4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
@Arn3th To przedpremierowa koszulka Leo.
2
@fcbarcafan19 Tak, jeżeli byly zapisywane w chmurze to będziesz miał.
3
@mm_ Nie mogła złożyć tych życzeń osobiście? ( ͡° ͜ʖ ͡°) @Bobo25
1
@PatrychoO Jeszcze w tym miesiącu tego nie pisałeś :)
3
@BorzyKrzys Ja to uwielbiam Churrosy maczane w czekoladzie.
3
@Sulimo Niepopularne opinia.
Pączki są przereklamowane.
0
@Bobo25 Bo może.
27
@l0Messini A skąd wiesz, że nie zrobił też tego osobiście? Iksde.
0
@Pilka_jest_okragla Jak będzie Aguero to nie będzie Haalanda.
2
@FcBarcaBigFan Dzwonisz i się pytasz.
0
@Witekk10 Spokojnie, jeszcze przed Wielkanocą dołożą kilka nowych obostrzeń :)
0
@barcelonaLM DDosują serwery jak Mati pojawia się na wizji.
1
@MSN30 Przymusowe noszenie ze sobą deski surfingowej.
5
@VamosRakieta Granie na orliku zawsze było niebezpieczne.
3
@Nano22 Dlatego skończyłem z tymi kurierami i jak widzę tylko opcję dostawy do paczkomatu to biere bez zastanowienia.
1
@Zoker Jak to? To nie będzie drabinki przegranych? D:
2
@Ciule123 Jakiś trailer konferencji się już pojawił? ;D
3
@Rewolucja123 Co jeszcze, może Luis strzeli gola na wyjeździe w LM ;d
1
@Rewolucja123 Zacznijmy od tego, że Atleti nie przejdzie Chelsea ;D
0
@Messibestplayerintheworld Jak przyjdzie to na 100% nie będzie siedział na ławie ;D
0
@Bruttal U mnie dzisiaj to samo. Trzymam się od tego meczu z daleka ;D
0
@puyol_presidend5 Pewnie rozliczy po kursie 1.00
Edit. Ten mecz zaległy oczywiście.
0
@jedrek7000 Benzema z golem po kursie 2.15 to jak promka, patrząc na to, że chłop ma jakiś patent w tych rozrywkach na strzelanie goli ;D
Natomiast Ramos z żółtą to raczej rzecz oczywista, jeżeli Atalanta ma w planach atakować.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
8
@itmustbejoke Faktycznie, ten żółty pas wygląda jakby ktoś przeleciał taśmą malarską xD
11
Boże, chroń Atalante.
1
@LeoMessi1994 Meh, biere. Robiło się gorsze rzeczy ;D
1
@R10BarcaM10 Również wyznaje zasadę, nie warto moczyć mordy jednym piwem, ale dzisiaj to wyjątek :D
0
Jak nie kupujecie 4 packa, tylko jedno piwerko na wieczór to jakie jest to najczęściej? Mam dylemat ;D
3
@MesQueUnClub96 Wtedy bym go nie czuł ( ͡° ͜ʖ ͡°)