4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@socha Sam sobie odpowiedziałeś :)
0
@clyde To jak psycha wróci na właściwe tory to wypróbuj "A Plague Tale: Innocence" najlepiej dorwać na jakiejś promce;D
0
@marcin62 Ja sobie tylko żartuje, wyluzuj Kowboju ;D
4
@macio_944 XDD Odpalam pierwszą fotę, a tam już bug, dupa w schodach. Unlucky ;D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@VamosRakieta Ostatni taki komentarz słyszałem, jak rozgrzewał się przed meczem z PSG XD
0
@Kubix93 Obawiam się, że to teraz rozgrywamy wariat z planem B ;D
0
@Kubix93 Gorzej jak Sevilla odrobiła lekcje z poprzedniego meczu ;)
0
@zmiter912576 Który to dokładnie wulkan ma zrobić boom?
2
Patrząc na skład widzę, że Kuman chyba obrał tą samą taktykę z poprzedniego meczu, oby Sevilla nie odrobiła lekcji z poprzedniego spotkania
2
Szalona kobita i akcja na stacji benzynowej
4
@MesQueUnClub96
"Mam życie w porównaniu do Ciebie" - @Lubelak19
1
@Barca1992 Łączę się w bólu, kiedyś mój samsung s7 miał ten sam problem, akurat po gwarancji..
0
@TheBigShow Nigdy nie próbowałem, więc nie mam zielonego pojęcia. Ja zawsze płace blikiem lub paypalem.
1
@TheBigShow iPKO to jest przez stronę internetową banku, jeżeli chcesz coś kupic przez aplikacje iko to najlepszym i najłatwiejszym rozwiązaniem jest przez blika.
5
@Gomess O, to dzisiaj nie jest środa. Dobrze wiedzieć xDD
0
@TheBigShow Przecież napisałem, wybierając opcję przelewy24 powinieneś mieć tam do wyboru iko.
0
@TheBigShow Tak można, przez opcje Przelewy24
2
@Quavosk To koronawirus boi się mnie.
4
@MaziFCB To tak jak z piciem piwa 0 %. Można, ale po co ;D
29
@xBoMBoWiECx A kto to przyszedł? Pan maruda, niszczyciel dobrej zabawy, pogromca uśmiechów dzieci.
5
@Shroud Regularność? Odzyskujemy? Przed meczem z Sevilla mieliśmy 6x win pod rząd, po czym przyszła Sevilla, PSG i nas ustawili. Do tego wszystkiego Cadiz na dobitkę, żeby ta regularność nie skończyła się na 2 meczach :D
3
@KacperVEB Dobry mecz zagraliśmy ostatnio, teraz zgodnie z grafikiem kolejny gramy na stojąco ;D
8
@NaFazieHitman Niech biorą Parisa ;D
1
@macio_944 i 3 miejsce w lidze, gra w LM. Ile to klubów by dało za taką skuteczność we wrzutkach ;D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@marcin62 Wardęga chce zniszczyć tą organizacje od środka xD
1
@Janas11224 Ronaldo miał więcej lasek niż ty i ja razem wzięci.
0
@Keson Bo sam Xavi nie będzie pracował pod wielkim naciskiem.. Zaczęły by się remisy, porażki to zaraz zaczęto by mówić, że się nie nadaje. Od Hiszpana już teraz oczekuje się nie wiadomo jakich rzeczy, jakby był drugim Guardiola.
1
@FafitFCB Jak Laporta wyda kasę na panie lekkich obyczajów to wierzę, że w dobrym celu ( ͡° ͜ʖ ͡°)