że walczymy o wszystkie trofea robi się montonne tak samo jak nasza gra..

3

@Kapitan_SW Presja na tych piłkarzy źle działa, ich to nie motywuje. Tylko podchodzą z podkulonym ogonem przeciwko silniejszemu rywalowi. Może to i lepiej jak Koeman mówi, że mają nikłe szansę na trofea, może to rozluźni ich grę

2

@VamosRakieta Dobrze, że się wypowiedział. Teraz Barca będzie wiedziała co zrobić ( ͡° ͜ʖ ͡°)

3

@Kamiloza91 Widzę, że nie jestem jedyny ;D

83

Czy tylko ja łapię laga mózgu, gdy widzę, "obserwowani - obserwujący" Zawsze to muszę chwilkę się zastanowić nad tym, którzy to którzy xD

0

@ArterkHD Powolnymi krokami zbliżamy się do letniego okienka, więc spina dupke, żeby go nie sprzedali ( ͡° ͜ʖ ͡°)

43

Podsumowanie ostatnich meczów pewnych zawodników :D


6

@macio_944 Pop-up? To już w ogóle strona chodziłaby z prędkością żółwia. Wystarczyłby nick na czerwono.

0

@pele1282 Czekaj, to one jeszcze obowiązywały? A to ciekawe ;D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?