0

@marcin62 U nas w biednym kraju nie kupuje się gier ;D Jako ciekawostkę można napisać, że pierwszy raz w serii brazylijskie wydanie dostanie dubbing xD

0

@Barca1992 Pani Wampirzyca.

0

@damian16161212 Odpal sobie jakąkolwiek grę rywalizacyjną online. Na słuchasz się jak to zdechniesz na raka, zabiją ci matkę itd. W obecnych czasach ludzie są po prostu niewrażliwi na tego typu rzeczy. To samo na orliku, ile to razy się słyszało, że ktoś kogoś dojedzie ;D

2

@Kapitan_SW Złoto ;D Gdzie to znalazłeś, byczku?

2

@Encore Klub mem. Ta fota będzie przewijała się przez kolejny rok xD

1

Tak czytam jak to zajebiście gra te Man City, strzały oddawane co 30 sekund, duże posiadanie piłki. To myślę sobie pewnie jakiś pogrom, wchodzę na flashscore, a tam 1-1
( ͡° _ ͡°)?
Edit. Już 1-2

4

@neeed Zostały nawyki z obecnej Barcelony ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@Nihas To może być faktycznie coś z kośćmi, udaj się do lekarza :)

1

@Mario96w Tylko trzeba pamiętać, że Barca to jednak Barca, specyficzny klub i niektórzy piłkarze zapominają pewnych rzeczy po przyjściu do nas ;D

2

@Jacu327 i mojego kuponu :(

0

@FafitFCB Tego Hochlanda to za paczkę cukierków ściągniemy czy w racie na 10 lat? ;D

0

@th@les Takie akcje są co mecz. To są duzi chłopcy nie oczekuj, że w takich meczach będzie family friendly atmosfera. Nasi też się wyzywali w trakcie meczu, tylko różnica jest w tym, że sami ze sobą xD

0

@Ramos9248 W moim mieście to samo, dużo osób chodzi bez maseczek, jedynie gdzie, to do sklepów nakładają jak wchodzą.

2

@neeed Tylko Jordi nie przewidział, że to ch*lerny żółw ninja i wyskoczył ze studzienki, kiedy ten wracał na chatę.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@Avatarr Jest łatwiejszy sposób, spam spacją przed napisaniem "XD" i nie musisz pisać kropki na końcu, Sherlocku ;D

0

@Lub567 Dawaj, bo jestem, aż ciekawy. Ja sobie przypominam dopiero Atletico w 2019 jedyny gol w końcówce, i z Dortmundem w grupie (2019) gol i 2 asysty.

0

@mrboom Zwisa mi to tak szczerze xD W internecie każdy kozak.

0

@Coutinho007 No tak, ale na pierwszy rzut oka to nie wyglądało jakby był faulowany. Sam wczoraj napisałem, że de Jong dał nura, dopiero jak nie zobaczyłem powtórki z innej perspektywy ;P

2

@Kiiciioro Nie, żeby coś, ale mu nie chodziło o samego gola, tylko po czym ten karny został odgwizdany xD

0

Sevilla dziś z zamiarem wyjaśnienia Dortmundu? :D

0

@barcelonaLM Jak zaakceptowali porażke z PSG, to teraz będą uważać to za normę ;D W wywiadach będziemy teraz słyszeć teksty typu "A czego się spodziewaliście, że wygramy z PSG?" ;D

0

@Barca_Big_Moment Ale to dopiero po tym, jak Fati porzuci ten słaby klub jakim jest Barcelona i przeniesie się do PSG ( ͡° ͜ʖ ͡°)

2

@chavez Trzymaj się tam byczku. Podjąłeś najgorszy temat jaki mogłeś na La Bombie, skrytykowałeś Messiego.

0

@domin682 Nie, bramki były kwestią czasu. Nic by to nie zmieniło.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

Ma ktoś tą fotkę z Pique ciągnącego Mbappe za koszulkę w dużej jakości? Bym sobie na tapete ustawił xD

Dokładniej chodzi mi o zdjęcie z tej perspektywy ;D
https://site-cdn.givemesport.com/images/21/02/16/19e870270ca02ffcac76a818351d5493/650.jpg

0

@Explode Odejdzie. Tyle, że dopiero jak mu się kontrakt skończy :)

15

@Rewolucja123 Jedno i drugie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?