4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@PatrykBarca Powiedz to Lenglet.
0
@tristan87 Do słuchania gdzieś w tle, akurat.
1
Nie zwolnią trenera dopóki nie znajdzie się nowy. Równie dobrze może ciągnąć się to kolejny miesiąc. Najgorsze co może się wydarzyć to ściągnięcie nowego trenera w ostatniej chwili, kiedy transfery już będą przeprowadzone, a nowy trener będzie musiał podporządkować się do piłkarzy, których ma.
0
A Ci dalej straszą :P
https://x.com/neurophate_/status/1397277349536751623
0
@Janiama Żeby nie skończyło się tym, że Koeman odejdzie w ostatnie chwili i nowy trener znowu będzie musiał kleić z tego co dostanie..
0
Chłop co słyszy podwójnie. Panie, wyłącz odbiornik.
0
@TylkoBarca7273 Iksde?
1
@Encore Pjanic również miał być do rotacji i ile to razy nim rotowali? :D
0
@RonaldoR9 Wenger ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@Mns21 Ciekawe kto jeszcze nie będzie chciał opuścić Barcy, bo obowiązuje jego kontrakt i uj ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Edit. Umtitiemu tu chyba dobrze, a jeszcze 2 lata kontraktu
3
@DaPidejpi Ty te łóżko masz przed domem, że wystraszył cię chłop gwizdaniem? xD
1
@Kgorecki2500 To chyba z 10 konto. Chłop jest niezniszczalny xDD
0
@Darkfin Po prostu przeglądam wyłącznie zagraniczne posty. Na polskim coraz większy ściek z Facebooka przechodzi na Twittera, co chwilę wyświetlają mi się jakieś oveparty kpopowych płaczących nastolatek w polecanych itp. ;D
0
Jest jakaś opcja, żeby Polskie posty mi się nie pojawiały na Twitterze? Zmiana regionu czy coś?
0
@PatrychoO No właśnie to, że Xavi jest ziomeczkiem potęguje szanse na to, że zostaną ;D
0
@Roobo Kolejny komentarz z serii Aguero będzie zajebisty, ale "oby tylko zdrowie dopisało." xDDD
0
Ale te Chelsea słabiutkie bez Kante
3
@MaziFCB Duże dzieci. Wyścigówka robi wrum wrum ;D
0
@FC1899Barca W samym 2020 miał jeszcze gorszą. Był najczęściej oddającym strzały piłkarzem z 88 strzałami i skończył na 10 miejscu pod względem goli (19 bramek). Dopiero na wiosnę podgonił.
1
@Coutinho007 Ta, ta pożegnania (͡ ͡° ͜ つ ͡͡°)
0
@Emhyr a to my nie gramy w dziada?
1
@7black4 No, a tak nie jest?
2
@Nicko Zawsze to większa szansa, że ktoś się skusi na kupienie go od nas ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@abram3k Prędzej czy później i tak do tego dojdzie, więc jeden uj. Tak poza tym Leo gra 98% meczów w sezonie, gdzie jest głównym rozgrywającym, kiedy oni mają się nauczyć grać razem jako drużyna, a nie szukając Messiego?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Geble Wychodzą chlopy, które przez większość czasu nie grali w sezonie to pojawia się taka iskra nadziei przed meczem, że będą chcieli coś udowodnić przed okienkiem transferowym, że jednak coś potrafią, a tu zonk
1
@barcelonaLM Rewolucje to ty co najwyżej możesz zobaczyć na La Rambli ;D @Rewolucja123
0
Chłopaki na wyjebce jeszcze 45 minut i fajrant.
1
@masq Dlatego nie ma tu co liczyć na żadną rewolucję w tym okienku.
0
@Colin94 Pic or didnt happen