4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@PatrychoO Mam ten sam problem ;D
4
"A Plague Tale: Innocence" za frajer na Epicu. Polecam świetna giera.
0
@Michael24 Jaka Francja? Ruskie biorą to na luzie.
29
Selfie z Messim. Marzenia się spełniają.
https://x.com/tchncllytru/status/1421640701910073344
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
Kanał Barcy na Youtube niczym scamerska strona. NIby live z meczu, ale jak wejdziesz to pisze, że link do meczu w opisie ;D
2
@Messibestplayerintheworld Opinia.
Pedri będzie naszą najjaśniejszą gwiazdą w klubie po odejściu Messiego z Barcelony.
2
@Colon Burgerami. Jakoś nie znam umiaru. Mógłbym jeść i jeść :D
2
@kondziu88 A skąd wysnułeś wniosek, że nie przygotowuje się indywidualnie?
1
No hejka, co tam się z Tobą dzieje? Skąd to zwątpienie?
2
@masq W ustawieniach konsoli poszukaj kalibracji ekranu
Zobacz opcje "adjust screen size" w Tv output.
1
@LeoMessiah Ja też czułem pustkę, kiedy po 4 próbie przejścia gry zadałem sobie pytanie - Co ludzie widzą w tej grze? xD
5
@Marik1234 NIech wybiera szybciej, bo nie wiem jakiemu klubowi kibicować. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@MSN1998 A jak chcesz rozwiązać ten problem jeżeli nie znasz nawet loginu do swojego konta? Jeżeli podpiąłeś pod Paypala to możesz z niego spróbować dezaktywować.
3
@Messibestplayerintheworld Nie trafił w herb. Beka z chłopa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
5
@PatrychoO Może w końcu przestaną widzieć tylko Messiego na boisku :P
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@czółkovsky Zaraz przyjdzie Pan Messi i poustawia tą dzieciarnie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
@Ciule123 Biedny? Zazdro, pan Johnny Sins to klasa sama w sobie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@Rust_Cohle Tak w skrócie,
Co najmniej 60 Hz,
Input lag nie większy niż 20 milisekund.
HDR
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
@tristan87 Zachęcają do kupna Barca TV. Scamerzy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
Zapraszam do kącika artystycznego La Rambli
................█ (͡° ͜ʖ ͡°)
███۞███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▃
▂▄▅█████████▅▄▃▂
I███████████████████].
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@tristan87 Maskotka drużyny :D
2
@Kgorecki2500 3D to nieudany eksperyment. Pamiętam jeszcze jak próbowali wciskać 3D do każdego TV ;D Avatar to chyba jedyny godny uwagi film w 3D.