3

Dani Alvis :) Prawie, że Elvis

2

Co ten komentator pierdzieli? XDD

1

Neymar? Co jest xDD

0

I cyk zmiana. Można dalej faulować xD

1

Ale garbusa ma na nosie Richarlison :)

0

Ale saneczki wleciały

5

Fan Winicjusza. Istnieją jeszcze tacy? xDD

1

@goldmetaxa Tutaj oglądamy prawdziwych drwali ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@AntekGriezmann Za mało krwi się leje. Może ktoś wjedzie saniami na wk*rwie w drugiej połowie

1

@macio_944 Bez wylewu w obronie się nie obejdzie

0

@eydeem Przecież tu Polacy mogliby spokojnie powalczyć z nimi xD

1

@GeneralXavi Kontuzja mózgu.

1

@PatrychoO Jeszcze połamie się przed startem sezonu i dopiero będzie

1

Marquinhos: E byku, dawaj do PSG
Messi: hy hy

2

Akcja rodem z ekstraklasy xD

0

@jedrek7000 Tak wygląda CA. Jakby teraz zaczął dawać to nie miałby kto grać w drugiej połowie.

1

Copa Bandita.
Po 20 fauli na drużyne.

1

@NaFazieHitman Jak nie daje rady już biegać to może trzeba skończyć kariere ( ͡° ͜ʖ ͡°)
PS Co to za tłumaczenie, że ma 34 lata? xD

0

@socha bo ma siano postawione na Argentyne? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@AntekGriezmann Byle nie do zera, bo usnę do drugiej połowy.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Messiah10 A kiedyś się do niej.. Aj szkoda gadać.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@GeneralXavi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

4

@MesQueUnClub96 Więcej tu kibiców Messiego niż Barcelony. Ciesz się, że Leo nie gra w reprezentacji Bangladeszu, wtedy to byłaby katorga kibicować mu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@IbrahimAfellay Argentyna-Brazylia 0-1
Samobój Leo.

3

@domin682 Skręca mnie na samą myśl ;D

0

@mrboom Może to stereotypowe myślenie, ale biuro podróży zawsze kojarzyło mi się z wycieczkami dla starszych ludzi, którzy nie znają innego języka niż polski, więc nie potrafią załatwić czegoś na własną rękę. Do tego są to kierunki najczęściej oblegane przez turystów. Kwestia tego kto co lubi. Wiadomo, nie ma co wrzucać wszystkich do jednego worka. Jedyni chcą po prostu wyjechać na wakacje nie martwiąc się wszystkim dookoła. Ja to wolałbym spędzić 2 dni pijąc piwo na gangu taniego hostelu, gdzieś w Tajlandii przy okazji zwiedzając.

0

@tomek8756 Otóż to, kwestia gustu. Ja to chyba bym nie potrafił polecieć za granice, żeby tylko poleżeć na plaży. Takie atrakcje zostawie na starość ;D

0

@tomek8756 Alanya to plaża i kluby. Kto co woli, dla mnie nuda. Turcja idealny kurs dla Januszerki, a jak z biurem podróży to już w ogóle ;D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?