0

@ArterkHD Kluczowe to będzie nie dostanie wylewu w obronie.

2

@LeoMessi1994 Sztanga jednak ma dłuższe nogi, więc stawiam na Busiego.

0

@Kettger Total Domination

11

@Sulimo Zaczynasz pić wcześniej. Mądra decyzja

0

@ArterkHD Widziałem podobno teksty po pokonaniu potężnej Granady i Betisu po czym przyszła Sevilla xD

1

@AllBundy Ale my ja stracimy, oby skuteczność w ataku była na poziomie.

3

@ProMILs Poproszę o niecenzuralną wersję po meczu w przypadku przegranej.

4

@Holsik Tam powinien być chodzik dla seniora xDD

0

Szybka ankietka. Co La Bomba sądzi o dzisiejszym pojedynku.
https://www.strawpoll.me/42644268/

Edit. Nie wiedziałem, że tylu marzycieli mamy na stronie ;D

2

@JimMorrisonFCB Jest tylko +2.5 na fortunie.

0

@GeneralXavi Niby oczywiste, ale nieopłacalne po takim kursie ;D

0

@norbi77 To, że stracimy bramkę jest chyba tak oczywiste, jak to, że zaraz ściemni się na podwórku. Na 0 z tyłu nie ma co liczyć, oby skuteczność w ataku nam dopisywała.

0

@ranger3120 Wjeżdżasz na pełnej w PSG. Dwa razy dziś nie zapłaczesz ; )

0

@arda Aktualnie najlepszy telefon do tysiaka. Choć nie jestem fanem Xiaomi.

11

@Filip1212 Iksde.

0

@kamiVeB Jakich to ja smutnych czasów dożyłem, jeżeli to jest jego najlepsza forma od 3 lat ;D

0

@Krzychu1010 Nówka jest po 19 ziko, więc nie wiem czy jest sens sprzedawać ;P
https://www.ceneo.pl/44885220

0

@DaPi Akurat przykład Soldado wydawał mi się zabawny patrząc na formę naszej obrony.

3

@ObiektywnyKibic121 Nam 35 letni Soldado wali bramki, a ty piszesz coś o pozytywnym spojrzeniu na skład PSG ;D Jak obrona będzie dostawać wylewu to nawet Mbappe nie będzie im potrzebny.

1

@itmustbejoke Pic or didnt happen ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Edit. Tak jak myślałem, scamerze. Smal się w piekle.

2

@lucca87 bo Barca nie miała wylewu w obronie.

2

@Thomas99PL Nom, idealny test. Zobaczymy czy nie będzie nawrotu kontuzji xD Ten klub już wiele razy pokazał, że potrafi wystawić nie do końca wyleczonego piłkarza.

3

@Transu96 Znalazłeś już tego sponsora z nagrodami, czy dalej lecisz w uja?! ( ͡ಠ ʖ̯ ͡ಠ)

1

@DaPi Panie, co to za zwierzyniec o tej godzinie. Proszę się rozejść

7

@tristan87 Ja pierdziele, ale grafa. Nagrywali to na silniku z PESa 6, czy jak XD

0

@busquets5 Nie, nie oszukujmy się, Dembele pewnego poziomu nie przeskoczy ;D

4

@busquets5 Tymczasem komentarze w trakcie meczu. "Dembele nigdy nie zbliży się do poziomu Mbappe trzeba go sprzedać"

1

@Messiah10 pewnie poczta glosowa

8

@Commando Messiemu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?