6

W SuperLidze by tak nie padało.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

5

Stacja 7. Werner upada po raz drugi.

0

Wyłączcie ten deszcz..

1

Chelsea chyba jeszcze w ciężkim szoku po straconym golu. Zapomnieli co grali przez ostatnie kilkanaście minut ;d

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@SinMistico O, to już niczego sobie wygląda ;D Gdzie to znalazłeś, bo coś nie mogę znaleźć.
Edit. Znalazłem, biere :p

0

@Joe_Pesci Co jeszcze, może awans do tego? ;D

0

Wygrana Realu czy gol Benzemy? Tak odnośnie bukmacherki.

1

@mkord Tu nie chodzi o znudzenie się. Często siedzę do późna przed kompem i wole mieć ledy za monitorem niżeli lampkę.

5

@LeoMessi1994 Moim zdaniem ocena trochę zawyżona, ale i tak to dalej świetny film warty obejrzenia.

2

Używa ktoś ledów na monitor/ściane i jest w stanie coś polecić? Planuje zakup, ale nie chcę trafić na jakiś chiński szajs.

0

Gol Benzemy po kursie 2.50, jak ktoś ma strzelić z Realu w LM to będzie właśnie on ;d

2

@fcbarcafan19 Była, ale to jest podobno nowa formuła

1

@IronSanHybrid Będzie potężny remis 0-0, powiadam Ci :D

4

@Kgorecki2500 A co się nadaje do oglądania w obecnych czasach? Ty to pewnie jeszcze Teletubisie oglądałeś w wieku 15 lat.. Ja to w wieku 10 lat strzelałem do Niemców w Call of Duty 2. Już nie przesadzajmy ;D

1

@l0Messini Patologia? Sam ich nie oglądam, ale jeżeli ich nazywasz patologią to to ty chyba mało widziałeś na tym Youtube xD
PS Niech Lewy wypuści swoje lody to również będą się o nie ludzie bili, a nie czekaj młodych w Polsce nie interesuje piłka nożna ;D

0

@Vebrol Iksde.

0

@Katalonbar A ja właśnie chciałem wjechać na grubo w remis. Jakoś w mojej głowie mogę wyobrazić sobie tylko 0:0 w meczu Realu ;D

2

Znajdą tu się jacyś fani lidla? xD


5

@Dzemix111 Mam przez to rozumieć, że nie udało Ci się zdobyć lodów Ekipy :/

4

@Encore Ano właśnie, jak uzna mnie za dziwaka to uzna, leci się dalej.

5

@l0Messini Wywalone, zawsze mówię to co nasunie mi się na język

0

@Quavosk Omijam szerokim łukiem takie serwisy informacyjne. Człowiek jest wtedy szczęśliwszy ;D

0

@Quavosk Panikę? To jest jeszcze jakaś panika odnośnie koronawirusa?

4

A jeszcze tak niedawno La Rambla pluła na Bilbao, a teraz wielcy kibice ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@kiper09 Z Dembele trzeba być podwójnie ostrożny. Równie dobrze może czuć jakiś dyskomfort.

0

Antek leci po hattricka

7

Pique: Musze się odlać
Koeman: Jeszcze 15 minut, wytrzymasz.

0

Alba hahaha xDD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?