4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Te karne tylko pokazują, że nie było bramkarzy w tym meczu xD
0
Zawsze śmieszą mnie te gwizdy przy karnych. Nie pomaga to ani strzelcowi, ani broniącemu xD
5
xDD
https://x.com/bubbaprog/status/1409620060725985281
3
@tomek8756 https://x.com/AdrianoItalian0/status/1409620283728838660
4
Jakby Sissoko trafiłby do bramki, to byłby gol.
2
Rwij tą koszule, panie komentator.
0
@Stagiryta Tutaj już nie ma co ratować
10
Szkoda, że Szpakowski nie komentuje, poleciał by po rekord "okazji" w trackie jednego meczu xD
1
Francuzi to chyba w genach mają te wylewy w obronie..
5
Co tu się kurła dzieje XDDDDDD
0
@Wossi61FCB Chyba w alternatywnej rzeczywistości ;d
EDIT. Cię uj, żyjemy w alternatywnej rzeczywistości :o
0
Mecz Francja- Hiszpania to będzie istna strzelanina xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
6
Nie, nie mówiłeś.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Admin030 A ja cieszyłbym się bardzo jakby wygrali, mimo, że mam ich na kuponie.
0
Wrzucili drugi bieg :D
19
Co to był za okrzyk. Komentator chyba śniadania nie jadł xDDDDDD
1
Skąd on wie co Pogba powiedział do niego? Fake Story xD
2
@MaTt_BarcaFan Ale to już 1/8 finału, Alba w każdej chwili może obsrać zbroje.
1
@Janiama Kalectwo w ataku jednych i drugich mówi mi, że będzie 0:0.
1
@Ronmes Soczysty remis 0:0. Jedni i drudzy to kalecy w ataku.
0
@macio_944 Hehe, lepszego miejsca do streamingu nie mogli wybrać. Community Twitcha uwielbia cisnąć bekę z CDP. Chociaż będzie można się pośmiać ;D
0
@DonAndrzejos Nie poprowadził Portugalii po zwycięstwo, nic w tym dziwnego ;D
0
Dlaczego Anglicy grają tylko u siebie na Euro? ;d
1
Hazard znowu kontuzja?
1
No, idiota widzowie.
4
Fermalen ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale i tak dzisiaj długo wytrzymał
5
@AntekGriezmann Już nawet stanie Ronaldo w miejscu wk*rwia ludzi xD
0
@Rust_Cohle Panie, patrząc na te twoje typy. To wchodzę full in na Belgie.