1

@PatrychoO Mam ten sam problem ;D

4

"A Plague Tale: Innocence" za frajer na Epicu. Polecam świetna giera.

0

@Michael24 Jaka Francja? Ruskie biorą to na luzie.

29

Selfie z Messim. Marzenia się spełniają.
https://x.com/tchncllytru/status/1421640701910073344

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

Kanał Barcy na Youtube niczym scamerska strona. NIby live z meczu, ale jak wejdziesz to pisze, że link do meczu w opisie ;D


2

@Messibestplayerintheworld Opinia.
Pedri będzie naszą najjaśniejszą gwiazdą w klubie po odejściu Messiego z Barcelony.

2

@Colon Burgerami. Jakoś nie znam umiaru. Mógłbym jeść i jeść :D

2

@kondziu88 A skąd wysnułeś wniosek, że nie przygotowuje się indywidualnie?

1

No hejka, co tam się z Tobą dzieje? Skąd to zwątpienie?

2

@masq W ustawieniach konsoli poszukaj kalibracji ekranu
Zobacz opcje "adjust screen size" w Tv output.

1

@LeoMessiah Ja też czułem pustkę, kiedy po 4 próbie przejścia gry zadałem sobie pytanie - Co ludzie widzą w tej grze? xD

5

@Marik1234 NIech wybiera szybciej, bo nie wiem jakiemu klubowi kibicować. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@MSN1998 A jak chcesz rozwiązać ten problem jeżeli nie znasz nawet loginu do swojego konta? Jeżeli podpiąłeś pod Paypala to możesz z niego spróbować dezaktywować.

3

@Messibestplayerintheworld Nie trafił w herb. Beka z chłopa ( ͡° ͜ʖ ͡°)

5

@PatrychoO Może w końcu przestaną widzieć tylko Messiego na boisku :P

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@czółkovsky Zaraz przyjdzie Pan Messi i poustawia tą dzieciarnie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

@Ciule123 Biedny? Zazdro, pan Johnny Sins to klasa sama w sobie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@Rust_Cohle Tak w skrócie,
Co najmniej 60 Hz,
Input lag nie większy niż 20 milisekund.
HDR

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

@tristan87 Zachęcają do kupna Barca TV. Scamerzy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

Zapraszam do kącika artystycznego La Rambli
................█ (͡° ͜ʖ ͡°)
███۞███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▃
▂▄▅█████████▅▄▃▂
I███████████████████].
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤...

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@tristan87 Maskotka drużyny :D

2

@Kgorecki2500 3D to nieudany eksperyment. Pamiętam jeszcze jak próbowali wciskać 3D do każdego TV ;D Avatar to chyba jedyny godny uwagi film w 3D.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?