4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Zawieszenie Koemana za wąty do UEFA - Loading process.. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@Lisek Nie mówie, że to dobre rozwiązanie, ale krótsze spotkania by po prostu zwiększyły intensywność meczów i o to się rozchodziło. Nie każdego interesuje powolne rozpracowywanie rywala, szczególnie młodsi chcą przejść od razu do akcji. Ja też nie mam czasu, żeby oglądać 2 godzinne klepanie, bo po prostu nie mam czasu na to, albo mam lepsze rzeczy do roboty. Jak Barca gra mecz z drużyną, która będzie murować się od samego początku to już wolę obejrzeć dłuższy skrót po meczu.
0
@SinMistico Ta ta, szczególnie te kluby z Anglii ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@eckov Nie otworzą. Przynajmniej jak na razie.
2
@Encore "Jeśli ominą go urazy". Jako, że nasz klub już chyba słynie z tego, że lubimy ściągać piłkarzy, których kontuzje łapią jedna za drugą to obawiam się, że więcej czasu spędzi poza boiskiem. Tak jak piszesz sportowo się obroni na luzie, ale te kontuzje..
0
Koeman to zaraz skończy z zawieszeniem za te wąty do UEFA ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@monsterrize Tak, w zakładce Play at home
1
Horizon Zero Dawn ze wszystkimi dodatkami za frajera na PS4/Ps5.
Nie potrzeba ps plusa, jakby ktoś był zainteresowany
21
@Transu96 Kolega raczej preferuje wycieczki krajoznawcze do USA lub Kataru w presezonie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
15
@norbi77 Taki świetny biznsemen, a jakiś szary polaczek wyczuł jego intencje. Wstydź się panie Perez ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2
@PatrychoO Tworzy zasady ligi na poczekaniu xD
8
Kurła. Chyba Familiada się zaczyna xD
13
Dołączanie nowych zespołów do SuperLigi na zasadzie osiągnięć w danym sezonie w LM to świetny pomysł. Mniejsze kluby będą mogą w końcu osiągnąć coś w LM, po czym pojawia się szansa dołączenia do elity w Superlidze i grania z wielkimi klubami.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
No i Perez wyjaśnia.
1
Perez: Ważne zespoły w Anglii, Hiszpanii i Włoszech postanowiły powstać i zjednoczyć się, aby stawić czoła skutkom pandemii Corona
"Sytuacja ekonomiczna jest bardzo zła dla głównych klubów europejskich, straciliśmy 5 miliardów w zaledwie dwa sezony"
1
@ElTomas
W Super Lidze obowiązywać będzie górny limit wynagrodzeń. Kluby mogą wydawać tylko 55% swoich dochodów na pensje.
(@Paul_Tenorio)
4
@MarioVeB! Nie będzie. Równie dobrze będzie to można nazwać wtedy Liga Europy, a nie mistrzów.
1
@NaFazieHitman
Klopp: Jesteśmy istotami ludzkimi. Żyjemy w kraju, w którym ludzie podejmują o nas decyzje. To wydarzyło się w przeszłości i wydarzy się w przyszłości. Słyszałem o tym wczoraj i rozmawiałem o tym z moimi graczami. (FCB World)
0
@MontelQ Na to wychodzi xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
W Super Lidze obowiązywać będzie górny limit wynagrodzeń. Kluby mogą wydawać tylko 55% swoich dochodów na pensje.
@Paul_Tenorio
4
Pojawiła się wypowiedź sekretarza Generalnego SuperLigi
Anas Laghari: "Przygotowaliśmy się na to wszystko, te groźby z wykluczeniem są niezgodne z prawem. Harmonogram może zostać przyśpieszony. Jeśli uda się porozumieć z UEFA, nowe rozgrywki mogą wystartować już we wrześniu 2021."
„Pomysł na Super League nie jest nowy, młodsze pokolenia mniej interesują się piłką nożną, skupiają się na konsoli lub czymś innym i logują się tylko na wielkie mecze. Ale takie duże mecze rzadko się zdarzają”.
„Piłka nożna to biznes, który nie zarabia pieniędzy, istnieje prawdziwa frustracja z powodu tego niestabilnego systemu, który opiera się na wynikach klubu w Lidze Mistrzów''
32
Sędziowie będą wyposażeni w mikrofony, aby wyjaśniać kibicom swoje decyzje w SuperLidze (Radio Marca)
7
Komentarz usunięty
1
@PatrychoO Ludwiczek to tam wkuwa formułkę na pamięć co powiedzieć na konferencji przed meczowej ;D
0
@betonito Nasi siedzą cicho.
1
@betonito A na kim chcesz farmić punkty, bo chyba nie na Man City?
6
@betonito Herrera, który w pogoni za miłością do piłki nożnej uciekł do PSG ;D