0

@PatrykBarca Powiedz to Lenglet.

0

@tristan87 Do słuchania gdzieś w tle, akurat.

1

Nie zwolnią trenera dopóki nie znajdzie się nowy. Równie dobrze może ciągnąć się to kolejny miesiąc. Najgorsze co może się wydarzyć to ściągnięcie nowego trenera w ostatniej chwili, kiedy transfery już będą przeprowadzone, a nowy trener będzie musiał podporządkować się do piłkarzy, których ma.

0

0

@Janiama Żeby nie skończyło się tym, że Koeman odejdzie w ostatnie chwili i nowy trener znowu będzie musiał kleić z tego co dostanie..

0

Chłop co słyszy podwójnie. Panie, wyłącz odbiornik.

0

1

@Encore Pjanic również miał być do rotacji i ile to razy nim rotowali? :D

0

@RonaldoR9 Wenger ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@Mns21 Ciekawe kto jeszcze nie będzie chciał opuścić Barcy, bo obowiązuje jego kontrakt i uj ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Edit. Umtitiemu tu chyba dobrze, a jeszcze 2 lata kontraktu

3

@DaPidejpi Ty te łóżko masz przed domem, że wystraszył cię chłop gwizdaniem? xD

1

@Kgorecki2500 To chyba z 10 konto. Chłop jest niezniszczalny xDD

0

@Darkfin Po prostu przeglądam wyłącznie zagraniczne posty. Na polskim coraz większy ściek z Facebooka przechodzi na Twittera, co chwilę wyświetlają mi się jakieś oveparty kpopowych płaczących nastolatek w polecanych itp. ;D

0

Jest jakaś opcja, żeby Polskie posty mi się nie pojawiały na Twitterze? Zmiana regionu czy coś?

0

@PatrychoO No właśnie to, że Xavi jest ziomeczkiem potęguje szanse na to, że zostaną ;D

0

@Roobo Kolejny komentarz z serii Aguero będzie zajebisty, ale "oby tylko zdrowie dopisało." xDDD

0

Ale te Chelsea słabiutkie bez Kante

3

@MaziFCB Duże dzieci. Wyścigówka robi wrum wrum ;D

0

@FC1899Barca W samym 2020 miał jeszcze gorszą. Był najczęściej oddającym strzały piłkarzem z 88 strzałami i skończył na 10 miejscu pod względem goli (19 bramek). Dopiero na wiosnę podgonił.

1

@Coutinho007 Ta, ta pożegnania (͡ ͡° ͜ つ ͡͡°)

0

@Emhyr a to my nie gramy w dziada?

1

@7black4 No, a tak nie jest?

2

@Nicko Zawsze to większa szansa, że ktoś się skusi na kupienie go od nas ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@abram3k Prędzej czy później i tak do tego dojdzie, więc jeden uj. Tak poza tym Leo gra 98% meczów w sezonie, gdzie jest głównym rozgrywającym, kiedy oni mają się nauczyć grać razem jako drużyna, a nie szukając Messiego?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Geble Wychodzą chlopy, które przez większość czasu nie grali w sezonie to pojawia się taka iskra nadziei przed meczem, że będą chcieli coś udowodnić przed okienkiem transferowym, że jednak coś potrafią, a tu zonk

1

@barcelonaLM Rewolucje to ty co najwyżej możesz zobaczyć na La Rambli ;D @Rewolucja123

0

Chłopaki na wyjebce jeszcze 45 minut i fajrant.

1

@masq Dlatego nie ma tu co liczyć na żadną rewolucję w tym okienku.

0

@Colin94 Pic or didnt happen

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?