4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ale Hiszpanie będą chcieli wyżyć się po tym remisie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
4
Gdyby powtórka karnego Błaszczykowskiego w 2016 została powtórzona, dzisiaj podeszlibyśmy z innym nastawieniem do meczu.
1
@Coutinho007 Walkower z Hiszpania najmniejszy wymiar kary. To tylko 3:0 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
10
Lewandowski komunikował się z kolegami z druzyny po niemiecku, stąd te nieporozumienie w trakcie gry [$hitNews]
2
@Faun Hejt Park to jest na La Rambli przez ostatnie 90 minut xD
14
Gdyby trafił do bramki, to byłby gol. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
Makłowicz wypowiedział się na temat naszej gry.
3
Samobój Szczęsnego, Czerwo Krychowiaka. Ciekawe co jeszcze nas tutaj czeka.
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
Plus jest taki, że w następnym meczu nie będzie go trzeba oglądać.
0
Wiedziałem. hahahah xDDDDDDDDDDD
1
@DaPidejpi Oni grają na 20% swoich możliwości, oszczędzają się na kolejne mecze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
12
Zawsze im kibicowałem.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Krychowiak to jest niezły agent. Dostanie piłkę to holowanko, gleba, rozkładanie łap i pretensje.
2
Eurooooooooooooooooooo
0
@tobiasson92 Jak wyjdzie to można spodziewać się drugiej kartki w następnej połowie.
0
@mariosss20 Jak akcja Messiego po skrzydle + wylew bramkarza.
0
@Mathoue No jakbym widział Barcelone :D
1
Sousa to chociaż jest na ławce? Nie było chyba żadnego ujęcia na niego w trakcie meczu :D
16
Messi to by w meczu z Polską leciał po rekordową liczbę dryblingu w jednym meczu ;D
6
Jakbym widział obronę Barcelony xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
Dobry ten Szczęsny, taki nie za mocny xD
6
Krychowiak już od pierwszych minut pracuję na kartkę xD
3
Zaraz siądzie mi psycha oglądając tą reklame Euro..
2
Ehh, te uczucie kiedy przez cały czas myślałeś, że postawiłeś -2.5 gola, a wyjechałeś na pełnej w Szkocję..
4
Oglądając te ME odnoszę wrażenie, że jak na razie wszyscy obrali taktyke Realu na wrzutki i tak przez bite 90 minut, byle na skrzydło, byle dośrodkować ;D
2
@Mario96w Starość, nie radość, to zrozumiałe, że cię to drażni, panie boomer :)
0
@koziar Wyczuwam potknięcie się From Software przy Elden Ring. Wygląda jak Reskin poprzednich Soulsów, a ten otwarty świat jakoś mi nie pasuje do serii.. Wolałbym ujrzeć bardziej Bloodborne 2, chyba najlepszy klimat :p Ale i tak zagram, bo jestem uzależniony od Souls-likow ;p