4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@SinMistico Tak ich prawda boli, że na Twitterze zapomnieli zablokować.
2
@Nazio87 To tak samo jak potężny Guardiola idzie tym razem po LM xDDDD
PSG znów jest faworytem, bo posiada takich piłkarzy jak Mbappe czy Neymar i to wystarczy, a głupie gadanie, że pieniądze nie grają jest śmieszne. Gadasz jakby to u nas grali za friko xD
3
Dla zainteresowanych, dzisiaj zaczyna się E3. Zostanie pokazanych około 30 nowych gier. Start o 19:30
0
@Mathoue Tylko, że ludzie chcą to oglądać co pokazują wyświetlenia, żadnego pogubienia się tam nie było ze strony Stanowskiego.
0
@AssisMoreira Jesteś w stanie polecić coś podobnego w stylu "Dolce gabbana light blue intense men"? Podoba mi się ten morski zapach, ale problem z tymi perfumami jest taki, że są ch*lernie nie trwałe.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@socha bo Leo boi się ich poprosić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@kamilo0066 Mówię tu o "overreaction".. No, ale okej, skaczmy z radości. Niech będzie.. Najwidoczniej słaby ze mnie Polak, powinienem mieć mniejsze oczekiwania xD
2
Kibice skaczą, cieszą się z radości, a tu patrzę 2;2. Do czego my dążymy? XD
5
@Kwasiak98 "dziś..", żeby to tylko dzisiaj :D
0
Beczunia.. xD
0
@Kamilos84 3-1. Islandia jest w żenującej formie. Choć po naszych wszystkiego można się spodziewać.
0
@zadafcb One już tak mają :)
6
@Homeopata8989 A kto bogatemu zabroni ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
W co ja wierzyłem stawiając -4.5 gola w meczu Niemiec xD
7
@szymon6847 Zdrowy Dembele opiera się na taktyce. JA Dembele, JA Biec, JA Potykać się. I tak przez bite 90 minut.
0
@Messibestplayerintheworld A doniósł tą informację chłop, który był schowany w koszu na śmieci przy którym rozmawiał Pep z Puigem..
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
6
@NaFazieHitman Show zrobione, kasa zarobiona ;D
0
@ILovethisGame Wygląda jak podróbka Neymara :D
3
Hochland to się ma w tej Norwegii, niczym Leo w Argentynie.
30 minuta i 0:2 z Grecją.
5
@kamiVeB Śmiało ( ͡° ͜ʖ ͡°)
9.3.6 - podważanie decyzji administracyjnych podjętych przez redakcję serwisu FCBarca.com;
0
@FafitFCB Z 5 wypożyczeń do różnych klubów i może później opchnie się go za frajera, bo w Barcelonie na pewno nie zagra, a na pewno nie wtedy kiedy Koeman jest na ławce.
1
@PatrychoO Riki Siki, a on dalej nie jest na wypożyczeniu. PATHETIC ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
Chłopowi co wiatrak się włączył xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Pilka_jest_okragla Leo też miał jakiś czas temu wątpliwości ( ͡° ͜ʖ ͡°)
3
@Ojciecpijo Pewnie nie ty. :)
3
Neymar zaatakowany przez młodych fanów. Jeden próbował zadupcyć buty xD
0
@Kgorecki2500 Ramen, najprawdopodobniej typu Shoyu.