4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@GeneralXavi Przecież Rakitic gra w Sevilli ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
@Szicek10 Nienormalnie, ale tak.
2
@mrboom Polecam tego typu dyfuzory, dokupujesz sobie tylko olejki zapachowe jakie tam chcesz.
https://allegro.pl/oferta/nawilzacz-powietrza-led-aromaterapia-lampka-nocna-10012436216
1
A yolo, najwyżej chleba jutro nie kupię. Postawiłem całe 5 ziko na potężną Seville.
5
Jak my wyjdziemy z podobną obroną na PSG to ja będę chyba słuchał tego meczu gdzieś w radiu, żeby na to nie patrzeć xD
0
@kaamil1910 Talizman. Po ostatnim meczu jak zszedł z boiska to wygraliśmy ;D
0
@arkasath A Alba pewnie na ŚO xD
3
Firpo, Mingueza, Samuel "jedno kolano" Umtiti, przecież to się nie może udać xD Oby skuteczność w ataku była na dobrym poziomie.
0
Dzisiaj Rakieta pokaże jak się gra w środku pola.
11
@MarcelNJ11 Jak co roku xD
1
@tomek8756 Pierwszego gola strzeli Sevilla (kurs 2.21). Dla mnie to wydaje sie w uj oczywiste.
0
@DonAndrzejos Biedna ta La Rambla, cała zalana polityką.
0
@A_Gomesinho_21 A czemu ma nie być? Strajk TVP się nie tyczy ;p
0
@Janas11224 xDDDD
0
@Rewolucja123 Chcesz powiedzieć, że Barca nie straci bramki? Nie uwierzę jak nie zobaczę ;D 0:0 raczej nie będzie, no chyba, że Sevilla ma w planach mieć problemy ze skutecznością w ataku.
3
Czuje się jakbym obudził się po jakimś śnie zimowym, czy internet w końcu pokonał TV?
( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@adrix8 Paella z owocami morza. Proste, wszystko na jednej patelni z dodatkiem białego wina.
3
@Marcello Bez problemu byłbym w stanie to zrobić, tylko po jaki uj.
2
@patrykzmc2000 Niektórzy to się bardziej cieszą z porażek Realu niż ze zwycięstwa Barcelony xD
1
@LeoMessi1994 Jeden uj. Zmieszać wszystko i chochlą wszamać.
2
@jakub1906 Nie, żeby coś, ale właśnie taka miała być ta postać ;D
0
@barcowy1899 Remis u siebie jak najbardziej, jeżeli skuteczność w ataku będzie sprzyjała, bo na 0:0 nie ma co liczyć, ale takie 2:2 jak pójdziemy za ciosem jest realne. Natomiast w Paryżu wydaje mi się, że mocno oberwiemy ;p
PS Jako ciekawostkę można powiedzieć, że nawet kurs jest po naszej stronie 2.27 vs 2.90.
2
@itmustbejoke Gdybyśmy żyli w alternatywnej rzeczywistości, gdzie to Ronaldo jest najlepszym i pojawił się taki news na naszej stronie to byś czytał takie same komentarze ;D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@macio_944 Zapewne dali mu wolną rękę do wyboru klubu. To co zabronisz mu? Co jak co, ale zasłużył sobie. Już pominę tą głupią sytuacją, gdzie to musimy płacić część jego wynagrodzenia, bo to już głupota zarządu.
5
@FafitFCB A Trolle to myślisz, że co, powietrzem się odżywiają?
6
@tomek8756 #TeamZima, nie ma nic gorszego niż upały..
12
@Quavosk Jakby przyszedł z emerytury na bojo zagrać mecz charytatywny
1
@matijas Jak ktoś chciał kupić to na pewno kupił, co kilka dni pojawią się w różnych sklepach. Obserwuj lowcygier.com, oni co chwilę wrzucają linki do tych sklepow