0

@ranger3120 Nie warto, oczy krwawią.. Co Trump odwala to głowa mała.

0

@LeoMessi1994 ceść.

0

@MaziFCB Cytując ekspertów z La Rambly, "Uja się znasz" ;D

9

I Antek z golem. Problemem jego fatalnej gry w klubie jest ewidentnie Messi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

3

@Deltta Uwielbiam ten podpunkt. Redakcja zawsze ma rację :)

3

Ło panie, jak dobrze, że w ostatnie chwili Nostradamus szepnął mi do uszka, żeby zmienić wygraną Holandii na +1.5 gola w meczu xD

1

@Encore Dembele to pewnie z Kazachstanem zagra.

0

@Hosh Akurat te wszystkie fotki są z Choroszczy. Właśnie tam gdzie powinni zostać Ci co to naklejali ;D

0

@Mixtape Długie włosy są w modzie ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

3

@kuz Wygląda jak stacja metra xD

0

@Bruttal Ej, ja to samo mam. Fortuna i flashscore mi się wyłącza od tak.

2

@Batys Papa Putin wypędził wirusa.

2

@losiek100 Trzeba tępić takie zachowanie. Regulamin to regulamin.

1

Oficjalnie! Barcelonie odyebało!

6

@tristan87 Ma jeszcze prawą. No worries :)

7

@prucnalkam Jeżeli mam porównać to jako rozrywkę do oglądania to tak, Fame MMA jest ciekawsze (dla mnie). Może to dlatego, że w KSW przeważnie nie kojarze 3/4 walczących chłopów i mam wywalone jajca kto wygra.

0

@Kurkmen Trolle też muszą coś jeść kolego.

0

A co to za zamieszanie z Pudzianem, że tak głośno na La Bombie?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

@jakub1906 Gdyby nie Hochland to by siedzieli w środku tabeli w tym sezonie

0

@amanter A kogo obchodzi co pokazują w Europie? Mówię o medialności ligi, a nie o poziomie jaki prezentują w Europie. Włoska liga ma po prostu więcej fanów niż Niemiecka.

1

@amanter Serie A > Bundesliga. To już nawet nie chodzi o to, że sam Ronaldo jest bardziej medialny.

1

@AduŚ07 On w Atletico niby wziął się za siebie, a dalej nie potrafi strzelić gola na wyjeździe w LM

6

A ja głupi sobie pomyślałem, że po czerwonej kartce Bayern zepsuje mi kupon xD Zapomniałem, że to Bundesliga.

1

@BartqRKO Ja to nie potrafię skończyć jednego serialu do końca, a co dopiero oglądać kilka innych ;D

1

@JohnnyBarca Cofnąć się o kilkanaście lat wstecz. Takie "hasełka" w obecnych czasach po prostu już nie działają tak jak kiedyś

10

Reklama Snickersa z udziałem Kloppa xD

8

@Arn3th To przedpremierowa koszulka Leo.

2

@fcbarcafan19 Tak, jeżeli byly zapisywane w chmurze to będziesz miał.

3

@mm_ Nie mogła złożyć tych życzeń osobiście? ( ͡° ͜ʖ ͡°) @Bobo25

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?