4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Gaucho Yarmolenko dzisiaj leci po hattricka
0
Czesi oszczędzają się na karne.
0
Brajtłajt technicznie prezentuje się lepiej niż Lewandowski na tym Euro xD
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@AntekGriezmann Oby nie :)
2
Dobrze, że Ramos już nie gra w reprezentacji ;D
9
@Criss18Barca Nie daj sobie wmówić takich bzdur, tak na prawdę jest to przerwa na szluga.
0
I to ja rozumiem. Kamerzysta wiedział od kogo zacząć pokazywać piłkarzy. Szacunek do Wielkiego Duńczyka się należy.
2
@xVENUMx a po jakiego groma, jak człowiek ma skarpety w domu.
1
@Piorun The Binding of Isaac: Rebirth, wciąga niesamowicie i do tego na ponad kilkadziesiąt godzin.
1
@Janiama 3:1
7
@10SzymonBarca10 To nie są ludzie, tylko Reptilianie. Podobno łuszczy im się skóra od alkoholu, dlatego unikają.
0
@RonnieVEB Wychodzi na to, że nie zna skoro nie wie jak tam trafić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@vangoor No tak, najlepiej niech wygra ta nudna Hiszpania co nie zna drogi do bramki
2
@don'T.R.I.P.e Ty no, faktycznie. Nawet symulki podobne ( ͡° ͜ʖ ͡°)
5
Potężna Ukraina pokaże dzisiaj Anglikom jak to się gra ofensywny futbol po kilku głębszych. Sterling? Pierwsze słyszę. W moim sercu tylko Yarmolenko (° ͜ʖ °)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@krissu8 Korzystam i u mnie dobrze działa.
Edit. Kliknij prawym na ikonke ublock - opcje - Wyczyść całą pamięć podręczną - Aktualizuj Teraz
0
@Wieszak1990 Jak na razie to Paragwaj dojeżdza te cienkie Peru w 10.
11
@damian16161212 "mają zwykle mniej tkanki tłuszczowej, co pozwala osiągnąć więcej masy mięśniowej, charakteryzują się węższymi biodrami i szerszymi ramionami, a ich płuca są w stanie nabrać więcej powietrza"
0
Finał pewnie Włochy - Anglia
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@marcin000019 Każdy by tak grał przy wyniku 2:1 na dużym turnieju xD
1
@tomcias10 ?
0
Co tu się dzieje w tym meczu!? Zwolnijcie xD
0
Belgia? Nie znam.
3
@Katalonbar Ta, a Włosi to amatorzy..
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Włosi nie mogli sobie wymarzyć lepszego bramkarza po Buffonie :D