0

@Ghotti Jeżeli nie widzisz różnicy między 1ms, a 25ms to jest coś nie halo. Musisz być casualowym graczem na padzie, jeżeli nie czujesz różnicy (szczególnie grając w strzelanki) albo nie masz porównania do mniejszego inputa. Bez obrazy oczywiście.

2

@Ghotti Gadasz głupoty kolego.

@IronSanHybrid 15ms jest okej w przypadku TV.

1

Ale buja


0

@Jonyx Zajebista. Wyłączcie w końcu te słońce..

0

@Barca1992 Podobno, no właśnie, kolejna plotka [Sport], która nie wiadomo czy jest prawdziwa.

0

@A4ron Sęk w tym, że Dania nie przejdzie Anglii. Choć sam bym chciał, żeby Dania przeszła do finału.

0

@Pewex Tak nas nie lubi, że nasze koszulki są najlepiej sprzedającym się w Europie xD To tylko pokazuje, że płaczki na twitterach i Januszerka to jest mniejszość.

0

@tomek8756 A dlaczego to chcesz anulować?

0

@amanter Leo jest po prostu zbyt wygodnie w Barcelonie, on już nic nie musi. Dostanie i tak dobre siano w Barcelonie, do tego przyszedł jego najlepszy ziomeczek do klubu. A to czy wygra jeszcze LM, to mu już pewnie zwisa. Pewnie wolałby coś osiągnąć z reprezentacją niżeli wygrać ponownie LM, bo jak sam wspomniał:

"Chciałbym zakończyć karierę wygrywając coś z reprezentacją lub przynajmniej próbując tyle razy, ile to możliwe"

3

@amanter i do tego wszystkiego Donnarumma. Niezłą paczke tam mają.

3

@Transu96 MATS legendą klubu? Skąd ci przyszła taka myśl do głowy? To już szybciej Valdesa można tak nazwać.

1

@clyde Zatyczki do uszów? W moim przypadku to muszą być słuchawki, w ciszy nie zasnę ;D Najlepiej jakiś podcast.

PS A burza za oknem to miód dla moich uszów.

1

@Arn3th Dobrze wiedzieć, czyli Anglia Mistrzem Europy

1

@norbi77 Do tego finał na Wembley. Jeżeli Anglia się dostanie można stawiać domy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

@Encore Brat MONKE

1

2

@DonAndrzejos Leo nie wygra Copa America, bo jest graczem Argentyny.

0

@tomek8756 Nie, żebym się z nią w pełni zgadzał, ale po części ma rację.

4

@Medrzakoo01 Próbowałeś już wpisywać prawidłowe hasło?

1

Ale sobie fajnie skacze ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@IronSanHybrid Zostawiam to do własnej interpretacji ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

2

@IronSanHybrid Po jednym głębszym pisałbyś inaczej ;D

0

@Gaucho Yarmolenko dzisiaj leci po hattricka

0

Czesi oszczędzają się na karne.

0

Brajtłajt technicznie prezentuje się lepiej niż Lewandowski na tym Euro xD

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@AntekGriezmann Oby nie :)

2

Dobrze, że Ramos już nie gra w reprezentacji ;D


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?