4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Ghotti Jeżeli nie widzisz różnicy między 1ms, a 25ms to jest coś nie halo. Musisz być casualowym graczem na padzie, jeżeli nie czujesz różnicy (szczególnie grając w strzelanki) albo nie masz porównania do mniejszego inputa. Bez obrazy oczywiście.
2
@Ghotti Gadasz głupoty kolego.
@IronSanHybrid 15ms jest okej w przypadku TV.
1
Ale buja
0
@Jonyx Zajebista. Wyłączcie w końcu te słońce..
0
@Barca1992 Podobno, no właśnie, kolejna plotka [Sport], która nie wiadomo czy jest prawdziwa.
0
@A4ron Sęk w tym, że Dania nie przejdzie Anglii. Choć sam bym chciał, żeby Dania przeszła do finału.
0
@Pewex Tak nas nie lubi, że nasze koszulki są najlepiej sprzedającym się w Europie xD To tylko pokazuje, że płaczki na twitterach i Januszerka to jest mniejszość.
0
@tomek8756 A dlaczego to chcesz anulować?
0
@amanter Leo jest po prostu zbyt wygodnie w Barcelonie, on już nic nie musi. Dostanie i tak dobre siano w Barcelonie, do tego przyszedł jego najlepszy ziomeczek do klubu. A to czy wygra jeszcze LM, to mu już pewnie zwisa. Pewnie wolałby coś osiągnąć z reprezentacją niżeli wygrać ponownie LM, bo jak sam wspomniał:
"Chciałbym zakończyć karierę wygrywając coś z reprezentacją lub przynajmniej próbując tyle razy, ile to możliwe"
3
@amanter i do tego wszystkiego Donnarumma. Niezłą paczke tam mają.
3
@Transu96 MATS legendą klubu? Skąd ci przyszła taka myśl do głowy? To już szybciej Valdesa można tak nazwać.
1
@clyde Zatyczki do uszów? W moim przypadku to muszą być słuchawki, w ciszy nie zasnę ;D Najlepiej jakiś podcast.
PS A burza za oknem to miód dla moich uszów.
1
@Arn3th Dobrze wiedzieć, czyli Anglia Mistrzem Europy
1
@norbi77 Do tego finał na Wembley. Jeżeli Anglia się dostanie można stawiać domy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
@Encore Brat MONKE
1
@IronSanHybrid Już nie ciężko odkąd zaczeli dorzucać Ratcheta do konsoli.
https://www.mediaexpert.pl/gaming/playstation-5/konsole-ps5/konsola-sony-ps5-ratchet-clank-rift-apart-bundle
2
@DonAndrzejos Leo nie wygra Copa America, bo jest graczem Argentyny.
0
@tomek8756 Nie, żebym się z nią w pełni zgadzał, ale po części ma rację.
4
@Medrzakoo01 Próbowałeś już wpisywać prawidłowe hasło?
1
Ale sobie fajnie skacze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@IronSanHybrid Zostawiam to do własnej interpretacji ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
2
@IronSanHybrid Po jednym głębszym pisałbyś inaczej ;D
0
@Gaucho Yarmolenko dzisiaj leci po hattricka
0
Czesi oszczędzają się na karne.
0
Brajtłajt technicznie prezentuje się lepiej niż Lewandowski na tym Euro xD
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@AntekGriezmann Oby nie :)
2
Dobrze, że Ramos już nie gra w reprezentacji ;D