4

@Jakchcesz Strasznie wysoki. Wylewy w obronie po jednej i drugiej stronie ;D

0

Moje -4.5 gola zagrożone. Było grać -8.5
Iksde.

2

@MesQueUnClub96 Tak samo jak Barca mogła wygrać w rewanżowym meczu z PSG, ale tego nie zrobiła xd

1

@Shroud To będziesz czytać jak to Messi byłby szczęśliwy wraz z Neymarem w PSG xD

1

Nie strasz, bo się zesrasz, panie Bayern xD

5

No Lewy, No party.

5

Navas bawi się niczym dziecko na śniegu ;D

2

Niech te PSG wsadzili gola z połowy boiska temu wychodzącemu Neuer'owi. Uraduje mnie to niesamowicie xD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@daniel32778 płatek śniegu wpadł mu do oka.

1

Żółw ninja kontratakuje

0

@PawkoFCB Ja to osobiście nie widzę Bayernu strzelającego więcej niż 1 gola w dzisiejszym meczu ;D Będzie remis, albo minimalna wygrana, którejś z drużyn.
PS Ile dają ci teraz do wyciągnięcia?

1

Czy potężny Bayern zrobi dzisiaj bęc? Proszę o wywróżenie z fusów.

5

@Czeresniafcb A to nie o to chodzi w Spongebobie? Dużo odcinków ma w sobie drugie dno xD Magia starych kreskówek, gdzie niektóre żarty są kierowane do starszych widzów.


13

Aha ;D

0

@PatrychoO a to już inna sprawa, że mamy "przymus" do wypełnienia tego spisu i jakoś mnie to nie dziwi, że takie rzeczy u nas się dzieją ;D A tak poza tym jak był wcześniej robiony spis powszechny to również było to przymusowe, bo jakoś nie kojarzę tego.
@ProMILs Ja tu piszę o ogólnym podawaniu swoich danych. To, że w Polsce robią to przymusowo pod groźbą grzywny i to, że taki hacker Bonzo mógłby zhakować im płytę główną to mnie wcale to nie dziwi. Wiem w jakim kraju żyje ;D

2

@Kgorecki2500 Tylko, że będziesz miał opcje wyboru "Nie chcę odpowiadać na to pytanie", byczku.

6

@pt9 A mnie trochę to śmieszy. Taki Wujek Google czy nawet twój smartfon z androidem wie znacznie więcej o tobie i zapewne i tak ich używasz ;D Takich strach przed podawanie swoich danych to chyba nowy podgatunek foliarza ;D

PS Nie mówie, że propsuje tego typu akcje, ale takie to już mamy czasy.

0

@matirix20 a niech nie podaje. My potrzebujemy killera w polu karnym. Od podań mamy Messiego ;p

3

@masq Znowu wywalimy tonę siana na chłopa, który może odbić się od Barcy. Powinien po prostu dostać potężny bonus za wbicie np. 30 bramek w sezonie. Niech sobie zasłuży.

1

Komentarz usunięty

0

@batoosz Iksde?

2

Coraz gorzej z tą reklamą na La Rambli xD
https://ibb.co/vVBGstv

0

@KapiFCB Samą grę warto, ale to już taniej dorwiesz używana na olx, chociażby za 130 ziko.

7

@AduŚ07 Do zobaczenia jutro.

2

To niezły temat dnia na La Bombie. Klęknął czy nie klęknął, o to jest pytanie. Największe umysły La Bomby próbują to rozpracować od samego rana.

0

@Pawel13sz Jeden rabin powie tak, drugi rabin powie nie

0

@Lub567 Odpowiedzialność jest passe.

0

@Kondziubarca Nie obstawiać :)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?