4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@MesQueUnClub_87 No trójka raczej nie powala na kolana, ale to dalej dobra gra, nieco trudniejsza niż poprzednie części. Jak szukasz dobrych slasherów to sprawdź "Devil May Cry 5", chyba jedna z lepszych gier tego typu.
2
@Janas11224 SSD = skok milowy ;D
Pc'towcy nie znali. Obecna generacja konsol przypomina mi trochę nowe iPhone'y, gdzie są w tyle za konkurencją, a jak ogłaszają coś "nowego", to reszta już to miała kilka lat wcześniej ;D
6
@Encore Że Barca ma zagrać 2 dobre mecze pod rząd? Nie zobaczę, nie uwierzę ;D
PS W dodatku wyczerpali swoją staminę w ostatnim meczu na kolejne 10 meczy, w środę będzie grane na stojąco znając tą drużynę :)
0
@Dembouz1899 Było, post niżej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
5
@wroclawianin89 Ilu to już piłkarzy miało to wszystko, a jak przychodzili do Barcy to bili głową w ścianę ;D
10
@xBoMBoWiECx Czyli stare dobre Atletico :)
2
@FafitFCB Ok.
7
@insp1re Niektórzy są tak zapatrzeni w swój kochany klub, że nie potrafią przyznać, że ktoś może być lepszy. Jakiś czas temu ktoś pisał, że Semedo był najlepszym prawym obrońcą w Barcelonie, więc no... mnie już tutaj nic nie zaskoczy
13
@insp1re Samo porównywanie Mbappe do Pedriego jest głupie, kompletnie inne pozycje xd
1
@DonAndrzejos Nein.
4
@VamosRakieta Loł King aka łamany piszczel xD
Klasyczek.
2
Dembele dobry kolega przyszedł podmuchać.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Majsteer Ale nie o tym mówimy kolego ;D
6
@Gregsky10 Nasi robią tak samo, ale okej xD
0
@Coutinho007 No właśnie, nie chce mi się wierzyć, że byłby zachwycony jakby powiedzieli, że pozbędą się Busquetsa, Pique czy Alby ze składu ;D
1
@Roobo Słyszałem już to przed ostatnim meczem z Sevilla.
5
Wjechałem za 5 dyszek na Barce. Nie musicie mi dziękować za remis :)
0
@ObiektywnyKibic121 Tylko czemu on takie rzeczy testuje z takimi rywalami..
8
Ronaldzie, to yebnie.
8
@Kamiloza91 Przecież Griezmanna nie ma w składzie.
0
Czy jest możliwość zapłacenia blikiem, jeżeli płace za pobraniem w paczkomacie?
2
@Janas11224
0
@paweldunajecfcb Off Topic. Wrzucanie postów ze swojego Twittera na La Bombe jest chyba bannable, kolego.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
14
@FC1899Barca A niektórzy na La Bombie pod postem z Tiki-Taki jeszcze musieli cisnąć z tego beczunie..
4
@LS Wypraszam to sobie, co najwyżej puszysta.
1
@marcin000019 Jeżeli jest jedyną siłą napędową tej drużyny to nic dziwnego, że bierze udział przy tylu bramkach ;D
0
@Quavosk Panie, ile to razy niski kurs zrobił mnie w wała to ja nie zliczę.
0
@Joe_Pesci Ostatnio dorwałem Zielony (Ultra Paradise), istne sztosiwo byczku.