4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Ratamahatta Pan trener, wybitny wizjoner jednego stylu gry bez planu B. Tak go widzę, a jak wszystko dobrze się układa to on musi przekombinować ze składem w ważnym meczu..
PS Zaraz zostanę zjedzony i zwyzywany od hejterów, więc od razu napiszę, że to nie jest zły trener. Pozdrawiam cieplutko z rodzinką.
1
@VirtuoZ Ty pamiętasz tą zdobytą bramkę? Alaba wbił piłkę do własnej bramki :D Po czym jeszcze szybkie 3 gole od Bayernu do przerwy ;p
PS Niezłe komentarze pod filmikiem. "Kiedy ustawisz boty na łatwy" ;D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
31
Najgorsze co może się stać to szybko stracona bramka, bo w ostatnich latach źle to się kończyło 4 minuta (Bayern), 7 minuta (Liverpool), 6 minuta (Roma)..
6
@jedrek7000 Przewagę mentalną? Aż 8 piłkarzy, którzy grali w tamtym meczu nie ma już w klubie, albo są kontuzjowani.
7
@Tharek Na szybsze zabicie dwumeczu, jak najbardziej :)
2
Jako ciekawostkę można podać, że kurs Barcy wynosi zaledwie 2.10, a PSG 3.35.
Bardzo podobny kurs był w przypadku meczu z Sevilla.
2
@jeyx77x "Busquets jeszcze biegnie za Mbappe przy 1-0"
Jakbym nagle miał jakieś flashbacki z przyszlosci xDD
4
@patry295 Po meczu zapewne będzie jeszcze ciszej, bo wiele osób skończy z banem xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
30
To już widzę te spojrzenia naszych obrońców w przypadku gola Mbappe .-" To nie ty miałeś go kryć? Nie to ty!" xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@Rajek99 Wysłałem na PW. Będziesz miał ponad 40 różnych linków do meczu w różnych językach.
0
@MaziFCB Puig robił to samo i zobacz, nagle zaczął pokazywać się na boisku ;D
1
@stone80 Co chwilę komentarze typu, dobrze, że nie gra bo by wkręcił Mingueza w ziemię itp.
0
Już nie pamiętam kiedy La Rambla bała się tak bardzo jakiegoś piłkarza jak Neymara xD
5
@paweldunajecfcb Oczywiście, że to drugie. Zawsze to kasa wpadnie na konto tego biednego klubu ;p
3
@Quavosk Na trzeźwo jutro do tego nie usiądę.
0
@kaamil1910 Ok.
0
@msmsms "Dostaliśmy od Sevilli, która tak jak my jest w mega formie i wygrywa ostatnio wszystko (tak jak my)" Jestem już zbyt pijany czy czego ja tu nie rozumiem ;D
1
@Fido66 "Dość wymagająca" to łagodnie powiedziane ;D
2
@Dawid66 Plusem jest to, że Griezmann chyba już się oswoił w Barcelonie, a sprowadzenie innego napastnika może zrodzić ten sam problem, czyli będzie trzeba czekać, aż nowa osoba się zaadoptuje do stylu gry Barcy, który jest dosyć specyficzny i wielu piłkarzy po prostu się odbiło od naszego klubu.
4
@Rust_Cohle Ostanio kupiłem gacie Calvin Kleina, tylko nie wiem dlaczego pisze na nich Glain Klain, hmm..
https://ibb.co/GVWY1D5
4
@NaFazieHitman Co strzała dostała to jej ;D
2
@Kusco15 Nie ma adblocka na telefon, no chyba, że ściągniesz cała przeglądarkę.
0
@KacperVEB no i co z tego?
3
@NaFazieHitman Ja to się nauczyłem, że obecnej Barcelonie nie ma co ufać. Najpierw duża część podniecała się wygraną z potężną Granada i Betisem po czym przyszła taka Sevilla i nas dojechała. Dzięki czemu, nie miałem tego uczucia, że się zawiodłem po tym meczu ;D Tak samo z PSG, ja dużo od nich nie wymagam. Chcę, żeby tylko nie spuszczali głowy jak PSG strzeli nam bramkę.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@cules100pro Wystarczy porobić screeny przed meczem i po meczu. Będziesz miał od groma materiału
4
@cules100pro Nazwij tą serię "Hipokryci La Rambli". Czekam na więcej dojazdów ;D