1

@matijas Cyberpunk. Valhalli miałem dosyć po 15 godzinach, monotonia i jeszcze raz monotonia, a nawet w połowie gry nie jestem i tak leży od kilku tyg na półce.

PS Jak planujesz kupić Valhalle, to mogę ci odsprzedać

0

@Patrykl145 Dopóki nie wygooglowałem to nie mogłem skojarzyć chłopa, więc chyba tak.

1

@damiano996 Po czym Pique przy golu na 1:2 xD


2

@Vebrol Trochę to zabawne, bo już po zwolnieniu Bartka było oczywiste kto wygra i dalej trzeba czekać ;D

2

@Beztroskii Ter Stegen.
Edit. Shieeet, o sekunde szybszy xD

2

@Dundersztyc Ja to nawet uważam, że nie jest potrzebny PSG po tym co pokazał Mbappe. Szejk niech się skupi na przedłużeniu umowy z francuzem, a nie będzie ściągał 34 letniego Messiego z olbrzymią pensją ;p

0

@LeoMessi1994 Nie doczytałem ;D Trzeba to wiecznie komplikować te życie?

0

@LeoMessi1994 Araujo, Mingueza, reszta do wora (jeden uj) ;D

0

@itmustbejoke bo chłop wychodzi na wyjebce, jakby nawet zadupcył hattricka to by nie zrobiło to wrażenia na Kumanie.

6

@Nerazzurro Jeszcze mamy mecz w Paryżu, wszystko przed nami xD

1

@gimmeq1 Ludzie obudźcie się!!!
PS Garcia przychodzi za frajer.

2

@barcowy1899 Z czego mają ci wyczarować te pieniądze? Chyba, że mówimy o tych marnych pieniądzach w przypadku sprzedaży piłkarzy

4

@daniel32778 Jeszcze kilka lat to i sami uznają, że pora odejść do lepszego klubu ;D

4

@D10SLEO Alba to niedługo skończy w psychiatryku po tych wszystkich blamażach xD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Coutinho007 Ano tak, kompletnie o nim zapomniałem.

0

@Coutinho007 Piket, jak zawsze dużo biadolenie mało robienia. Coraz ciężej mu utrzymać stabilną formę, no ale co zrobisz, aktualnie znajdujemy się w dupie. Nawet nie mamy kasy, żeby kupić nowego obrońcy. Okej, Araujo spadł nam z nieba, ale o drugiego obrońcę ciężko, niby jest Mingueza. Z lewym obrońcą też jest problem od lat, bo nie można nikogo znaleźć. Ehh, ciężka lata nas czekają.

2

Pique pouczający kolegów z drużyny przy wyniku 1:1
https://x.com/futaztecapostin/status/1361782238594043904
Tymczasem Pique przy golu na 1:2 xDDD


0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

14

@FafitFCB Co jest xDDD

0

@blaugrana1980 Jak u siebie dostaliśmy 4-1, to nie wiem czy chce wiedzieć czego w Paryżu się spodziewać ;D

1

@Teletubis I tak co sezon, można sobie to wmawiać.

2

Strona znowu chodzi jak kombajn. Nothing changed, jak gra Barcy.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Sympatyczny meczyk, nie powiem. Nie czuje się zawiedziony, bo spodziewał się takiego obrotu spraw, więc żadne to dla mnie zaskoczenie. Nauczyłem się, że obecnej Barcelonie nie ma co wierzyć, bo to, że wygrali z jakimiś przeciętniakami w lidze nie oznacza od razu, że są w formie. Wykonali minimum czego chciałem, czyli nie opuścili głów, było widać jako tako, że coś próbowali. Pozdrawiam cieplutko z rodzinką.

3

Stacja 3. Strona upada po raz czwarty.

2

Bóg Messi (1gol) - Przereklamowany Mbappe (3 gole). Nie zapraszam do dyskusji ( ͡° ͜ʖ ͡°)

2

@MesQueUnClub96 To ile naczytałem się przed meczem, że wygramy 2:0, hattrick Messiego, "śmianie się w twarz szejka po wygranym meczu z PSG" XDDD

0

@Majsteer Oj, coś mi się wydaje, że chyba nie, a ty razem z nimi.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?