4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@ranger3120 Nie warto, oczy krwawią.. Co Trump odwala to głowa mała.
0
@LeoMessi1994 ceść.
0
@MaziFCB Cytując ekspertów z La Rambly, "Uja się znasz" ;D
9
I Antek z golem. Problemem jego fatalnej gry w klubie jest ewidentnie Messi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
3
@Deltta Uwielbiam ten podpunkt. Redakcja zawsze ma rację :)
3
Ło panie, jak dobrze, że w ostatnie chwili Nostradamus szepnął mi do uszka, żeby zmienić wygraną Holandii na +1.5 gola w meczu xD
1
@Encore Dembele to pewnie z Kazachstanem zagra.
0
@Hosh Akurat te wszystkie fotki są z Choroszczy. Właśnie tam gdzie powinni zostać Ci co to naklejali ;D
0
@Mixtape Długie włosy są w modzie ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
3
@kuz Wygląda jak stacja metra xD
0
@Bruttal Ej, ja to samo mam. Fortuna i flashscore mi się wyłącza od tak.
2
@Batys Papa Putin wypędził wirusa.
2
@losiek100 Trzeba tępić takie zachowanie. Regulamin to regulamin.
1
Oficjalnie! Barcelonie odyebało!
6
@tristan87 Ma jeszcze prawą. No worries :)
7
@prucnalkam Jeżeli mam porównać to jako rozrywkę do oglądania to tak, Fame MMA jest ciekawsze (dla mnie). Może to dlatego, że w KSW przeważnie nie kojarze 3/4 walczących chłopów i mam wywalone jajca kto wygra.
0
@Kurkmen Trolle też muszą coś jeść kolego.
0
A co to za zamieszanie z Pudzianem, że tak głośno na La Bombie?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
@jakub1906 Gdyby nie Hochland to by siedzieli w środku tabeli w tym sezonie
0
@amanter A kogo obchodzi co pokazują w Europie? Mówię o medialności ligi, a nie o poziomie jaki prezentują w Europie. Włoska liga ma po prostu więcej fanów niż Niemiecka.
1
@amanter Serie A > Bundesliga. To już nawet nie chodzi o to, że sam Ronaldo jest bardziej medialny.
1
@AduŚ07 On w Atletico niby wziął się za siebie, a dalej nie potrafi strzelić gola na wyjeździe w LM
6
A ja głupi sobie pomyślałem, że po czerwonej kartce Bayern zepsuje mi kupon xD Zapomniałem, że to Bundesliga.
1
@BartqRKO Ja to nie potrafię skończyć jednego serialu do końca, a co dopiero oglądać kilka innych ;D
1
@JohnnyBarca Cofnąć się o kilkanaście lat wstecz. Takie "hasełka" w obecnych czasach po prostu już nie działają tak jak kiedyś
10
Reklama Snickersa z udziałem Kloppa xD
8
@Arn3th To przedpremierowa koszulka Leo.
2
@fcbarcafan19 Tak, jeżeli byly zapisywane w chmurze to będziesz miał.
3
@mm_ Nie mogła złożyć tych życzeń osobiście? ( ͡° ͜ʖ ͡°) @Bobo25