2

@VanBest Nie, Perez sam za niego podpisał..

0

@JohnnyBarca Messi to dopiero teraz wywalczy sobie kontrakt.

0

@Orlik00 Zrobi to TVP. Zadowolony ( ͡° ͜ʖ ͡°)?

6

@macio_944 Perez to znając życie zna UEFA od środka. Benzema załatwił taśmy na nich ;D

0

@MesQueUnClub96 A pomyślałeś o tym, że Ajax po prostu nie był zainteresowany? :P

6

@Patrykl145 Mnie to potrzebne.

1

@M_Kos Neymar zostaje. Teraz będzie dostawał Złotą Piłkę do końca kariery, ale zaraz po tym jak wyjdzie z cienia Ymbappe

0

@VanBest Sąsiad sprzedał swojego passata.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Mns21 Tak.

11

@Kgorecki2500 To życzę powodzenia xD

0

@andres_xavi Masz na głównej stronie artykuł.

12

@xBoMBoWiECx Finał LM.
West Ham vs Real Betis

5

Perez przekonywujący kluby do dołączenia do SuperLigi xD


5

Barcelona już z oficjalnym komunikatem dołączenia


15

9

Piłkarze w Fifie 22 po utworzeniu SuperLigi.
https://x.com/dhirna93/status/1383922084783349768

1

@4drian0 Daleko jeszcze?

1

@4drian0 Długo jeszcze?

5

Dobra Barcelona dawaj tego stejtmenta, bo idę spać.

1

@PatrychoO United i Man City to samo.

25

Zaczynamy nocny przegląd memów. Na tym zdjęciu mamy Neymara czekającego na wręczenie nagrody.
https://x.com/Armaaaaank/status/1383930529003700226

15

I z rana znowu czytać to samo od normików, których wieczorem nie było. Ehh.. Ciężkie te życie na La Rambli.

34

Potężny Ymbappe xDDDDDD

8

@PatrychoO Oni wiedzą, że teraz dużo osób siedzi na twitterze Barcy to spamią filmikami. Janusze Biznesu

3

@don'T.R.I.P.e Śpij spokojnie aniołku.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

14

Perez to musi mieć niezłe taśmy na UEFA, że kluby tak o publicznie zaczęły ogłaszać dołączenie do SuperLigi bez żadnego strachu o konsekwencje.

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

7

@norbi77 Ach ta święta UEFA ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jeżeli kluby nie boją się już oficjalnie publikować informacji o dołączeniu do SuperLigi to znaczy, że są przygotowani na różne warianty.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?