8

@Arn3th To przedpremierowa koszulka Leo.

2

@fcbarcafan19 Tak, jeżeli byly zapisywane w chmurze to będziesz miał.

3

@mm_ Nie mogła złożyć tych życzeń osobiście? ( ͡° ͜ʖ ͡°) @Bobo25

1

@PatrychoO Jeszcze w tym miesiącu tego nie pisałeś :)

3

@BorzyKrzys Ja to uwielbiam Churrosy maczane w czekoladzie.

3

@Sulimo Niepopularne opinia.
Pączki są przereklamowane.

0

@Bobo25 Bo może.

27

@l0Messini A skąd wiesz, że nie zrobił też tego osobiście? Iksde.

0

@Pilka_jest_okragla Jak będzie Aguero to nie będzie Haalanda.

2

@FcBarcaBigFan Dzwonisz i się pytasz.

0

@Witekk10 Spokojnie, jeszcze przed Wielkanocą dołożą kilka nowych obostrzeń :)

0

@barcelonaLM DDosują serwery jak Mati pojawia się na wizji.

1

@MSN30 Przymusowe noszenie ze sobą deski surfingowej.

5

@VamosRakieta Granie na orliku zawsze było niebezpieczne.

3

@Nano22 Dlatego skończyłem z tymi kurierami i jak widzę tylko opcję dostawy do paczkomatu to biere bez zastanowienia.

1

@Zoker Jak to? To nie będzie drabinki przegranych? D:

2

@Ciule123 Jakiś trailer konferencji się już pojawił? ;D

3

@Rewolucja123 Co jeszcze, może Luis strzeli gola na wyjeździe w LM ;d

1

@Rewolucja123 Zacznijmy od tego, że Atleti nie przejdzie Chelsea ;D

0

@Messibestplayerintheworld Jak przyjdzie to na 100% nie będzie siedział na ławie ;D

0

@Bruttal U mnie dzisiaj to samo. Trzymam się od tego meczu z daleka ;D

0

@puyol_presidend5 Pewnie rozliczy po kursie 1.00
Edit. Ten mecz zaległy oczywiście.

0

@jedrek7000 Benzema z golem po kursie 2.15 to jak promka, patrząc na to, że chłop ma jakiś patent w tych rozrywkach na strzelanie goli ;D

Natomiast Ramos z żółtą to raczej rzecz oczywista, jeżeli Atalanta ma w planach atakować.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

8

@itmustbejoke Faktycznie, ten żółty pas wygląda jakby ktoś przeleciał taśmą malarską xD

11

Boże, chroń Atalante.

1

@LeoMessi1994 Meh, biere. Robiło się gorsze rzeczy ;D

1

@R10BarcaM10 Również wyznaje zasadę, nie warto moczyć mordy jednym piwem, ale dzisiaj to wyjątek :D

0

Jak nie kupujecie 4 packa, tylko jedno piwerko na wieczór to jakie jest to najczęściej? Mam dylemat ;D

3

@MesQueUnClub96 Wtedy bym go nie czuł ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?