1

Ale Hiszpanie będą chcieli wyżyć się po tym remisie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

4

Gdyby powtórka karnego Błaszczykowskiego w 2016 została powtórzona, dzisiaj podeszlibyśmy z innym nastawieniem do meczu.

1

@Coutinho007 Walkower z Hiszpania najmniejszy wymiar kary. To tylko 3:0 ( ͡° ͜ʖ ͡°)

10

Lewandowski komunikował się z kolegami z druzyny po niemiecku, stąd te nieporozumienie w trakcie gry [$hitNews]

2

@Faun Hejt Park to jest na La Rambli przez ostatnie 90 minut xD

14

Gdyby trafił do bramki, to byłby gol. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

Makłowicz wypowiedział się na temat naszej gry.


3

Samobój Szczęsnego, Czerwo Krychowiaka. Ciekawe co jeszcze nas tutaj czeka.

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

5

Plus jest taki, że w następnym meczu nie będzie go trzeba oglądać.

0

Wiedziałem. hahahah xDDDDDDDDDDD

1

@DaPidejpi Oni grają na 20% swoich możliwości, oszczędzają się na kolejne mecze ( ͡° ͜ʖ ͡°)

12

Zawsze im kibicowałem.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Krychowiak to jest niezły agent. Dostanie piłkę to holowanko, gleba, rozkładanie łap i pretensje.

2

Eurooooooooooooooooooo

0

@tobiasson92 Jak wyjdzie to można spodziewać się drugiej kartki w następnej połowie.

0

@mariosss20 Jak akcja Messiego po skrzydle + wylew bramkarza.

0

@Mathoue No jakbym widział Barcelone :D

1

Sousa to chociaż jest na ławce? Nie było chyba żadnego ujęcia na niego w trakcie meczu :D

16

Messi to by w meczu z Polską leciał po rekordową liczbę dryblingu w jednym meczu ;D

6

Jakbym widział obronę Barcelony xD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

Dobry ten Szczęsny, taki nie za mocny xD

6

Krychowiak już od pierwszych minut pracuję na kartkę xD

3

Zaraz siądzie mi psycha oglądając tą reklame Euro..

2

Ehh, te uczucie kiedy przez cały czas myślałeś, że postawiłeś -2.5 gola, a wyjechałeś na pełnej w Szkocję..

4

Oglądając te ME odnoszę wrażenie, że jak na razie wszyscy obrali taktyke Realu na wrzutki i tak przez bite 90 minut, byle na skrzydło, byle dośrodkować ;D

2

@Mario96w Starość, nie radość, to zrozumiałe, że cię to drażni, panie boomer :)

0

@koziar Wyczuwam potknięcie się From Software przy Elden Ring. Wygląda jak Reskin poprzednich Soulsów, a ten otwarty świat jakoś mi nie pasuje do serii.. Wolałbym ujrzeć bardziej Bloodborne 2, chyba najlepszy klimat :p Ale i tak zagram, bo jestem uzależniony od Souls-likow ;p

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?