4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@Nano22 Najlepiej te kulki zalać spirytusem. Wyjdzie dobra Mozzarelówka ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
2
@Kvothe07 Pewnie o to chodziło ;p
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/p960x960/153897459_3983557015043530_5500929814180503484_o.png?_nc_cat=105&ccb=3&_nc_sid=8024bb&_nc_ohc=HwJic9pPM18AX9Swsr1&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&_nc_tp=30&oh=85948ae95540522bb56ffaee7a40be71&oe=60605704
0
@Ghotti No widzisz, a ja jestem dosyć elastyczny :D Sam miałem dużo konsol w swoim życiu, i taki X360 był niebo lepszy od PS3, ale potem jaki kurs obrał Microsoft (wydawanie gier z Xboxa również na PC) to już byłaby dla mnie strata pieniędzy, więc kupowanie nowego X mając PC wydaje się bez sensu ;D Posiadając PC'ta, Switch, PS5 żadna gra mnie nie ominie ;p
0
@Ghotti Teraz to pojechałeś ;D
https://learn.g2.com/hs-fs/hubfs/console-exclusive-games.jpg?width=700&name=console-exclusive-games.jpg
0
@MesQueUnClub_87 Dlatego latają mi koło siusiaka takie usługi, wykupuje tylko jak pojawia się coś ciekawego. Tak samo robie z Netflixem, który działa na podobnej zasadzie, nie chce mi się płacić za coś co już widziałem. Pojawia się nowy serial/film wtedy kupuje subskrypcje na miesiąc ;D
Do mnie nie przemawia gadanie typu, "hej mamy 500 gier do ogrania za jedyne 40 ziko". No super, ale ja to już widziałem xD
0
@MesQueUnClub_87 U mnie to wygląda tak, że jeżeli ktoś ogrywa gry na bieżąco to nic ciekawego tam nie znajdzie, bo albo już w to grał albo to jakiś nudny indyk, który znudzi się po 1h. Ja kupiłem game pass za 4 ziko, żeby ograć tylko The Medium na premiere ;D Po czym anulowałem, bo nic ciekawego nie było do ogrania.
0
@Ghotti Remnant to zajebista giera, taki dark souls w postaci 3 osobowego fpsa.
0
@Encore Mbappe, Kevin, a gorszych obrońców to już nie mogli dać Xd
1
@NaFazieHitman Ma być po prostu bardziej neutralny. Usunął wąsa i tyle będzie z tego rebrandingu ;D
0
@Bruttal Co najwyżej to może zmotywować piłkarza w postaci premii, bo nie wiem czym innym ma zmotywować prezes klubu xD Co poniektórzy to naprawdę wyolbrzymiają jakby po pojawieniu się Laporta drużynie miałoby coś zaskoczyć i nagle by zaczeli grać bajeczną piłkę ;D
1
@Bruttal "nowy prezydent to będzie implusl aby ich rozjechać", a co on wskoczy w buty Koemana, czy może wyskoczy z podwyżką dla wszystkich piłkarzy za wygranie meczu z PSG ( ͡° ͜ʖ ͡°)
7
A propos tego mini lockdownu w warmińsko-mazurskim ( ͡° ͜ʖ ͡°)
https://media.discordapp.net/attachments/565360716195037205/814309312435716096/154135429_3996410547045785_6791204567662260124_o.jpg?width=560&height=676
2
Dla zainteresowanych. Dzisiaj o 23 odbędzie się prezentacja Sony (State of Play), gdzie zostaną zapowiedziane nowe gry zmierzające na konsole PlayStation 4 oraz PlayStation 5.
0
@PatrychoO Ja to od pół roku latam bez maseczki, zakładam wyłącznie jak wchodzę do sklepu. Dla mnie to katorga jak się nosi oksy, już kilka razy mi się zdarzyło, że zostałem prawie potrącony przez samochód na przejściu przez to, że miałem całe zaparowane okulary xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
@Witekk10 Czeeeść Witek. Miło, że podzieliłeś się z nami swoim problemem. Ja jestem Adrian i nienawidzę reklam Skody.
2
@DanielOOL Ciekawe czy byś napisało to samo, gdyby mówili tak o Barcelonie przy takim wyniku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@Bunk420 Jaki miałeś nick na poprzednim koncie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@Masti_Real_Madryt Na tej stronie nie ma obiektywizmu jak gra Real, powinieneś wrócić na swoją stronę, tam powinno być bezpieczniej w trakcie meczu Realu ;D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@masq Koeman jak wielu innych trenerów mówiło przed przyjściem do Barcy jak to lubią stawiać na młodych po czym przychodzą do klubu i jakby zapominali o czym mówili, grają co mecz stare wygi niezależnie od formy. Te dzieciaki albo muszą coś odwalać na treningach albo doszukiwałbym się jakiś dziwnych zapisków w kontraktach u piłkarzy z dłuższym stażem w tym klubie ;p
0
Dawaj Elche gola, będzie zabawnie ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
0
@Dundersztyc ( ͡° ͜ʖ ͡°)
10
Jakim cudem to my mamy najwięcej strzelonych bramek w lidze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@LS Ja to wyłączyłem po 20 minut, szkoda mojego czasu na takie show.
1
Fajny kursik na remis ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@kibicsportu Też mi argument, Real natomiast przegrał z Szachtarem 2 razy, czyli co Szachtar > Inter? :D
Atalanta nie będzie czekała, aż Real zacznie strzelać, sami będą bombardować ich bramkę i jak biali nie pójdą za ciosem to może skończyć się jak ostatnie starcie Barcy w LM :D
1
@okiemtypera_lucaxx95 Oj, mnie się wydaje, że będą chcieli się wyżyć za te ostatnie mecze ;D
3
@MesQueUnClub96 Ok.
1
@damiano996 Jutro Real nie wygra.