4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mimo, że od pierwszego meczu kibicowałem Włochom i w finale również będę to Anglia te Euro już ma w kieszeni. Zbyt wygodnie i kolorowo tym Anglikom ciągle grając na Wembley.. Jedni latają po całej Europie, drudzy u siebie na chacie.. Śmiech na sali
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Przy wrzutkach Realu to nawet nie stało.
0
@PAULPOGBAFAN Tak.
2
@AntekGriezmann To jak z żartami na La Rambli, musi być przeruchany z 1000 razy.
0
@damian16161212 A kto powiedział, że nikt by nie chciał? :P
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Pilka_jest_okragla Transfer do Barcelony - loading in progress..
1
Brajtłajt technicznie lepszy niż Lewandowski na tym turnieju ( ͡° ͜ʖ ͡°)
4
Own Goal szaleje.
0
Jaka petarda po ziemi :o
9
@Nazio87 Tak, tak. Od razu mocą miłości xD
1
@budel17 Dla mnie również, Anglia z golem. Teraz niech się dzieje wola nieba ;p
0
i do tego Saka asystuje xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Jest tu jakiś wróżbita? Anglia wpakuje bramkę do 72 minuty?
0
@masq IMO najlepszy soundtrack posiada Super Mario. Każda pojedyncza gra z serii posiada niesamowity soundtrack. Nie raz odpalam sobie playliste do słuchania, jak przy czymś pracuje. Nigdy się nie nudzi.
17
Komentarz usunięty
0
@MessInTheClub Jedna może nie starczyć, ja cały dzień męczyłem się z bólem jak miałem wyrywany :D Ale to różnie bywa.
0
Aż zaczynam żałować, że postawiłem tylko jakieś drobniaki na Legie xD
0
@Image Nie, FIFA też kiedyś próbowała swoich sił w f2p. Gra nazywała się FIFA World.
0
@ZiX Nie, jeżeli na kuponie ma się Anglie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Brakuje tylko przegranej Argentyny. La Bamba może tego nie wytrzymać.
0
@Yosemite Zawsze jest odpowiedni moment, żeby cisnąć beczunie z Moraty ( ͡° ͜ʖ ͡°)
14
Alba już wtedy był obsrany xD
https://x.com/nocontextfooty/status/1412525957576114180
10
Simon co zezłomowany xDD
https://x.com/LDNFootbalI/status/1412527440979808257
20
Chiellini xDDDDD
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
6
Beczunia jest cisnięta :)
https://x.com/TheEuropeanLad/status/1412520263099588609