4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Mat_Cat U mnie w Białymstoku jest 25. To już o 10 stopni za dużo :)
4
Drogi Pamiętniczku,
To już drugi dzień upałów, nie wiem jak długo jeszcze wytrzymasz. Proszę o zaprzestanie.
0
@DaPidejpi OFFTOPIC.
Panie kto ty? Coś ty zrobił z avatarem?
1
@Nerazzurro Teraz będą wyniki po 4:0 do końca sezonu, żeby kibice mogli zadawać sobie pytanie Dlaczego oni nie grali tak od początku? ;p
0
@BlaseR9 To super mega giga kox, kolego :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@Pogba Spociłem się samym patrzeniem na termometr.
1
@macio_944 A ja odnoszę wrażeń, że teraz nagle zachce im się grać, będą wygrywać po 4;0 i zaczną się komentarze typu "Nie mogli grać tak od początku" ;D
7
@ObiektywnyKibic121 Nie, ty po prostu czytasz takie komentarze jakie sobie wybierzesz. Jest pełno komentarzy na Twitterze, że "No Penalty, No Penaldo" czy filmiki z potykającym się Ronaldo o własne nogi itd.
3
@PatrychoO Moja niepopularna opinia jest taka, że nie są tragiczne. Nasza koszulka jest dalej na podium xD
0
@RobiS Dlatego kupuje się gra na konsole i się sprzedaje po przejściu. Jesteś wtedy tylko 20 ziko do tyłu, a nie 200 zł :)
1
O luju, jaki ten nowy Resident Evil to sztosiwo. Jak włączyłem, tak wciągnąłem wszystko na raz.
0
3:0 Milan xDD. .
6
Milan 1:0 jazda z nimi xD
2
@Ghotti Już pokazał w United ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@Encore Juve-Milan, liczę na dobre meczycho.
4
Oby Juve przegrało, widzieć ich w LE to będzie coś xD
5
@Barca1992 O, i to jest wiadomość dnia. Ostatnio miałem ochotę obejrzeć :D
5
Komentarz usunięty
0
@nammah A wziąłeś pod uwagę to, że skoro jest fanem Bayernu to może już posiadać taką książke?
1
@FC1899Barca ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@szkutnik91 Zło we mnie 2015. Ma niesamowity klimat
0
Dawaj samobója Piket! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
Niech ktoś strzeli. Już byle kto xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Na pozycje, Kurła mać!! - Marcinek Najman xDD
1
@Calc Również się na to nie nastawiam. Atletico tak łatwo nie odpuści mistrza,a Barca jak to Barca w ostatnich latach lubiła narobić w gacie w ważnych meczach
0
@marcin000019 Zremisujemy :)
3
Zawsze, gdy widzę tą formacje Barcelony to mam przed oczami wylew obrońców..
5
@l0Messini Wykupiłeś dostep do anime, byczku