9

Memów już też nie można wklejać, bo widzę, że są usuwane? :) @wpwelement

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Rust_Cohle Długie włosy są w modzie, byczku.

1

@Bobo25 Dziękuję :) Oddaje, żebyś również nie poczuł się pokrzywdzony :)

2

Ale dzisiaj komentarze lecą na łeb. Co się dzieje xD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

8

@Wossi61FCB Kiedyś to Cheeseburger kosztował 2 ziko, to dopiero były czasy.

0

@Encore Z drugiej strony jak ktos ma oddawać strzały w PSG to będzie własnie Mbappe, więc 3 celne strzały to nie tak dużo.

3

@ArterkHD To samo, żadne zaskoczenie.

0

@itmustbejoke Bo bieda w klubie, bo był beznadziejny w LM i myśleli, że sam Messi jest w stanie wygrać ligę, więc się go pozbyli..

3

@LuisSalvano Tylko, że Real jeszcze opyli tych dziadków za grube siano.

0

@Bartek22 BI co się rozbrykał. Chyba puściły hamulce ;D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

9

@th@les To nieźle uciety filmik. Laska napluła policjantowi w twarz. Miał wyciągnąć notesik i spisać czy jak? XD

0

@FC1899Barca Do zobaczenia jutro.

0

@hayek Ja to dziękuję za takie mistrzostwa, gdzie to przespałem połowę meczy za Valverde ;D W pewnym momencie to już graliśmy jak Atletico, byleby zdobyć tą jedną bramkę i klepać w środku pola do końca. Dzięki czemu odechciało mi się już w ogóle oglądać piłkę nożną. Dobrze rozumiem, że niektórzy wolą puchary bez względu na to w jakim stylu to zrobimy. Dla mnie oglądanie piłki nożnej to zawsze była rozrywka, ma mi umilić czas, a nie położyć mnie do spania ;D

0

@taris Valverde był takim trenerem taktykiem i uj z tego było.

0

@Marcel99 Iksde.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Shiet, Magnez Carlsberg jest po stronie białych.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Mario96w Śmiech, żartem, ale jak nie dostanie za takie coś, to coś tu jest nie halo.

3

@neeed Ta, powiew wiatru zwiał by go z murawy xD

2

@Wilczeq A to zdobywanie goli nie polega na błędach rywala? IKSDE

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@LuisSalvano Kto taki? Podaj nick.

1

Karny czy nie. Nic by to nie zmieniło. Znając życie to i byśmy z karniaka nie strzelili ;D

0

@Batys Żeby sędzia miał chwilę przerwy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?