4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@szkutnik91 Zło we mnie 2015. Ma niesamowity klimat
0
Dawaj samobója Piket! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
Niech ktoś strzeli. Już byle kto xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Na pozycje, Kurła mać!! - Marcinek Najman xDD
1
@Calc Również się na to nie nastawiam. Atletico tak łatwo nie odpuści mistrza,a Barca jak to Barca w ostatnich latach lubiła narobić w gacie w ważnych meczach
0
@marcin000019 Zremisujemy :)
3
Zawsze, gdy widzę tą formacje Barcelony to mam przed oczami wylew obrońców..
5
@l0Messini Wykupiłeś dostep do anime, byczku
1
@tristan87 Ja również jestem spokojny. Łatwy remisik dzisiaj.
0
@Elosek Ta ta, już widzę jak Atletico oddaje mistrzostwo w taki łatwy sposób ;D
0
@marcin62 4 ma wszystko co potrzeba, również od czasu do czasu do niej wracam.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
28
@Mathew86 Zależy od pracy
2
@Kgorecki2500 2, najlepsza część z całej serii :P
0
@paweldunajecfcb Zombiebobry (2014)
0
@DaPidejpi Ja to bym wylał takie pomyje na BF5, że to szok. Jedna z najgorszych części z całej serii. Tak jak w poprzednich częściach miałem po setki godzin to tutaj mam zaledwie 20h po 2 latach xD
8
@Kubox Jakbyś miał 15 lat jak jej widzowie to pewnie też byś się jarał :p
9
@regatta52 CKM? Ten ilustrowany magazyn rozrywkowy dla mężczyzn?
0
@masq Że was jeszcze nie znudził ten temat. Co chwile wałkować to samo ;d
2
O kurła, to był zły pomysł, żeby wchodzić na La Bombe po meczu PSG xD Odmeldowuje się, naura!
4
@4drian0 [link do meczu]
2
W odpowiedzi wrzucam link do meczu.
2
@clyde Chluśnij sobie lampkę wina przed wyjściem.
1
@itmustbejoke Za dużo wymagasz.
2
@Chwytak No i wszystko łączy się w całość. Już wiadomo dlaczego rozwodzi się z żoną. Pewnie przyłapała go na podglądaniu( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
Orientuje się ktoś, które sklepy wysyłają gry na premierę?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@masq Który to już dobrze zapowiadający się piłkarz w Barcelonie zniszczony przez kontuzje. Trzeba byłoby zrobić jakąś listę :p
6
Coraz gorsze te reklamy na La Rambli xDD
https://ibb.co/jLT3Khb