4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
To który dzisiaj mecz ma predyspozycje do z*ebania kuponika? :)
7
@masterandservant Jak typowa modelka, czyli kopiuj-wklej.
5
@Archie A jaką to on ma rolę w zespole? Przesiadywanie u higienistki? ;D
0
@macio_944 Trochę to zabawne jak to chcieli skupić się na najmniejszych detalach, a zapomnieli o tych najważniejszych. Takie elementy jak wyprzedzanie aut przez NPC było już dostępne kilkanaście lat temu.
2
Każdy ma te dni,
każdy popełnia błędy
- Hannah Montana
Leo wróć.
2
@Litman Przecież to jedna osoba odlicza. Chłop robi sztuczny tłum.
2
@KrzysiekM Chłop był tak naprawdę przez cały czas łysy, daliście się wkręcić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@patrykzmc2000 A nie miało być do 2023?
7
@LS Reptilianie. To jest chore, że przez tyle lat muszą się ukrywać.
0
@A_Gomesinho_21 To żeś porównał do zawodnika, który jest co chwilę kontuzje. To oczywiste, że będzie tracił na dynamice i szybkość.
Spójrz na takiego Albe po 30, a dalej zapierdziela jak samochodzik
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Uj mnie obchodzi kto, ale mają być przynajmniej 2 gole :)
0
@Kwiatek67 Ja bym go nazwał niełamiącym się Dembele.
0
@DaPidejpi Co oni tak cieszą jape. Troche przerażające xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
@JohnnyBarca Wincyj tych meczów na Łemblej
0
Chłop co ogląda tyłeczki od tyłu.
4
Nie będzie 3 dogrywek z rzędu, co nie?
Co nie?
0
@Encore Dzisiaj w pape dostaną.
1
To jak, wczoraj była strzelanina w meczach to dzisiaj po 0:0?
1
Potężna Boliwia na kolanach. Mamy niespodziankę.
2
@AntekGriezmann Zależy kogo obstawie xD
0
@Transu96 Sprawdź to
2
@tristan87 a mnie nie obchodzi twoja opinia. Jest taka opcja jak ignoruj, znasz?
0
@tristan87 Kto pytał?
4
@Encore Niemcy dojadą Anglię. Te ich strzelanie po jednym golu na mecz może nie starczyć na Niemców.
0
@SkilledHydra16 Nie warto, uwierz mi. Wystarczy obejrzenie dłuższego skrótu na YT.
0
@fifek Dobrze, że nasz Messi umie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2
Mbappe to chyba karnych od Messiego się uczył ;D