3

@Jakchcesz Nie ma szans, z tak dziurawą obroną po prostu się nie da wygrać LM, potrzeba byłoby najlepszej wersji Messiego i Griezmanna, żeby nadrabiać stracone bramki. Do tego skuteczność dalej kuleje, a w meczach z takimi drużynami jak PSG nie będziemy mieli tyle okazji do zdobycia bramki co z Granada, .

0

@czółkovsky Dzięki, oplułem ekran xDD

1

@Coutinho007 Ja już wcześniej pisałem, żeby wyjść z de Jongiem - Araujo na środku obrony. Holender jak będzie potrzebny w polu karnym przeciwnika to i tak się tam znajdzie, jako 9'ka ;D

1

@Coutinho007 Jeszcze niech tylko Pique dostanie zielone światło to będzie można zagrać 5 obrońcami ( ͡° ͜ʖ ͡°)

9

@Miszcz Textu FCB Widzę, że po wygranej z potężną Granada morale co poniektórych kibiców wybiły poza skalę xD

1

@MesQueUnClub96 Chłop co bana wyłapał ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@Encore Ale tam tornado w tym Premier League, a jeszcze nie dawno to Totki, Chelsea były w topce, a United biło się gdzieś w środku tabeli ;D

1

@DanielOOL Ale bawił się w kotka i myszkę z kibicami ;D

5

@Nano22 To co ma powiedzieć osoba niewidoma? Słyszy pikanie to przechodzi przez pasy ;D

0

@Kwiatek67 Wiem, dlatego nakłaniam do hazardu.

1

@Firestone A ja liczę na to, że odejdzie. Swoją historię już tutaj napisał i chciałbym zobaczyć jego możliwości w innej drużynie.

0

@itmustbejoke Jak zobaczyłem Umtitiego w pierwszym składzie to już wiedziałem, że to wygramy. Nasz amulet ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@Firestone To oczywiste, że zostaje skoro Messi przechodzi latem do PSG ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@Kwiatek67 O, wróżbita Maciej. Co poniektórzy są tacy pewni, że zostanie to czemu nie postawią tysiaczka na to, że zostanie w Barcelonie, 2.45 kurs. EZ Money

1

@Denver Bullshit, wczoraj Twittera zalał filmik jak to Dembele krzyczy po francusku do piłkarza Granady, żeby grał szybciej. Jak takich prostych słów nie umie powiedzieć po hiszpańsku, to nie wiem po jakiemu on gada z Messim. Chyba po migowemu ;D


0

Komentarz usunięty przez użytkownika

13

@prokofiew To cię zaskoczę, bo te osoby mają powyżej 16 roku życia, więc te filtrowanie na nic ci się zda.

5

@Naturopata Wstawaj, zesrałeś się!

3

@eckov Zapadli w sen zimowy do czasu meczu z PSG

1

@NaFazieHitman Chyba o czymś zapomniałeś -> [Post Sponsorowany] ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

Dawać te PSG teraz damy radę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

4

Następny mecz w obronie powinien zagrać De Jong - Araujo. Holender jak będzie potrzebny w polu karnym to i tak się tam znajdzie ;D

2

Jakich to ja czasów dożyłem. Dembele zaczyna akcje, Griezmann asystuje, a Alba strzela... Trafilem do Matriksa..

1

Pocisk ziemia-powietrze.

0

Kuman, dawaj tego De Jonga na 9 zamiast Brejtłajta.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Wreszcie jakieś emocje w meczu. O taką Barcelone nic nie robiłem.

0

Antek bohaterem meczu, jakich to ja czasów dożyłem ;)

1

Jestem kibicem Barcy od niecałych 20 minut, zawsze w nich wierzyłem.

1

Puig to przy Dembele wygląda jakby grał ze swoim starym.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?