4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@VanBest Nie, Perez sam za niego podpisał..
0
@JohnnyBarca Messi to dopiero teraz wywalczy sobie kontrakt.
0
@Orlik00 Zrobi to TVP. Zadowolony ( ͡° ͜ʖ ͡°)?
6
@macio_944 Perez to znając życie zna UEFA od środka. Benzema załatwił taśmy na nich ;D
0
@MesQueUnClub96 A pomyślałeś o tym, że Ajax po prostu nie był zainteresowany? :P
6
@Patrykl145 Mnie to potrzebne.
1
@M_Kos Neymar zostaje. Teraz będzie dostawał Złotą Piłkę do końca kariery, ale zaraz po tym jak wyjdzie z cienia Ymbappe
0
@VanBest Sąsiad sprzedał swojego passata.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Mns21 Tak.
11
@Kgorecki2500 To życzę powodzenia xD
0
@andres_xavi Masz na głównej stronie artykuł.
12
@xBoMBoWiECx Finał LM.
West Ham vs Real Betis
5
Perez przekonywujący kluby do dołączenia do SuperLigi xD
5
Barcelona już z oficjalnym komunikatem dołączenia
15
Bilbao po zdobyciu 9 LM z rzędu.
https://x.com/ToujoursMoiWsh/status/1383921337526210566
9
Piłkarze w Fifie 22 po utworzeniu SuperLigi.
https://x.com/dhirna93/status/1383922084783349768
1
@4drian0 Daleko jeszcze?
1
@4drian0 Długo jeszcze?
5
Dobra Barcelona dawaj tego stejtmenta, bo idę spać.
1
@PatrychoO United i Man City to samo.
25
Zaczynamy nocny przegląd memów. Na tym zdjęciu mamy Neymara czekającego na wręczenie nagrody.
https://x.com/Armaaaaank/status/1383930529003700226
15
I z rana znowu czytać to samo od normików, których wieczorem nie było. Ehh.. Ciężkie te życie na La Rambli.
34
Potężny Ymbappe xDDDDDD
8
@PatrychoO Oni wiedzą, że teraz dużo osób siedzi na twitterze Barcy to spamią filmikami. Janusze Biznesu
3
@don'T.R.I.P.e Śpij spokojnie aniołku.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
14
Perez to musi mieć niezłe taśmy na UEFA, że kluby tak o publicznie zaczęły ogłaszać dołączenie do SuperLigi bez żadnego strachu o konsekwencje.
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
7
@norbi77 Ach ta święta UEFA ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jeżeli kluby nie boją się już oficjalnie publikować informacji o dołączeniu do SuperLigi to znaczy, że są przygotowani na różne warianty.