2

@Mat_Cat U mnie w Białymstoku jest 25. To już o 10 stopni za dużo :)

4

Drogi Pamiętniczku,
To już drugi dzień upałów, nie wiem jak długo jeszcze wytrzymasz. Proszę o zaprzestanie.

0

@DaPidejpi OFFTOPIC.
Panie kto ty? Coś ty zrobił z avatarem?

1

@Nerazzurro Teraz będą wyniki po 4:0 do końca sezonu, żeby kibice mogli zadawać sobie pytanie Dlaczego oni nie grali tak od początku? ;p

0

@BlaseR9 To super mega giga kox, kolego :)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@Pogba Spociłem się samym patrzeniem na termometr.

1

@macio_944 A ja odnoszę wrażeń, że teraz nagle zachce im się grać, będą wygrywać po 4;0 i zaczną się komentarze typu "Nie mogli grać tak od początku" ;D

7

@ObiektywnyKibic121 Nie, ty po prostu czytasz takie komentarze jakie sobie wybierzesz. Jest pełno komentarzy na Twitterze, że "No Penalty, No Penaldo" czy filmiki z potykającym się Ronaldo o własne nogi itd.

3

@PatrychoO Moja niepopularna opinia jest taka, że nie są tragiczne. Nasza koszulka jest dalej na podium xD

0

@RobiS Dlatego kupuje się gra na konsole i się sprzedaje po przejściu. Jesteś wtedy tylko 20 ziko do tyłu, a nie 200 zł :)

1

O luju, jaki ten nowy Resident Evil to sztosiwo. Jak włączyłem, tak wciągnąłem wszystko na raz.

0

3:0 Milan xDD. .

6

Milan 1:0 jazda z nimi xD

2

@Ghotti Już pokazał w United ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@Encore Juve-Milan, liczę na dobre meczycho.

4

Oby Juve przegrało, widzieć ich w LE to będzie coś xD

5

@Barca1992 O, i to jest wiadomość dnia. Ostatnio miałem ochotę obejrzeć :D

5

Komentarz usunięty

0

@nammah A wziąłeś pod uwagę to, że skoro jest fanem Bayernu to może już posiadać taką książke?

1

@FC1899Barca ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@szkutnik91 Zło we mnie 2015. Ma niesamowity klimat

0

Dawaj samobója Piket! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

Niech ktoś strzeli. Już byle kto xD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Na pozycje, Kurła mać!! - Marcinek Najman xDD


1

@Calc Również się na to nie nastawiam. Atletico tak łatwo nie odpuści mistrza,a Barca jak to Barca w ostatnich latach lubiła narobić w gacie w ważnych meczach

0

@marcin000019 Zremisujemy :)

3

Zawsze, gdy widzę tą formacje Barcelony to mam przed oczami wylew obrońców..

5

@l0Messini Wykupiłeś dostep do anime, byczku

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?