0

Te karne tylko pokazują, że nie było bramkarzy w tym meczu xD

0

Zawsze śmieszą mnie te gwizdy przy karnych. Nie pomaga to ani strzelcowi, ani broniącemu xD

4

Jakby Sissoko trafiłby do bramki, to byłby gol.

2

Rwij tą koszule, panie komentator.

0

@Stagiryta Tutaj już nie ma co ratować

10

Szkoda, że Szpakowski nie komentuje, poleciał by po rekord "okazji" w trackie jednego meczu xD

1

Francuzi to chyba w genach mają te wylewy w obronie..

5

Co tu się kurła dzieje XDDDDDD

0

@Wossi61FCB Chyba w alternatywnej rzeczywistości ;d

EDIT. Cię uj, żyjemy w alternatywnej rzeczywistości :o

0

Mecz Francja- Hiszpania to będzie istna strzelanina xD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

6

Nie, nie mówiłeś.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Admin030 A ja cieszyłbym się bardzo jakby wygrali, mimo, że mam ich na kuponie.

0

Wrzucili drugi bieg :D

19

Co to był za okrzyk. Komentator chyba śniadania nie jadł xDDDDDD

1

Skąd on wie co Pogba powiedział do niego? Fake Story xD

2

@MaTt_BarcaFan Ale to już 1/8 finału, Alba w każdej chwili może obsrać zbroje.

1

@Janiama Kalectwo w ataku jednych i drugich mówi mi, że będzie 0:0.

1

@Ronmes Soczysty remis 0:0. Jedni i drudzy to kalecy w ataku.

0

@macio_944 Hehe, lepszego miejsca do streamingu nie mogli wybrać. Community Twitcha uwielbia cisnąć bekę z CDP. Chociaż będzie można się pośmiać ;D

0

@DonAndrzejos Nie poprowadził Portugalii po zwycięstwo, nic w tym dziwnego ;D

0

Dlaczego Anglicy grają tylko u siebie na Euro? ;d

1

Hazard znowu kontuzja?

1

No, idiota widzowie.

4

Fermalen ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale i tak dzisiaj długo wytrzymał

5

@AntekGriezmann Już nawet stanie Ronaldo w miejscu wk*rwia ludzi xD

0

@Rust_Cohle Panie, patrząc na te twoje typy. To wchodzę full in na Belgie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?