4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@ArterkHD Kluczowe to będzie nie dostanie wylewu w obronie.
2
@LeoMessi1994 Sztanga jednak ma dłuższe nogi, więc stawiam na Busiego.
0
@Kettger Total Domination
11
@Sulimo Zaczynasz pić wcześniej. Mądra decyzja
0
@ArterkHD Widziałem podobno teksty po pokonaniu potężnej Granady i Betisu po czym przyszła Sevilla xD
1
@AllBundy Ale my ja stracimy, oby skuteczność w ataku była na poziomie.
3
@ProMILs Poproszę o niecenzuralną wersję po meczu w przypadku przegranej.
4
@Holsik Tam powinien być chodzik dla seniora xDD
0
Szybka ankietka. Co La Bomba sądzi o dzisiejszym pojedynku.
https://www.strawpoll.me/42644268/
Edit. Nie wiedziałem, że tylu marzycieli mamy na stronie ;D
2
@JimMorrisonFCB Jest tylko +2.5 na fortunie.
0
@GeneralXavi Niby oczywiste, ale nieopłacalne po takim kursie ;D
0
@norbi77 To, że stracimy bramkę jest chyba tak oczywiste, jak to, że zaraz ściemni się na podwórku. Na 0 z tyłu nie ma co liczyć, oby skuteczność w ataku nam dopisywała.
0
@ranger3120 Wjeżdżasz na pełnej w PSG. Dwa razy dziś nie zapłaczesz ; )
0
@arda Aktualnie najlepszy telefon do tysiaka. Choć nie jestem fanem Xiaomi.
11
@Filip1212 Iksde.
2
@Quavosk https://atrium-kasztanowa.pl/assets/uploads/2020/02/1200x1200_TB.jpg
0
@kamiVeB Jakich to ja smutnych czasów dożyłem, jeżeli to jest jego najlepsza forma od 3 lat ;D
0
@Krzychu1010 Nówka jest po 19 ziko, więc nie wiem czy jest sens sprzedawać ;P
https://www.ceneo.pl/44885220
0
@DaPi Akurat przykład Soldado wydawał mi się zabawny patrząc na formę naszej obrony.
3
@ObiektywnyKibic121 Nam 35 letni Soldado wali bramki, a ty piszesz coś o pozytywnym spojrzeniu na skład PSG ;D Jak obrona będzie dostawać wylewu to nawet Mbappe nie będzie im potrzebny.
1
@itmustbejoke Pic or didnt happen ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Edit. Tak jak myślałem, scamerze. Smal się w piekle.
2
@lucca87 bo Barca nie miała wylewu w obronie.
2
@Thomas99PL Nom, idealny test. Zobaczymy czy nie będzie nawrotu kontuzji xD Ten klub już wiele razy pokazał, że potrafi wystawić nie do końca wyleczonego piłkarza.
3
@Transu96 Znalazłeś już tego sponsora z nagrodami, czy dalej lecisz w uja?! ( ͡ಠ ʖ̯ ͡ಠ)
1
@DaPi Panie, co to za zwierzyniec o tej godzinie. Proszę się rozejść
7
@tristan87 Ja pierdziele, ale grafa. Nagrywali to na silniku z PESa 6, czy jak XD
0
@busquets5 Nie, nie oszukujmy się, Dembele pewnego poziomu nie przeskoczy ;D
4
@busquets5 Tymczasem komentarze w trakcie meczu. "Dembele nigdy nie zbliży się do poziomu Mbappe trzeba go sprzedać"
1
@Messiah10 pewnie poczta glosowa
8
@Commando Messiemu.