4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Już widzę jak chłop, który zezłomował Barce 8:2, będzie chciał tu przyjść ( ͡° ͜ʖ ͡°)
PS Taki Busquets to nie dożyłby do drugiego treningu.
3
@msmsms Mało widziałeś, młody padawanie. Imo, RDR2 jest lepsze pod każdym względem
2
@wyjasniecie Xavi zbawiciel. Znany też jako drugi Guardiola.
2
@PatrychoO Klasyk. Od razu miałem w głowie głos Andy'ego ;D
0
@masq Pytam się, bo jak tak to również chciałbym to zrobić.
0
Reklamowanie swoich stron na twitterze czy Fanpagu na FB jest już dozwolone na La Rambli czy jak to teraz działa? @wpwelement
0
@Piernik Za dużo może stracić? Równie dobrze może kompletnie odbić się od Barcy, niczym Pirlo w Juve. Nie ma to jak rzucać chłopa na głęboką wodę. Nie dość, że on może dużo na tym stracić, to i sama Barcelona może się na tym przejechać. Szczególnie, że już teraz niektórzy widzą w nim drugiego Guardiole, który ma zbawić Barcelonę.
3
@SkN Każdy widzi co chce widzieć, ja nie interesuje się polityką i jakoś nie rzuca mi się to kompletnie w oczy.
2
@abram3k To poczekaj na letnie okienko, wtedy to dopiero będzie pełno syfu ;D
2
@Nano22 Ojoj, pokrzywdzony biedny BI, który wrzucał informacje od niedobrych dziennikarzy. Jeszcze w dodatku ten amerykański Google i jego tłumacz, który płata mu figle. No jak tak można :(
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@masq Zjeżdżasz na sam dół
6
Matemaks i jego prawdziwe oblicze
1
@norbi77 Przeczytałem tylko "3...2...1...czas na hejt :)", ale i tak dam herbik.
3
@regatta52 Bo idąc tokiem myślenia tego klubu to Alba pogra jeszcze z 5 lat.
1
@Arkadio90 Żadną, jeżeli nie potrzebujesz na gwałt. Obecne ceny to żart i nie opłaca się kupować obecnie komponentów do PC. Ja kupiłem rtx 2060 2 lata temu za 1500, a teraz chodzi po 2800.
4
@Mario96w Xavi: Ty, Leo, dzisiaj grasz na szpicy
Messi: No chyba Cie pogięło.
Xavi: Chcesz coś z Avonu?
0
@myscooter Jak nic się nie zmieni w składzie Barcelony to następny trener będzie miał powtórkę z poprzedniego sezonu Barcy, więc jeden uj kto przyjdzie, jeżeli skład będzie dalej taki sam. Wypaleni piłkarze nie dostaną nagłego oświecenia.
0
@myscooter Ta, ta xD Guardiola to przypadek raz na tysiąc. Już szybciej uwierzę, że skończymy w LE ;D Zaraz pojawią się wygórowane oczekiwania i będzie jeden Wielki płacz. Ciekawe kto później za Xaviego, jeżeli nie wypali. Przecież to on przez wielu był uważany za następce Guardioli. Tak samo jak wielu piłkarzy miało być drugim Messim. Chyba zamkniemy klub.
4
@Emhyr Nowa era to miała już wystartować po przyjściu Laporta, gdzie mieliśmy wygrać wszystko w obecnym sezonie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
No i dupa. Milan chyba preferuje LE.
4
Hej, ale nie spadliśmy z ligi. Trzeba się cieszyć, nie każdy zespół jest w stanie tego dokonać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
3
Zachciało się Trinkalo, Pucza i Pjanica to teraz macie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
Dobrze, że Sevilla dostała w papę, bo byśmy skończyli na 4 miejscu ;D
1
@Cwaniak4 W obecnym sezonie kibice Barcy puszczają się na lewo i prawo ;D
0
@ObiektywnyKibic121 Próbuje zrozumieć tok myślenia Koemana :p A Pjanic i Puig jest poza jego listą
0
@horang Teraz każdy remis, porażka może go wyrzucić z klubu. Żadna niespodzianka
3
Kiedy ona potrzebuje trochę przestrzeni
https://x.com/HumansNoContext/status/1393828865080971267
0
@Criss18Barca Zauważyłem ;D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika