4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
Memów już też nie można wklejać, bo widzę, że są usuwane? :) @wpwelement
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Rust_Cohle Długie włosy są w modzie, byczku.
1
@Bobo25 Dziękuję :) Oddaje, żebyś również nie poczuł się pokrzywdzony :)
2
Ale dzisiaj komentarze lecą na łeb. Co się dzieje xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
8
@Wossi61FCB Kiedyś to Cheeseburger kosztował 2 ziko, to dopiero były czasy.
0
@Encore Z drugiej strony jak ktos ma oddawać strzały w PSG to będzie własnie Mbappe, więc 3 celne strzały to nie tak dużo.
3
@ArterkHD To samo, żadne zaskoczenie.
0
@itmustbejoke Bo bieda w klubie, bo był beznadziejny w LM i myśleli, że sam Messi jest w stanie wygrać ligę, więc się go pozbyli..
3
@LuisSalvano Tylko, że Real jeszcze opyli tych dziadków za grube siano.
0
@Bartek22 BI co się rozbrykał. Chyba puściły hamulce ;D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
9
@th@les To nieźle uciety filmik. Laska napluła policjantowi w twarz. Miał wyciągnąć notesik i spisać czy jak? XD
0
@FC1899Barca Do zobaczenia jutro.
0
@hayek Ja to dziękuję za takie mistrzostwa, gdzie to przespałem połowę meczy za Valverde ;D W pewnym momencie to już graliśmy jak Atletico, byleby zdobyć tą jedną bramkę i klepać w środku pola do końca. Dzięki czemu odechciało mi się już w ogóle oglądać piłkę nożną. Dobrze rozumiem, że niektórzy wolą puchary bez względu na to w jakim stylu to zrobimy. Dla mnie oglądanie piłki nożnej to zawsze była rozrywka, ma mi umilić czas, a nie położyć mnie do spania ;D
0
@taris Valverde był takim trenerem taktykiem i uj z tego było.
0
@Marcel99 Iksde.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Shiet, Magnez Carlsberg jest po stronie białych.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Mario96w Śmiech, żartem, ale jak nie dostanie za takie coś, to coś tu jest nie halo.
3
@neeed Ta, powiew wiatru zwiał by go z murawy xD
2
@Wilczeq A to zdobywanie goli nie polega na błędach rywala? IKSDE
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@LuisSalvano Kto taki? Podaj nick.
1
Karny czy nie. Nic by to nie zmieniło. Znając życie to i byśmy z karniaka nie strzelili ;D
0
@Batys Żeby sędzia miał chwilę przerwy.