4

Zawieszenie Koemana za wąty do UEFA - Loading process.. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@Lisek Nie mówie, że to dobre rozwiązanie, ale krótsze spotkania by po prostu zwiększyły intensywność meczów i o to się rozchodziło. Nie każdego interesuje powolne rozpracowywanie rywala, szczególnie młodsi chcą przejść od razu do akcji. Ja też nie mam czasu, żeby oglądać 2 godzinne klepanie, bo po prostu nie mam czasu na to, albo mam lepsze rzeczy do roboty. Jak Barca gra mecz z drużyną, która będzie murować się od samego początku to już wolę obejrzeć dłuższy skrót po meczu.

0

@SinMistico Ta ta, szczególnie te kluby z Anglii ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@eckov Nie otworzą. Przynajmniej jak na razie.

2

@Encore "Jeśli ominą go urazy". Jako, że nasz klub już chyba słynie z tego, że lubimy ściągać piłkarzy, których kontuzje łapią jedna za drugą to obawiam się, że więcej czasu spędzi poza boiskiem. Tak jak piszesz sportowo się obroni na luzie, ale te kontuzje..

0

Koeman to zaraz skończy z zawieszeniem za te wąty do UEFA ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@monsterrize Tak, w zakładce Play at home

1

Horizon Zero Dawn ze wszystkimi dodatkami za frajera na PS4/Ps5.
Nie potrzeba ps plusa, jakby ktoś był zainteresowany

21

@Transu96 Kolega raczej preferuje wycieczki krajoznawcze do USA lub Kataru w presezonie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

15

@norbi77 Taki świetny biznsemen, a jakiś szary polaczek wyczuł jego intencje. Wstydź się panie Perez ( ͡° ͜ʖ ͡°)

2

@PatrychoO Tworzy zasady ligi na poczekaniu xD

8

Kurła. Chyba Familiada się zaczyna xD

13

Dołączanie nowych zespołów do SuperLigi na zasadzie osiągnięć w danym sezonie w LM to świetny pomysł. Mniejsze kluby będą mogą w końcu osiągnąć coś w LM, po czym pojawia się szansa dołączenia do elity w Superlidze i grania z wielkimi klubami.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

No i Perez wyjaśnia.

1

Perez: Ważne zespoły w Anglii, Hiszpanii i Włoszech postanowiły powstać i zjednoczyć się, aby stawić czoła skutkom pandemii Corona

"Sytuacja ekonomiczna jest bardzo zła dla głównych klubów europejskich, straciliśmy 5 miliardów w zaledwie dwa sezony"

1

@ElTomas
W Super Lidze obowiązywać będzie górny limit wynagrodzeń. Kluby mogą wydawać tylko 55% swoich dochodów na pensje.
(@Paul_Tenorio)

4

@MarioVeB! Nie będzie. Równie dobrze będzie to można nazwać wtedy Liga Europy, a nie mistrzów.

1

@NaFazieHitman
Klopp: Jesteśmy istotami ludzkimi. Żyjemy w kraju, w którym ludzie podejmują o nas decyzje. To wydarzyło się w przeszłości i wydarzy się w przyszłości. Słyszałem o tym wczoraj i rozmawiałem o tym z moimi graczami. (FCB World)

0

@MontelQ Na to wychodzi xD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

W Super Lidze obowiązywać będzie górny limit wynagrodzeń. Kluby mogą wydawać tylko 55% swoich dochodów na pensje.
@Paul_Tenorio

4

Pojawiła się wypowiedź sekretarza Generalnego SuperLigi

Anas Laghari: "Przygotowaliśmy się na to wszystko, te groźby z wykluczeniem są niezgodne z prawem. Harmonogram może zostać przyśpieszony. Jeśli uda się porozumieć z UEFA, nowe rozgrywki mogą wystartować już we wrześniu 2021."

„Pomysł na Super League nie jest nowy, młodsze pokolenia mniej interesują się piłką nożną, skupiają się na konsoli lub czymś innym i logują się tylko na wielkie mecze. Ale takie duże mecze rzadko się zdarzają”.

„Piłka nożna to biznes, który nie zarabia pieniędzy, istnieje prawdziwa frustracja z powodu tego niestabilnego systemu, który opiera się na wynikach klubu w Lidze Mistrzów''

32

Sędziowie będą wyposażeni w mikrofony, aby wyjaśniać kibicom swoje decyzje w SuperLidze (Radio Marca)

7

Komentarz usunięty

1

@PatrychoO Ludwiczek to tam wkuwa formułkę na pamięć co powiedzieć na konferencji przed meczowej ;D

0

@betonito Nasi siedzą cicho.

1

@betonito A na kim chcesz farmić punkty, bo chyba nie na Man City?

6

@betonito Herrera, który w pogoni za miłością do piłki nożnej uciekł do PSG ;D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?