4

@SinMistico Tak ich prawda boli, że na Twitterze zapomnieli zablokować.

2

@Nazio87 To tak samo jak potężny Guardiola idzie tym razem po LM xDDDD

PSG znów jest faworytem, bo posiada takich piłkarzy jak Mbappe czy Neymar i to wystarczy, a głupie gadanie, że pieniądze nie grają jest śmieszne. Gadasz jakby to u nas grali za friko xD

3

Dla zainteresowanych, dzisiaj zaczyna się E3. Zostanie pokazanych około 30 nowych gier. Start o 19:30


0

@Mathoue Tylko, że ludzie chcą to oglądać co pokazują wyświetlenia, żadnego pogubienia się tam nie było ze strony Stanowskiego.

0

@AssisMoreira Jesteś w stanie polecić coś podobnego w stylu "Dolce gabbana light blue intense men"? Podoba mi się ten morski zapach, ale problem z tymi perfumami jest taki, że są ch*lernie nie trwałe.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@socha bo Leo boi się ich poprosić ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@kamilo0066 Mówię tu o "overreaction".. No, ale okej, skaczmy z radości. Niech będzie.. Najwidoczniej słaby ze mnie Polak, powinienem mieć mniejsze oczekiwania xD

2

Kibice skaczą, cieszą się z radości, a tu patrzę 2;2. Do czego my dążymy? XD

5

@Kwasiak98 "dziś..", żeby to tylko dzisiaj :D

0

Beczunia.. xD

0

@Kamilos84 3-1. Islandia jest w żenującej formie. Choć po naszych wszystkiego można się spodziewać.

0

@zadafcb One już tak mają :)

6

@Homeopata8989 A kto bogatemu zabroni ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

W co ja wierzyłem stawiając -4.5 gola w meczu Niemiec xD

7

@szymon6847 Zdrowy Dembele opiera się na taktyce. JA Dembele, JA Biec, JA Potykać się. I tak przez bite 90 minut.

0

@Messibestplayerintheworld A doniósł tą informację chłop, który był schowany w koszu na śmieci przy którym rozmawiał Pep z Puigem..

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

6

@NaFazieHitman Show zrobione, kasa zarobiona ;D

0

@ILovethisGame Wygląda jak podróbka Neymara :D

3

Hochland to się ma w tej Norwegii, niczym Leo w Argentynie.
30 minuta i 0:2 z Grecją.

5

@kamiVeB Śmiało ( ͡° ͜ʖ ͡°)
9.3.6 - podważanie decyzji administracyjnych podjętych przez redakcję serwisu FCBarca.com;

0

@FafitFCB Z 5 wypożyczeń do różnych klubów i może później opchnie się go za frajera, bo w Barcelonie na pewno nie zagra, a na pewno nie wtedy kiedy Koeman jest na ławce.

1

@PatrychoO Riki Siki, a on dalej nie jest na wypożyczeniu. PATHETIC ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

Chłopowi co wiatrak się włączył xD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Pilka_jest_okragla Leo też miał jakiś czas temu wątpliwości ( ͡° ͜ʖ ͡°)

3

@Ojciecpijo Pewnie nie ty. :)

3

Neymar zaatakowany przez młodych fanów. Jeden próbował zadupcyć buty xD


0

@Kgorecki2500 Ramen, najprawdopodobniej typu Shoyu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?