1

@MesQueUnClub_87 No trójka raczej nie powala na kolana, ale to dalej dobra gra, nieco trudniejsza niż poprzednie części. Jak szukasz dobrych slasherów to sprawdź "Devil May Cry 5", chyba jedna z lepszych gier tego typu.

2

@Janas11224 SSD = skok milowy ;D

Pc'towcy nie znali. Obecna generacja konsol przypomina mi trochę nowe iPhone'y, gdzie są w tyle za konkurencją, a jak ogłaszają coś "nowego", to reszta już to miała kilka lat wcześniej ;D

6

@Encore Że Barca ma zagrać 2 dobre mecze pod rząd? Nie zobaczę, nie uwierzę ;D

PS W dodatku wyczerpali swoją staminę w ostatnim meczu na kolejne 10 meczy, w środę będzie grane na stojąco znając tą drużynę :)

0

@Dembouz1899 Było, post niżej ( ͡° ͜ʖ ͡°)

5

@wroclawianin89 Ilu to już piłkarzy miało to wszystko, a jak przychodzili do Barcy to bili głową w ścianę ;D

10

@xBoMBoWiECx Czyli stare dobre Atletico :)

2

@FafitFCB Ok.

7

@insp1re Niektórzy są tak zapatrzeni w swój kochany klub, że nie potrafią przyznać, że ktoś może być lepszy. Jakiś czas temu ktoś pisał, że Semedo był najlepszym prawym obrońcą w Barcelonie, więc no... mnie już tutaj nic nie zaskoczy

13

@insp1re Samo porównywanie Mbappe do Pedriego jest głupie, kompletnie inne pozycje xd

1

4

@VamosRakieta Loł King aka łamany piszczel xD
Klasyczek.


2

Dembele dobry kolega przyszedł podmuchać.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Majsteer Ale nie o tym mówimy kolego ;D

6

@Gregsky10 Nasi robią tak samo, ale okej xD

0

@Coutinho007 No właśnie, nie chce mi się wierzyć, że byłby zachwycony jakby powiedzieli, że pozbędą się Busquetsa, Pique czy Alby ze składu ;D

1

@Roobo Słyszałem już to przed ostatnim meczem z Sevilla.

5

Wjechałem za 5 dyszek na Barce. Nie musicie mi dziękować za remis :)

0

@ObiektywnyKibic121 Tylko czemu on takie rzeczy testuje z takimi rywalami..

8

Ronaldzie, to yebnie.

8

@Kamiloza91 Przecież Griezmanna nie ma w składzie.

0

Czy jest możliwość zapłacenia blikiem, jeżeli płace za pobraniem w paczkomacie?

2

@Janas11224

0

@paweldunajecfcb Off Topic. Wrzucanie postów ze swojego Twittera na La Bombe jest chyba bannable, kolego.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

14

@FC1899Barca A niektórzy na La Bombie pod postem z Tiki-Taki jeszcze musieli cisnąć z tego beczunie..

4

@LS Wypraszam to sobie, co najwyżej puszysta.

1

@marcin000019 Jeżeli jest jedyną siłą napędową tej drużyny to nic dziwnego, że bierze udział przy tylu bramkach ;D

0

@Quavosk Panie, ile to razy niski kurs zrobił mnie w wała to ja nie zliczę.

0

@Joe_Pesci Ostatnio dorwałem Zielony (Ultra Paradise), istne sztosiwo byczku.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?