4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Coutinho007 West Ham vs Barca, ale to byłby finał.
2
@Pawelsky To jest oczywiste, że UEFA zaraz ulegnie patrząc na to jakie kluby są w Superlidze.
4
@MesQueUnClub96 Barca - Bayern - PSG i tak oglądać do usranej śmierci, bo reszta klubów na czarnej liście w LM. No po prostu Bajka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@Esteban_ Mają hajs i dostaną wygraną w LM, kto by nie chciał.( ͡° ͜ʖ ͡°)ᕤ
1
@FanRealM UEFA jak zaczęła tupać nóżką to zaczeli zawieszać wszystko i wszystkich i żądać od wszystkich odszkodowań xD
2
@PatrychoO Ale jadą!
4
@Rewolucja123 Ale jak wyjdą to i tak nie zagrają już w LM byczku.
3
@Gibbon_FCB Widzimy się w sierpniu. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
Lecimy, lecimy nie śpimy
0
@IronSanHybrid Ta ta ( ͡° ͜ʖ ͡°)
5
@IronSanHybrid
Tymczasem IronSanHybrid tuż przed rozpoczęciem pierwszego meczu w SuperLidze:
"Przez cały dzień nie mogę usiedzieć w miejscu, już nie mogę doczekać się meczu z City" :D
4
Wychodzi na to, że PSG uzgodniło z UEFA wygraną w LM, jeżeli nie dołączą do SuperLigi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@Pilka_jest_okragla To już wiadomo od godziny byczku.
3
@michal26 Zacznijmy od tego, że UEFA powinna zostać zniszczona. Niech sie dzieje!
5
@michal26 Ta ta, samo to, że zrobił się taki szum nakręci oglądalność tej ligi. W dodatku jest to nowość w piłce nożnej od ilu lat?
2
@parpe Chcieliście, żeby mniejsze kluby miały swoją szanse to macie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@Pawel13sz Podobną chcą zawieść. Uefa zaczęła tupać nóżką.
0
@Striker Właśnie przez te całe poruszanie i to, że coś nowego pojawiło się w piłce nożnej przyniesie dużą oglądalność.
2
Teraz chociaż wiadomo jaki miał plan Laporta na ściągniecie Haalanda ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@macio_944 UFEA to mniejsze zło ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@Criss18Barca Czy to gadanie, że nie będą mogli zagrać w reprezentacji to potwierdzone informacje czy wyssane z palca przez jakiegoś dziennikarza i teraz każdy papuguje?
6
@matirix20 Szto ty gawarisz?
0
@TridenteMSN Chyba w alternatywnej rzeczywistości ;D
1
60-70 minuta będzie rzut karny ( ͡° ͜ʖ ͡°)
13
@Djzordon czyli wygra
0
@itmustbejoke To jej sprawa z kim się puszcza.
0
@Rust_Cohle a masz zamiar w ogóle odkurzać czy będzie leżało gdzieś w kącie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@Lordzi Dołóż do tego Inter po 2.40 to już w ogóle cacy jak ta lala
0
Komentarz usunięty przez użytkownika