4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@Jakchcesz Strasznie wysoki. Wylewy w obronie po jednej i drugiej stronie ;D
0
Moje -4.5 gola zagrożone. Było grać -8.5
Iksde.
2
@MesQueUnClub96 Tak samo jak Barca mogła wygrać w rewanżowym meczu z PSG, ale tego nie zrobiła xd
1
@Shroud To będziesz czytać jak to Messi byłby szczęśliwy wraz z Neymarem w PSG xD
1
Nie strasz, bo się zesrasz, panie Bayern xD
5
No Lewy, No party.
5
Navas bawi się niczym dziecko na śniegu ;D
2
Niech te PSG wsadzili gola z połowy boiska temu wychodzącemu Neuer'owi. Uraduje mnie to niesamowicie xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@daniel32778 płatek śniegu wpadł mu do oka.
1
Żółw ninja kontratakuje
0
@PawkoFCB Ja to osobiście nie widzę Bayernu strzelającego więcej niż 1 gola w dzisiejszym meczu ;D Będzie remis, albo minimalna wygrana, którejś z drużyn.
PS Ile dają ci teraz do wyciągnięcia?
1
Czy potężny Bayern zrobi dzisiaj bęc? Proszę o wywróżenie z fusów.
5
@Czeresniafcb A to nie o to chodzi w Spongebobie? Dużo odcinków ma w sobie drugie dno xD Magia starych kreskówek, gdzie niektóre żarty są kierowane do starszych widzów.
13
Aha ;D
0
@PatrychoO a to już inna sprawa, że mamy "przymus" do wypełnienia tego spisu i jakoś mnie to nie dziwi, że takie rzeczy u nas się dzieją ;D A tak poza tym jak był wcześniej robiony spis powszechny to również było to przymusowe, bo jakoś nie kojarzę tego.
@ProMILs Ja tu piszę o ogólnym podawaniu swoich danych. To, że w Polsce robią to przymusowo pod groźbą grzywny i to, że taki hacker Bonzo mógłby zhakować im płytę główną to mnie wcale to nie dziwi. Wiem w jakim kraju żyje ;D
2
@Kgorecki2500 Tylko, że będziesz miał opcje wyboru "Nie chcę odpowiadać na to pytanie", byczku.
6
@pt9 A mnie trochę to śmieszy. Taki Wujek Google czy nawet twój smartfon z androidem wie znacznie więcej o tobie i zapewne i tak ich używasz ;D Takich strach przed podawanie swoich danych to chyba nowy podgatunek foliarza ;D
PS Nie mówie, że propsuje tego typu akcje, ale takie to już mamy czasy.
0
@matirix20 a niech nie podaje. My potrzebujemy killera w polu karnym. Od podań mamy Messiego ;p
3
@masq Znowu wywalimy tonę siana na chłopa, który może odbić się od Barcy. Powinien po prostu dostać potężny bonus za wbicie np. 30 bramek w sezonie. Niech sobie zasłuży.
1
Komentarz usunięty
0
@batoosz Iksde?
2
Coraz gorzej z tą reklamą na La Rambli xD
https://ibb.co/vVBGstv
0
@KapiFCB Samą grę warto, ale to już taniej dorwiesz używana na olx, chociażby za 130 ziko.
7
@AduŚ07 Do zobaczenia jutro.
2
To niezły temat dnia na La Bombie. Klęknął czy nie klęknął, o to jest pytanie. Największe umysły La Bomby próbują to rozpracować od samego rana.
0
@Pawel13sz Jeden rabin powie tak, drugi rabin powie nie
0
@Lub567 Odpowiedzialność jest passe.
0
@Kondziubarca Nie obstawiać :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika